Autor Téma: Kde vsade nakupujete?  (Přečteno 862 krát)

Offline abc333

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 40
  • Karma: -6
Kde vsade nakupujete?
« kdy: Února 03, 2023, 12:12:10 »
Ahoj,kde vsade nakupujete plienky?Predovsetkym cz/sk a ake mate skusenosti zo zahranicim?Kolko tam platite postovne?Na saveexpres maju fakt velky vyber plienok ale ked som zistil kolko stoji postovne sem na Slovensko tak mi prislo zle :D
A este by som potreboval poradit ci sa v nejakej lekrani daju zohnat aj nejake plienky z foliou na vonkajsej strane,pripadne aj vkladacie plienky.Raz som isiel do jednej lekarne v susednom meste a vypytal som si par kusov vkladacich plienok a prave u nich bola z vonku presne ta biela sustava folia co myslim,len uz neviem aka to bola znacka.A raz som si objednaval z eshopu vkladacie plienky kde bolo v popise napisane nepriepustna pe folia a ked som si ich rozbalil bol som nemilo prekvapeny lebo to bola obycajna latka a aj samotne plienky vyzeraly trocha inak.Aj vam sa nieco take stalo?
Prosim budem rad ked sa vyjadry co najviac ludi.Dakujem pekny den.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Kde vsade nakupujete?
« Odpověď #1 kdy: Srpna 20, 2023, 19:51:41 »
No mne stačia bavlnené, ale keď chcem si dopriať komfort tak stačí navštíviť hociktorú lekáreň a prekonať ostych a istý strach... Zatiaľ som "nepohorel" ani v jednej lekárni.
Bez cumlíka ani na krok.