Autor Téma: Abri form přejmenované na Abena slip  (Přečteno 2255 krát)

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Abri form přejmenované na Abena slip
« kdy: Prosince 09, 2022, 08:17:59 »
Zdravím, koukal jsem dnes po abri form a koukám ze změnili název a balení. Udávaná savost na webu je také nižší, což jasně, je to jen laboratorní údaj, ale stejně. Vyzkoušel už někdo novou řadu? Je to pořád dobrý?

Offline Pan J2

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 100
  • Karma: -7
Re:Abri form přejmenované na Abena slip
« Odpověď #1 kdy: Prosince 10, 2022, 20:26:03 »
Tak to jsem tedy poněkud rozladěn, protože je mám na předpis. Naposled jsem si byl pro poukaz v říjnu, to jsem ještě dostal klasický M4. Teď si jdu nechat napsat poukaz v lednu, tak jsem tedy zvědav. Balení je zvětšeno ze 14 kusů na 21 kusů. Takhle jsem měl nárok na tři měsíce na 20 balení, čili jsem ve zdravotnických potřebách nafasoval 5 krabic po 4 baleních. Takhle budou nadále 4 balení na krabici, ale nárok na tři měsíce budu mít na 13 balení, což je dost nepraktický, to vychází na 3 a čtvrt krabice. Kusově na tom budu o 7 kusů méně, to se nezdá moc, ale už takhle mi ta preskripce vycházela na něco kolem dvou měsíců a stejně jsem si musel jednu celou krabici dokupovat ze svýho abych do těch třech měsíců vydržel. No jsem na to zvědavej.

Offline Maker

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 15
  • Karma: 2
Re:Abri form přejmenované na Abena slip
« Odpověď #2 kdy: Prosince 12, 2022, 00:54:51 »
Zkoušel jsem nedávno, za mě jsou ok. Sedí skvěle, povrch je příjemný a lepítka drží dobře. Už je to dost dlouhá doba, kdy jsem naposledy použil původní M/L4, takže asi nemám aktuální srovnání, ale řekl bych, že skutečná savost bude srovnatelná.

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Abri form přejmenované na Abena slip
« Odpověď #3 kdy: Prosince 26, 2022, 19:50:12 »
Ještě větší šmejd než předtím.