Abdl > Příběhy

Plenkový model 5

(1/1)

chlapeček:
5. Překvapení , poprvé samy doma .

Omlouvám se za pravopis a úpravu . Píši z mobilu .

Šli sme spolu s Péťou se podívat na naše nové pokoje . Mamka nám sundala jen kalhoty v punčocháčích a našich tričkách nás nechala odejít . Péťa šel před mnou a byl na něho pěkný pohled ze zadu . Na zadečku se mu moc pěkně vyjímala plenka , která byla zcela evidentně slušně už mokrá . Já byl už taky celkem opět mokrej . Otevřel jsem dveře mého pokoje . Ten byl vymalovanej a přestavěnej na ložnici . Stěny měly tmavě modrou barvu a na stropě byly hvězdičky a měsíc , v postýlkách spali Tom a Jerry  a další naše oblíbené pohádkové bytosti . V místnosti byly dvě velké postele , které vypadaly úplně stejně jako pro děti , ale byly v naší velikosti . Měly i ohrádku kolem do kola . Byl tady taky velký přebalovací pult a pod ním se nacházeli štosy plen . Taky tady byla velká sedačka a skříně na oblečení .

,, No to je paráda , jsem zvědavý jak se bude v těch postýlkách spát Péťo . Tak se jdeme podívat na hernu ,, prohlásil jsem s nadšením v hlase .

Viděl sem , že si Péťa prohlíží akorát plenky . Byl k nim sehnutý a moc pěkně tak na mě špulil zadeček obalený plenkou . Byl to super pohled . Najednou se mu  plenka začala zvětšovat . Nojo , on do ní totiž právě začal úplně v pohodě kadit .

,,Uff a je to tam kde má být ,, prohlásil se spokojeností v hlase .

Šli sme se podívat do druhého pokoje . Po cestě jsme potkali mamku , jak nese velké tašky rovnou k nám do ložnice . Otevřeli sme dveře do herny a jen koukali . Vymalována byla jako den . Světle modrá obloha se sluníčkem , modré stěny s přírodou a na nich se honili Tom a Jerry na jedné straně a na druhé Tlapková patrola  . Kolem stěn stály police s autíčky . Na podlaze byl koberec a na něm vyobrazené město .

,,No to je paráda Vlastíku , tohle bych nečekal . Tady se nám bude krásně hrát ,, ozval se Péťa .

,,Jo to bude super Péťo ,, odpověděl jsem mu já .

Trošku jsem se rozkročil a začal tlačit . Chtělo se mě totiž kakat a tak jako každé batole i já to začal tlačit pěkně do plenek . Najednou jsem ucítil na zadečku ruku Péti .

,,No pěkně plní chlapeček svojí plenku ,, prohlásil s úsměvem na tváři a po plence mě poplácal .

V tom se otevřely dveře a vešla mamka .

,,Tak kluci teď vás oba přebalím a pak se najíte . Po jídle si dáte šlofíka a pak si můžete buď hrát doma a nebo jít do lesa . Nachystám vám oblečení na ven . Já musím rychle do práce na 48 , tak se o sebe pěkně postaráte ,, pověděla nám ona a hned nás nasměrovala do koupelny .

Tam nás oba rychle přebalila , místo trička nám dala body a zpět punčocháče . Potom nás  odvedla dolů do jídelny . K mému údivu tam u stolu stály dvě velké dětské židličky . Do nich nás posadila , připoutala , sklopila pultík a položila na něj talíř s kaší . Dala na bryndáčky , dětskou plastovou lžíci a my se pustili do jídla .

,,Tak jo kluci . Teď další . Jídlo máte uvařené a vždy si ho jen ohřeje te. Na lince nechám návod jak si budete dělat mlíko do lahviček před spaním . Čaj maté v zásobě v lednici . Pokud si ho bude chtít dát do lahviček a ohřát , tak v mikrovlnce . Limonády si dávejte buď do sklenic a nebo taky do lahviček . Plenky máte rozdělené na denní a noční . Na spaní si do nich dáte ještě booster . Večer se vykoupejte a oblečete do věcí které budete mít nachystané . Pokud půjdete ven , vemte si oteplovačky . Plenky si měňte navzájem a i se tak oblékejte . Vstávání máte nařízené na budíku . Nezkoušej te jakkoliv podvádět . Mám tady kamery . Zítra přijede paní Jirásková a přiveze vám překvapení . Tak teď to dojezte , pití vám vezmu nahoru a půjdete spinkat ,,  .

