Autor Téma: Tykables: změny designu  (Přečteno 1387 krát)

Offline Ali

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 4
  • Karma: -3
  • Nazdar, jsem Ali, vaše drblá potvora od vedle.
    • abdl.cz
Tykables: změny designu
« kdy: Dubna 25, 2023, 00:02:25 »
Tykables v čele s panem Williamsem asi poslední dva měsíce mění designy některých svých produktů a velká většina změn se týká hlavně plen.
Před třemi dny vyšel nový design little rawrs. Neviděli jste je? O nic nepřicházíte, jsou totiž pěkně hnusné. Chci zpátky svoje meteory ):<.
To samé bohužel platí i pro Galactic. U nich je ta změna snad ještě horší. Ani trochu nepodobají původnímu designu. Tam jsem uvažovala, jestli třeba nebylo prvního apríla, když je dělali. Nevím, na čem Vilík byl, aby tohle uznal, ale chcu to taky.
Abych nebyla jen negativní, ta nová "Animooz" se jim moc povedla, tam za mě deset hvězdiček na designu, pecka, koupila bych.
Změna Puppers, Unicorns a Waddlers byla taky k lepšímu. Všem dali trochu víc barvy a zároveň drasticky nezměnili téma. Nechápu ten skluz, vypadají úplně jinak než jejich standardní vzory D:.
Jestli Tykables neznáte, dle mého jsou to jedny z nejlepších abdl značek na trhu, akorát pěkně drahé. Zajímalo mě, co si o tom myslí zdejší lid. Ale beru jenom správné názory (to je vtip). Zatím naštěstí nejsou puštěné mezi veřejnost, tak doufám, že budou mít rozum.
« Poslední změna: Dubna 25, 2023, 17:14:19 od Ali »
Byla jsem tu 🤯.