Autor Téma: Na chatě 1  (Přečteno 2001 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Na chatě 1
« kdy: Března 28, 2023, 23:49:55 »
1  jak vše začalo .

Tento příběh zde již kdysi byl . Pokusím se ho s určitou úpravou napsat . Omlouvám se za pravopis a úpravu . Píšu z mobilu .

Jmenuji se Vlastík a jsem kluk jako každý jiný . Jen jedna věc mě odlišuje od mých vrstevníků  . Stále se totiž často v noci počůrám do postele . Nehody mám různě . Někdy i čtyřikrát v týdnu a potom třeba zase dva týdny nic . Rodiče mě pro to nikdy nehubují . Jen mě pořídili velké igelitové prostěradlo a přes něj dali další . Potom na to položili podložku a překryly dalším menším prostěradlem . Pokud se mě stala nehoda , tak jsem musel vždy vše sundat a to včetně povlečení a dát věci do pračky . Potom jsem musel postel povléci a vzít si čisté oblečení . Moje straší sestra Lenka , mě podle své nálady občas pomohla .

Jednou se vše , ale změnilo . Jeli sme s rodiči tak jako každý rok na přehradu do kempu . Já měl se sestrou svoji chatu a oni také svojí . Když jsem se tenkrát vzbudil podruhé za sebou v mokré posteli , neměl jsem z toho dobrý pocit . Vstal jsem a z mých šortek kapala moč . V tu chvíli vešla Lenka .

,,Ahoj Vlastíku , tak jsi měl zase nehodu viď ? No nic , pojď dáme vše spolu do pořádku a já to potom řeknu mamce aby nějak vymyslela ochranu postele ,, .

Společně sme vše udělali , já se došel umýt a šlo se na snídani . Setra mamce pošeptala , že jsem měl opět nehodu .

,,Vlastíku vím , že to neděláš schválně , ale musíme něco vymyslet . Nemůžu tak často  tady žádat o čistě povlečení pro tebe . Něco s tatínkem do večera vymyslíme ,, pověděla mě ona a poslala mne si hrát .

V zápalu her jsem na vše zapoměl . Po večeři sem šel s rodiči do jejich chatky . Na stole sem viděl nějaký zvláštní balík . Došlo mě , že jsou to plenky .

,,Já mám nosit plenky ? ,, .

,,Vlastíku , zkus je aspoň na pár nocí . Když ti nebudou vyhovovat a nebudeš je chtít , tak vymyslíme něco jiného ,, pověděla mne mamka a pohladila po hlavě .

,,No dobře , tak já je zkusím . Jak se oblékají nebo nasazují ? ,, .

,,Lenka ti pomůže , dobrou noc ,, .

Šel jsem se sestrou do naší chatky .

,,Tak co bráško , připraven jít do postýlky ? ,, .

Odpověděl jsem ji , že ano . Ona mě přikázala , svléknout se do naha a lehnout si na postel . Udělal jsem vše co chtěla . Ona rozbalila balík plenek a jednu vyndala . Rozložila si jí a přistoupila ke mě . Já pokrčil nohy v kolenou a na její pokyn nadzvedl zadeček . Plenku dala pode mne a po protažení mezi nohama ji zalepila na bocích . Dostal jsem už je tričko , pusu a po přání dobře noci odešla .

Zkoumal jsem chvilku pocit jaký mě plenka dávala . Byla velmi příjemná na dotek a ikdyž jsem se styděl si to přiznat se mi pocit mít plenku velmi líbil . S tím jsem.usnul .

Ráno mě vzbudilo teplo mezi nohama . Podíval jsem se na stůl a viděl tam balík načatých plenek . V tu chvíli mě došlo , že skutečně jsem spal v plence . Posadil jsem se a odhrnul deku . Moje postel byla , ale suchá . Vstal jsem a šel se na sebe podívat do zrcadla . Měl jsem na sobě tričko a plenku . Ta byla úplně oteklá mojí močí . V tu chvíli sem si uvědomil , že potřebuji čůrat . Trochu jsem se rozkročil a vše vypustil do plenky . V tu chvíli vešla Lenka .

,,Ahoj bráško , tak jak vidím , plenka se skutečně hodila viď ? Tak pojď sundáme jí,, .

Já ji nechal ať mě sundá zcela mokrou plenku .

,, Vypadá to , že se ti plenky líbí co ? Tak pokud by jsi chtěl , můžeš být po dobu prázdnin můj malý chlapeček o které ho se budu starat ,, dala mě nečekaný návrh .

Chvilku jsem přemýšlel a nakonec na vše kývnul . Ona mě otřela ubrouskama a šlo se na snídani . Večer mě čekalo překvapení . Šli sme spolu do naší chatky . Lenka vyndala tašku , kterou odpoledne přivezla z města . Já na ni jen koukal .

Z tašky totiž vyndala velký dudlík , který něžně vložila do mých úst . Vzala mě za ruku a šlo se do sprch . Udivilo mě , že sme šli do dámských sprch . Ty byly větší a měli oddělené sprchové kóje .

Lenka dala tašku stranou a začala mě sama svlékat . Nechal jsem ji , ať dělá co chce a v klidu dudlal dudlík na který jsem si velmi rychle zvyknul . Postavila mě do jedné kóje a pustila vodu . Chvilku jí štelovala a když se ujistila , že mě neopaří začala mne umývat . Nejdřív mne namočila a potom si nanesla na ruce šampon který vymačkala z lahve . Všimnul jsem si , že je na obalu napsáno - koupel pro dobré spaní . Nejdřív mne umyla hlavu a potom postupně celé tělo . Podle mne si tu péči stejně jako já užívala .

Když byla hotová , tak mne utřela důkladně osuškou a dala mě dětský župan v krásné modré barvě . Pod ním jsem neměl vůbec nic . Takto oblečený jsem se vrátil do chaty . Tady mě ho sundala a položila na postel . Vzala plenku k mému údivu ji doplnila o dvě bavlněné a dala vše pode mne . Namazala mě důkladně mastickou , plenku protáhla a pevně jí zalepila . Z tašky vyndala ještě moc pěkné tričko . Mělo na sobě obrázky motorek a bylo modré . Oblékla mě ho a přikryla dekou .

,,Teď ještě chvilku počkej , něco dobré ho pro tebe mám ,, a odešla .

Ležel jsem na zádech a dumlal dudlík . Lenka se za chvilku vrátila a k mému údivu nesla kojeneckou láhev . Vytáhla mě z úst dudlík a nahradila ho savičkou . Zkusil jsem sát a zjistil , že je to řídká ochucená kaše . Lenka klečela u mojí postele a držela láhev dokud jsem jí celou nevypil .

,,Tak a teď už spinkat . Zítra si pro tebe přijdu . A když budeš chtít , můžeš jít i na snídani v plence . Klidně ti jí dám i na výlet ,, .

Ráno mě vzbudil už mě známý pocit . Posadil jsem se a v plence se něco pohlo . Chvilku sem byl zaneprázdněn zkoumáním plenky . Po nějaké době mě došlo co se vlastně stalo .

Pokadil jsem se v noci do plenek . Vstal jsem z postele a šel se na sebe podívat do zrcadla . Ten pohled stál za to . Moje vlasy byly rozcuchaný a na sobě sem měl kromě trička pěkně počůrané a i pokokané plenky . Připomnělo mne to obrázek který jsem v týdnu viděl . Batole v plenkách  . Podíval jsem se z okna a viděl Lenku jak se baví se sestrou mého kamaráda .

Když si mě všimla , tak s omluvou odešla . Přišla za mnou a veselé mě pozdravila .

,,Tak pojď , teď tě přebalím . Mluvila jsem akorát se sestrou Lukáše a její bráška je na tom stejně jako ty . I on dostane na noc plenky a proto ho za chvilku přivedou .,, .

Položila mě na přebalovací pult a sundala plenky . Důkladně mě otřela ubrouskama a zabalila do jiné plenky . Dostal jsem tričko , kraťasy a šlo se na snídani .


Pokračování příště.


Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Na chatě 1
« Odpověď #1 kdy: Března 29, 2023, 00:53:29 »
Krásný příběh. Hned bych si to s ním vyměnil. Jen tak dál a pokračuj. Už se těším na pokračování.

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Na chatě 1
« Odpověď #2 kdy: Března 30, 2023, 07:26:20 »
Moc krásný příběh chtěl bych to také zažít už se nemohu dočkat pokračování

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Na chatě 1
« Odpověď #3 kdy: Března 31, 2023, 14:28:17 »
Moc hezky napsaný příběh, přesně se drží toho scénáře, jak si ho pamatuji podle původní povídky. Sám jsem ve svých 10 letech zažil hodně podobný příběh, jak ho popisuji ve své povídce ABDL jesle 4. Osobně se můj příběh odehrál v jednom šumavském kempu v roce 1990, a naši mi tenkrát přivezli pleny z NSR. Jejich značku si už fakt dnes nepamatuji, byla to hodně známá firma vyrábějící jednorázové pleny pro děti (možná šlo o Huggies, Fixies nebo Pampers? Dnes už fakt nevím.).
Přeji hodně inspirace při psaní dalšího dílu.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Na chatě 1
« Odpověď #4 kdy: Dubna 03, 2023, 14:20:42 »
Velmi hezké, budu se těšit na další pokračování.