Autor Téma: ABDL jesle 5  (Přečteno 861 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
ABDL jesle 5
« kdy: Března 15, 2023, 09:30:34 »
ABDL jesle 5

„No ty jsi ale fešák, Štěpánku, moc Ti to sluší,“ pochválila Marta našeho nového kamaráda. Štěpánek se začervnal, ale z výrazu jeho tváře bylo poznat, že ho chvála těší, byl rozkošné batole.
„Tady Fanoušek nám vyprávěl příběh z letní dovolené,“ řekla Jana, a zeptala se mně: „A jak to vlastně dále pokračovalo, Fanoušku?“
„Katka mi řekla: „No tak to je fajn, aspoň už nemusíš řešit mokrou postel.“ Poté mi sundala mokrou a již značně těžkou plínku, kterou dala cestou na snídani do popelnice.Mamce pak řekla, že ty plínky opravdu pomohly, a od té doby mně do nich každý večer Katka zabalila. I po nvratu domů jsem ještě dostával plínky na noc, a to až do té doby, než jsem měl po několik nocí plínky suché. Pak už mi je mamka a ani Katka  nedávala, pak jsem dostal plínky až v nemocnici po té nehodě.“
Štěpánek se také zaposlouchal do příběhu, a řekl: „Také vám chci vyprávět, jak jsem vlastně k plínkám přišel. Tady Milada už se zmínila, že jsem byl pěkné číslo, a když mi ve školce dávala plínky na odpolední spánek, tak jsem prý vyváděl, ale nakonec jsem je stejně dostal. Totéž se dělo i doma, když jsem měl jít večer do postele. Mít mezi nohama balík plínek, to se mi opravdu vůbec nelíbilo, ale aspoň co vzpomínala mamka, byl jsem celkem velký počůránek, plínek přes den jsem se zbavil až měsíc před nástupem do školky.“
„No, a vidíš to, Štěpánku, teď máš plínky stejně jako my ostatní,“ skočila mu do řeči Petra, a dodala: „Ale teď pokračuj, jsme moc zvědavi. Třeba Fanoušek musí nosit plínky od své autonehody, u Klárky se počůrávání začalo objevovat před loňskými velikonočními svátky...“
Štěpán se na chvilku zarazil, a pak dále pokračoval ve svém vyprávění: „Prostě byl jsem velký počůránek, plínky jsem nosil na spaní nejen ve školce, ale také doma na noc, a to až do svých 14 let. Pak s příchodem střední školy problémy s počůráváním přestaly, a na plínky jsem úplně zapomněl. Všechno dostalo velký obrat v době, kdy jsem se chystal na závěrečné zkoušky na vysoké škole, a kdy jsem se musel mimořádně soustředit. V té době jsem pro odreagování brouzdal na internetu, a jen tak jsem zadal heslo „plínky“. A našel jsem na to tolik odkazů, že jsem po chvilce váhání objednal balík jednorázových plenkových kalhotek. A když jsem rozbalil první plínku z balíku, připadalo mi, že je sice hrozně tlustá, ale zároveň byla i překvapivě příjemná na dotek. Když jsem si ji oblékl, zjistil jsem, že s plínkou v rozkroku se podstatně lépe soustředím na studovanou látku. Dokonce jsem v plence šel i na závěrečnou zkoušku a na předávání diplomů. No, a pak po zkouškách jsem si začal zjišťovat další informace, dozvěděl jsem se o světě ABDL, a díky podílu v rodinné firmě jsem dostatečně finančně zabezpečený. To mi také umožnilo, abych se přihlásil do ABDL školky, ve které jsem si hezky užíval péče jako o miminko.“
„No tak to je opravdu moc zajímavý příběh,“ řekl jsem na to, a mimoděk si sáhl na rozkrok.
„Copak, Fanoušku, potřebuješ přebalit?“ zeptala se mně Milada, „Štěpánek mně tedy při přebalování celkem překvapil, skvěle spolupracoval a vůbec neprotestoval, když dostával plínky.“
„Kdybys byla tak hodná, Milado. Cítím, že mám nějak moc plnou plínku,“ řekl jsem, a opravdu, moje plínky byly již v rozkroku dost nápadné, čehož si všimla i Milada. 
Odešli jsme spolu nahoru, a já si lehnul na přebalovací pult. Milada mi ještě dala do pusy dudlík, a řekla: „Štěpánek byl teď při přebalování moc hodný, a vůbec nezlobil. Taky budeš hodný chlapeček, Fanoušku? Jsi ještě počůránek, který musí mít plínky, aby neměl mokré oblečení.“
Ležel jsem na přebalovacím pultu klidně, zatímco mně Milada svlékala, a přitom na mně klidným hlasem mluvila. Za chvilku jsem měl odstraněné i značně počůrané plínky, a Milada mi řekla:
„Podívej se, Fanoušku, jakou pěknou plínku mám pro Tebe. Koukni se, je na ni jednorožec, tady princezna a srdíčko, a copak tady ještě je? Hezký zámeček a hvězdičky, a tady je ještě princ, ti všichni ochrání našeho Fanouška, aby neměl mokré oblečení.“
Mezitím, co mi Milada ukazovala plínku, do které se mně chystala zabalit, měl jsem penis přikrytý bavlněnou plenkou, do které jsem začal čůrat. Milada to postřehla, plínku mi na penisu přidržela, zatímco jsem dal hlavu na stranu.
„Čůráš do plínky, Fanoušku? No jo, vždyť plínky jsou Tvoje kamarádky, a chrání Tvoje oblečení před mokrými nehodami,“ řekla mi Milada, a po očištění a namazání krémem mně podložila pod zadek plínku, kterou mi popisovala. Přidala dovnitř ještě pre-fold od Geffen Baby ve velikosti XL, který doplnila ultra absorberem. Navrch pre-foldu ještě položila separační plenku, a hezky mně zabalila. Byl to úžasný pocit, opakovaně praný pre-fold byl hezky příjemný na dotek, a já byl hrozně rád, že mám opět čisté plínky. Milada mně ještě dooblékla, a šli jsme spolu mezi ostatní.
Za malý okamžik jsme všichni vyrazili do jeslí, kde na nás čekal další příjemně strávený den.
« Poslední změna: Března 16, 2023, 11:11:14 od FrantaM »

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:ABDL jesle 5
« Odpověď #1 kdy: Dubna 03, 2023, 14:11:32 »
Jelikož byl výpadek stránek, ke čtení 4 a 5 dílu jsem se dostal až dnes, za mne vynikající.