Dojedli sme kaši a ona nám otřela pusy do bryndáčků . Odešli jsme na horu kde už v postýlkách byly naše fusaky . Mamka nám sundala punčocháče a nechala jen body . Uložila nás do postýlek , popřála pěkně sny a odešla . Já si dal do pusy dudlík od láhve a začal sát mlíčko . Když sem byl hotov , tak se mě po chvilce zavřeli oči a já usnul .

Vzbudil mne až budík . Posadil jsem se a hned cítil , jak mám plenky mokré . Z druhé postýlky se na mě usmál Péťa . V puse měl dudlík a moc mu to slušelo . Já svůj vyndal a nechal ho v postýlce . Rozepnul sem si fusak a dal dolů postranici . V tu chvilku zazvonil telefon . Volala mamka . Jen zjistila zda je vše v pořádku . Šel jsem pomoc Péťovi . Dal dolů postranici , rozepnul jeho fusak a pomohl mu ven . On si nechal dudlík taky v posteli .

,,Tak jak jsi na tom Péťo ? Jsi jen mokrý nebo i pokakaný ? ,, zeptal jsem se ho a zmáčknul mu na zadečku plenky .

,,No koukám , že jen mokrý jako já jsi . Tak to se přebalíme jen tady v pokoji . Potom si dáme svačinku a šel bych na chvilku ven . Docela chci vyzkoušel oteplovačky a jaké je v nich jít ven vybaven plenkou . Co ty na to ? ,, .

,,Jojo souhlasím Vlastíku . Tak pojď ,uděláme výměnu plenky ,, .

Došli sme k pultu a já si vylezl nahoru . Položil jsem se na záda , dal ruce za hlavu a pokrčil nohy v kolenou . Péťa mě rozepnul body a pod nimi byla pěkně nacucaná plenka . On ji rozepnul a udělal z ní balíček a dal pryč . Otřel mě něžně vlhčenýma ubrouskama . Vzal čistou plenku , rozložil ji a dal pode mne hned jak jsem ochotně nadzvednul zadeček . Z pod pultu vyndal i krém na opruzeniny a začal mě ním důkladně mazat pindíka a kuličky . Bylo to hrozně moc příjemné . Utřel si ruce , ujistil se , že mne pindík míří dolů a po protažení plenky mezi nohama do ní zabalil .

,,Tak a jsi v suchu opět ,, prohlásil s úsměvem .

Já mu uvolnil místo a zcela stejným způsobem ho zabalil . Šli sme k pohovce , kdy byli hromádky věci . Z označené na ven jsem vzal body s dlouhým rukávem a oblékl mu ho . Potom ještě dostal punčocháče , které měli šle a flisovou mikinu . Když byl takto oblečený , tak zcela stejné oblékl on mě . Odešli sme si udělat svačinu . Tou byla láhev mléka . Udělal jsem ho podle návodu od mamky a po ohřátí sme ho spokojeně oba vydudaly .

Odešli sme do předsíně kde vyseli dvoje super oteplovací kombinézy . Nejdřív jsem oblékl já Péťu a potom on mne . V kapse byly i moc pěkné kulíšky . Po obutí a zamčení dveří sme šli do lesa .

,,Tak jak se cítíš v kombinéze Vlastíku ? Já super . Je v ní pěkně příjemně a plenka jistí , že všechny nehody skončí v ní a ne v oblečení ,, .

,,Máš pravdu Péťo , je v tom moc příjemně . Hlavně ti moc pěkné sluší . Jsi velmi roztomilý chlapeček . Tak se půjdem projít třeba do bunkru ,, odpověděl jsem mu já .

On souhlasil a tak se šlo . Po cestě začalo , ale pršet a déšť se změnil na husté sněžení .

,,Hele víš co , raději se vrátíme domů . Vyndáme mašinky a budeme si s nimi hrát ,, rozhodnul jsem náhle .

On hned sice neodpověděl , ale bylo mi jasné , že souhlasí . Já k němu přistoupil a dal mu ruku na zadeček .

,, No tady nic necítím , tak to asi pouštíš do plenky ze předu viď ? a dal mu ruku tam a slabě zmáčknul .

I přes oteplovačky a punčocháče jsem cítil ten proud co mu tam teče .

,,No a ty nic Vlastíku ? , zeptal se mně on a stejným způsobem se dotkl mne .

Já to v tu chvilku pustil na plno . Když bylo vše v plence cítil jsem se super . Právě sem se moc pěkně počůral uprostřed lesa na plno do plenek . Šli sme potom pomalu domů . Došli jsme v okamžiku kdy zvonil telefon .

,,Ahoj mami , jo šli sme na chvilku ven , ale zacílí pršet a teď i sněžit tak jsme se vrátili raději zpět a budeme si doma hrát ,, .

