Autor Téma: nová přitelkyně  (Přečteno 2383 krát)

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
nová přitelkyně
« kdy: Ledna 11, 2023, 20:29:17 »
Ahoj všem

Psal se rok  2022 bylo mi čerstvých 30 a stále jsem hledal svou lásku .
Navštěvoval jsem různé seznamky , ale zatím bez úspěchu .
Když přišel přelom jara a léta tak jsem našel mladou slečnu , která byla opravdu milá a chápající ,pověděl jsem ji o své zálibě že mám rád plinky a hraní si na miminko . Přítelkyně to chápala a sama mi řekla že dlouho hledala někoho jako já , který má plínky rád a v podstatě vše co se tyče miminka.
A tak jsme se scházely a seznamovali se víc a víc až do dne kdy mě pozvala k sobě domu , a tam na mě čekalo překvapení měla připraveny pokojíček pro miminko ,kde měla vše v mé  velikosti .
Provedla mě další části domů ,a viděl jsem velkou kuchyň ,velkou rohovou sedačku a nejvíce mě zaujala Velká televize která měřila 160 cm .
Přítelkyně šla do kuchyně udělat kafé a že si ujasníme pravidla co se bude dít , já souhlasil a tak jsem si sednul na pohovku a čekal co se bude dít dál .
Na stříbrném podnosu donesla dva šálky voňavé kávy a začala povídat one pravidla .

Tak za 1. když budeš u mě bude 24/7 v plenkách nikdy si je sám nesmíš sundat a jist budeš to co ti dám .
Za 2.spát budeš chodit jak miminka takže po večerničku svou postýlku jsi už viděl tak  tam budeš spinkat před spaním dostaneš sunar aby se ti spinkalo pěkně a samozřejmě dostaneš dudlík , který ti ukážu za chvíli
Za 3. Nikdy nebudeš moct použit wc vše jen do plenek souhlasíš ???
Chvíli jsem přemýšlel zda to chci , ale touha vyhrala a já řekl že ano .
A pak tedy vše začalo můj 1 den jako miminko . Byl jsem ochoten jít téměř do všeho až na to že bych měl dělat do plenek velkou potřebu , do teď sem do nich jen močil , ale teď do nich budu muset dělat obě potřeby .
Tak jak jsme dopily kafé tak jsme šli na to že budu dnes spát u ní abych si zvykl na novou postel a tak mě přebalila do velmi tlusté plínky a nechala mě se batolit jelikož jsem nemohl pomalu chodit po dvou ,ale musel jsem po čtyřech .
Přicházel čas spánku a tak mi ještě udělala onen sunar na spaní , poslušně jsem vypil celou flašku odřihnul si a šlo se na kutě .

Pokračování příště

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:nová přitelkyně
« Odpověď #1 kdy: Ledna 11, 2023, 23:32:51 »
Zajímavý příběh, už teď jsem zvědavý, jak se to bude dál vyvíjet. Jestli si z něho náhodou neudělá své vlastní děťátko.

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:nová přitelkyně
« Odpověď #2 kdy: Ledna 11, 2023, 23:49:33 »
Vypadá to velice zajímavě už se nemohu dočkat pokračování.

Offline martinpcz

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: 0
Re:nová přitelkyně
« Odpověď #3 kdy: Ledna 15, 2023, 22:19:44 »
Zajímavý příběh, skoro se mi chtělo uvěřit, že je to reálný příběh a ne vymyšlený. Dokud jsem nepřečetl část dole ohledně pravidel. :)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:nová přitelkyně
« Odpověď #4 kdy: Ledna 17, 2023, 12:20:52 »
Zajímavé, budu se těšit na další pokračování

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:nová přitelkyně
« Odpověď #5 kdy: Ledna 19, 2023, 07:55:50 »
Taky jsem zvědavý na pokračování
 Přál bych si takovou přítelkyni nebo přítele

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
Re:nová přitelkyně
« Odpověď #6 kdy: Ledna 21, 2023, 10:35:41 »
Velmi zajímavý příběh. Těším se na další vývoj. Zase hezký pohled na svět abdl z jiného úhlu pohledu než píšu já. Přeji hodně inspirace do dalšího psaní.