Autor Téma: Řekl jsem to doma.  (Přečteno 2110 krát)

Offline spida

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 1
Řekl jsem to doma.
« kdy: Října 28, 2022, 02:11:39 »
Ahoj,


chci se podělit o reakci na moji abdl preferenci. Mám aktuálně polyamorní vztah. Jsme ve vztahu 4 chlapy. Chceme všichni aby to byl vztah o upřímnosti a tak jsem to sdělil. Nejhorší reakce byla asi takováhle: "Měl jsi to  říci dřív a nečekat." Bylo to přijato s pochopením a akceptací. Tajit to ničemu nepomůže akorát bude trápit vás. Tak se ničeho nebojte a  pokud vás někdo nedokáže akceptovat takové jací jste tak ten člověk/lidi za to nestojí.

Offline Dinos

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 9
  • Karma: -1
Re:Řekl jsem to doma.
« Odpověď #1 kdy: Října 30, 2022, 22:40:42 »
Nová adaptace "Čtyři z tanku a pes" ??   ;D

Offline qwert361

  • Příliš sexy na normální nick
  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 8
  • Karma: 0
Re:Řekl jsem to doma.
« Odpověď #2 kdy: Dubna 02, 2023, 00:24:14 »
Nedokážu si teda představit že bych s timto měl někoho konfrontovat, spíš někdy lituji že jsem tuto zalibu někdy objevil. Nedej bože aby to věděl někdo další :D představuji si spíše negativní reakce než pozitivní.

Offline Braňuľa

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: -5
Re:Řekl jsem to doma.
« Odpověď #3 kdy: Dubna 02, 2023, 10:31:52 »
Ja bývam ešte s rodičmi a bratom a opitý sa večne ku všetkému priznám, tak to vedia, a v pohode, nesúdia. Som to zhodil na aspergerov syndróm, že mi je príjemný ten tlak medzi nohami a pocit bezpečia a tak. A nikomu tým neubližujem, tak čo. Napokon, posledné antidepresíva, čo som žral a už žiadne nechcem, z nich som mal nonstop pocit, že musím šťať a bál som sa spať, furt chodil na wc, tak som si povedal nasrať, a nosil som ich normálne pred nimi doma, povedal prečo, hotovo. Chápali. Len neviem teda, 17.4. idem do blázinca na štvrť roku, čo som psychicky v riti, tak neviem, čo do mňa zase narvú a čo mi to bude robiť tentokrát. Plus som mal aj epi záchvaty a pri jednom sa pošťal pred doktorom v špitáli a prebral sa v plienke, to bolo vzrúšo, že ma do toho dali druhí ľudia :D

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:Řekl jsem to doma.
« Odpověď #4 kdy: Listopadu 19, 2023, 22:44:06 »
Napadlo mě, že bych to mohl říct sejgře, ta by to asi chápala a já bych se cejtil líp, stejně si myslím, že to o mě ví, ale zatím se mi do toho úplně nechce. Pak jsem ještě zvažoval to říct jednomu kamarádoj, ale ani tam na to nehodlám spěchat. U něj bych i věřil, že v tom jede taky :) . Zatím to o mě oficiálně vědí 2 kamarádi, kterejm je to jedno, respektive je to pro mě i přínos a bejvalka, o který jsem už roky neslyšel.