Během telefonování mě sundal Péťa boty a když jsem položil telefon tak rozepnul mojí kombinézu a svlékl jí ze mě . Já sem zcela stejným způsobem svlékl jeho . Stali sme proti sobě v punčocháčích přes které se krásně rýsovali plenky a mikině .

,,Tak jo Péťo , jdi do herny a já tam přinesu za chvilku pití ,, poslal jsem ho na horu .

Vzal jsem v kuchyni láhev ze džusem , dvě lahvičky a šel za Péťou do pokoje . Tam jsem vše položil a šel s ním stavět mašinky . Hráli sme si až do večera . Když mamka zavolala , že je čas se najíst a potom vykoupat , tak sme sklidili část věci . Já šel ohřát večeři . Po cestě jsem si uvědomil , že moje plenky jsou už úplně mokré a to do posledního místečka . Musel jsem se počůrat několikrát , aniž bych si to uvědomil došlo mě .

Za chvilku za mnou přišel Péťa . Sám se posadil do židličky . Připoutal sem ho a dal mu na sklopený pultík talíř s omáčkou a těstovinami . Dostal ode mne bryndáček , mne ho uvázal on a já se posadil taky do židličky . Pustil jsem nám pohádky a začali jsme jíst . Po večeři jsem šel napustit vanu na koupání . Dal tam pěnu do koupel a šel pro Péťu . Když sme přišli oba nahoru , tak on přistoupil ke mě a stáhnul ze mne punčocháče . Já udělal totéž a hned jsem mu sundal body . Stal předemnou jen v pěkně nacucané plence . On sundal body i mně a hned i plenku .

Na oplátku já udělal totéž a vlezli jsme do vany . Když bylo vody už dostatek , tak jsem jí vypnul a podal nám lodičky na hraní . Nějakou dobu sme si s nimi hráli . Když uběhlo už dost času , tak sem se postavil a začal Péťu umývat celého od hlavy až dolů . Hlavní část jsem věnoval důkladné mu umytí v rozkroku . Když byl hotový , tak on umyl úplně stejně mě . Pak jsem vylezl z vany a jeho po tom co byl venku taky zabalil do osušky a důkladně ho utřel všude . Nechal sem vypouštět vanu a on se postaral mezitím o mě .

Odešli sme spolu do ložnice a já vylezl hned na přebalovací stůl . Péťa ze mě sundal usušku a ujistil se , že jsem všude suchý . Vyndal plenku na noc , vzal velký booster a vše poskládal na sebe . Já nadzvedl zadeček aby mohl dát pode mne plenky . Chvilku jsem ještě držel zadeček ve vzduchu . On mě totiž začal ho mazat mastičkou . Když byl hotov tak jsem se položil na plenky , on mě velmi pečlivě namazal mezi nohama a pěkně ještě zapudroval . Když byl hotov , tak si utřel ruce , ujistil se , že mě míří pindík dolů a zabalil mne do plenek na spaní . Když byl hotov , tak mne ještě poplácal po přední části . Já jsem slezl a on hned zaujal moje místo .

Zabalil jsem ho úplně stejně a šel rovnou pro dupačky na spaní . Postupně jsem ho do nich nasoukal a on mne . Za chvilku volala mamka , zda je vše ok . Pověděl jsem ji , že ano . Zašel sem nám ještě pro pití a po návratu do pokoje pustil pohádky . Když skončili , tak sme si ještě vyčistili zuby , já udělal kontrolu zda je vše zamčené a hlavně přinesl na horu lahvičky s mlíčkem na dobrou noc . Pomohl jsem Péťovi do postýlky , dal mu láhev a sám si taky lehnul .

Oba jsme ji pěkně vydudaly .

,Přeji ti sladkou dobrou noc Péťo . Doufám , že se ti moje péče líbila . Tvoje byla úžasná ,,  .

,, Dobrou noc Vlastíku , byla úžasná taky . Jsem rád , že se ti líbila . Sladké sny ti přeji ,, .

Ještě zavolala mamka zda už ležíme . Já jí ujistil , že ano a za chvilku jsem už spal .


Pokračování příště .

Šli sme spolu do ložnice a já vylezl na

luba:
Velmi hezké, budu se těšít na další pokračování.

FrantaM:
skvělé, konečně jsme se dočkali dalšího pokračování... Osobně mám autorskou krizi, ale snad se příští týden o své dovolené dostanu k napsání pokračování. Za mne tento díl super, vyplatilo se na něj počkat, a už se těším na další pokračování

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi