Autor Téma: Metoda na počurávaní  (Přečteno 1632 krát)

Offline Abdlboy11

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 1
Metoda na počurávaní
« kdy: Března 19, 2023, 20:30:41 »
Ahoj plenkaři a plenkařky.
Již delší dobu sleduji tohle fórum a až včera jsem si konečně založil účet. A to hlavně z důvodu abych se podělil o zajímavou metodu k vyvolání pomočení😃

Na jednom zahraničním fóru jsem našel metodu, kterou jsem se rozhodnul vyzkoušet. Pokusím se vám to přeložit a potom doplním moje zkušenosti.


"
Nechte svůj močový měchýř mírně naplnit, ale ne až do bodu extrémní naléhavosti.  Dalším krokem je zahájení kontrakce močového měchýře.  Za tímto účelem pevně stiskněte oblast těsně pod pupkem.  Až najdete správné místo, ucítíte naléhavost v močovém měchýři.  Najít správné místo si vyžádá několik pokusů a omylů.  Ke zvětšení stimulované oblasti používám obě ruce.  Jakmile najdete správné místo, opakovaně tiskněte přibližně každou vteřinu (něco jako stejný rytmus jako při resuscitaci).  Asi do minuty byste měli cítit, jak se váš močový měchýř začíná stahovat.  Vydržte proti této kontrakci, dokud nepřejde.  Uvolněte se asi na 10 sekund a postup opakujte. 
 
Každá úspěšná kontrakce je o něco nepříjemnější.  Cílem je opotřebovat sval svěrače tím, že se po určitou dobu napínáte proti kontrakcím.  Po nějaké době začnete mít malé výtoky, kterým nemůžete zabránit, aby vyšly ven.  Rozhodnutí přichází v okamžiku, jak dlouho vydržíte proti tlaku, než se konečně uvolníte.  V tomto okamžiku přichází potenciální riziko a vy se budete muset rozhodnout, jak moc budete tlačit.  Domnívám se, že je zde menší nebezpečí, než kdyby byl váš močový měchýř zcela naplněn a poskytoval neustálý protitlak do močovodů.  (Období vysokého tlaku jsou právě tehdy, když stimulujete močový měchýř ke kontrakci, takže si myslím, že je zde menší riziko než při zadržování velké kapacity).
 
Opakujte často v průběhu dne a dbejte na to, abyste nahradili to, co jste vymočili, ale nepijte nadměrně tekutiny.  V průběhu dne byste měla zjišťovat, že je stále těžší udržet se přes kontrakce a že je těžší kontrolovat výrony moči.  Nakonec dosáhnete bodu, z něhož už nebude návratu, a nebudete schopen ovládat své vyprazdňování.  Stahy močového měchýře začnete mít i tehdy, když bude váš močový měchýř plný bez vnější stimulace.  S únavou svěrače byste měl zjistit, že je obtížnější zadržet moč a i po kratší době.
 
První den, kdy jsem to zkusil, jsem se tu noc nedobrovolně pomočil.  Bylo to poprvé za posledních pět let, co se to stalo.  Dělal jsem to každý den po dobu necelého týdne a každou noc jsem se důsledně pomočoval a asi polovinu těchto pomočení jsem prospal. 
 
Kompromisem je nošení denních plen.  Abych udržel svěrač unavený, držím celou dobu, dokud se už nedokážu udržet.  Pátý den to trvá mnohem kratší dobu, než když jsem začínal.  Netuším, jaké má tato metoda dlouhodobé účinky (pokud vůbec nějaké).  Potenciálně by to mohlo vést k dlouhodobému OAB nebo inkontinenci při přetékání.  Mohlo by to být také jen to, že by se vše vrátilo do normálu, kdybych přestal unavovat svěrač po celý den.  Rozhodl jsem se, že to budu pár týdnů dodržovat, abych viděl, jak se věci vyvinou.
 
Znovu opakuji, že to má svá rizika a nemusí to u vás fungovat tak jako u mě.  Jedním z vedlejších účinků, které jsem měla, je bolestivost bránice ze sevření při snaze probojovat se kontrakcemi.  To se zlepšilo, protože schopnost zadržet se snížila.
 
Zajímalo by mě, jestli to zkusí i někdo jiný a jak to na něj působí. "



Včera jsem to poprvé zkoušel a ze začátku mi to vůbec nešlo. Jelikož jsem ležel na posteli. Jakmile jsem se ale postavil, tak se po necelé minutě mačkání trochu připočůral a nešlo to zastavit. Potom už to šlo cim dál rychleji stačilo třeba 15s. Celkem jsem to opakoval asi 20x než jsem měl úplně mokrou plínku. Pro jistotu jsem si jednu vzal i na noc kdybych měl náhodou nehodu. Ale zatím nic. Normálně mě pocit močení probudil.

Zatím to teprve zkouším a samozřejmě nechci být inkontinentní, ale představa že se ráno probudím v mokré pleně je lákavá.Což asi chápete 😃
Co si o tom myslíte? Může to být nebezpečné?

Zdroj
https://www.dailydiapers.com/board/index.php?/topic/69437-method-to-bedwettingurge-incontinence/
« Poslední změna: Března 19, 2023, 20:37:36 od Abdlboy11 »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re:Metoda na počurávaní
« Odpověď #1 kdy: Března 20, 2023, 12:27:33 »
Pokud to budeš provozovat příliš často a dlouho, tak se v tom lepším případě propracuješ k tomu, že neudržíš nic.

 Já tohle rozhodně neschvaluju, ale když chce někdo hazardovat se svym zdravim...

Offline spida

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 1
Re:Metoda na počurávaní
« Odpověď #2 kdy: Března 21, 2023, 18:42:25 »
Omlouvám se možná budu zbytečně zlý, ale každý kdo chce dobrovolně být enuretik/inko je podle mě debil.


Raději si s tím nezahrávej a buď rád že to máš jako zábavu.

Offline Abdlboy11

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 1
Re:Metoda na počurávaní
« Odpověď #3 kdy: Března 21, 2023, 20:31:56 »
To já samozřejmě nechci. Stačí mi jedno mokré ráno a vykašlu se na to. Navíc já to nedělám cely den. Jen večer před spaním.

Offline martinpcz

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: 0
Re:Metoda na počurávaní
« Odpověď #4 kdy: Března 22, 2023, 16:49:34 »
To raději ne, připadá mi to jako řízená sebevražda vlastních lidských orgánů.

Offline Maker

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 2
Re:Metoda na počurávaní
« Odpověď #5 kdy: Března 22, 2023, 19:46:48 »
Jestli se chceš ráno probudit v mokrý pleně, tak máš jednodušší v ní jít rovnou spát. Výsledek bude stejnej a zároveň si neodděláš močák.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Metoda na počurávaní
« Odpověď #6 kdy: Srpna 26, 2023, 09:36:02 »
Stačí sa napiť jeden pohár vody, čaju pred spaním a okolo 1- 2 hodiny rannej už ma budí ísť na toaletu. Tak to si (keď spím zabalený) sadnem na okraj postele alebo v stoji to do nej "dám". Potom si ľahnem a akosi zaspím...až do rána, potom sa idem
očistiť, ale už bez plienky (alebo aj s ňou po celý deň)
Bez cumlíka ani na krok.