Autor Téma: Plínky ve školce na spaní  (Přečteno 2383 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Plínky ve školce na spaní
« kdy: Října 05, 2022, 17:00:13 »
Zdravím, kdo z vás také zažil plínky ve školce na spaní? Když jsem tenkrát ve 3 letech nastupoval do školky, zbavil jsem se čerstvě plínek přes den. Ovšem na spaní jsem měl plínky ještě hezky dlouho, a pravidelně byly totálně mokré. Proto se tehdy maminka domluvila s učitelkami ve školce, že mi na spaní budou dávat plínky. Maminka je přinesla spolu s kalhotkami, a každý den nosila domů počůrané plínky na vyprání. Musím říct, že jsem ve školce nebyl jediný, kdo měl na spaní po obědě plínky... Má někdo podobnou zkušenost? Jen na doplněnou, šlo o roky 1983 - 1986....

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re:Plínky ve školce na spaní
« Odpověď #1 kdy: Října 06, 2022, 07:47:33 »
Ano mám podobnou zkušenost 1985-88 i ve škole jsem ji dostal, když bylo potřeba.

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Re:Plínky ve školce na spaní
« Odpověď #2 kdy: Října 11, 2022, 17:12:00 »
 v roce 1999 jsem na skole v přirodě take dostal plinky z duvodu ze jsem  se na vylete pokadil a nerekl ucitelce

Offline RoboMV

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re:Plínky ve školce na spaní
« Odpověď #3 kdy: Října 14, 2022, 13:51:06 »
Ja som sa počúraval dosť dlho, no u nás sa plienky v škôlke nedávali.  :D

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Plínky ve školce na spaní
« Odpověď #4 kdy: Října 15, 2022, 12:41:35 »
vždycky záleží na přístupu a ochotě. Když jsem měl počůrané plínky, tak je maminka dostala, někdy i s kalhotkami, na vyprání. A taky musela přinést do školky plínky a kalhotky pro mně. Určitou roli možná sehrál i fakt, že učitelka, která nás balila do plínek na spaní, měla v té době asi ročního chlapečka, o kterého se ve školce starala. Proto za určitých podmínek byla ochotna i nám dávat plínky na spaní, bylo nás 5 (3 kluci a 2 holčičky)... Taky záleží na velikosti školky, já chodil do školky, kde nás všech dětí (ze všech tříd) bylo dohromady ani ne 50, a staraly se o nás 4 učitelky. Jasně, pokud by ve školce, kde je na jednu třídu např. 30 dětí byla jedna učitelka, pak už by pravděpodobně nebyla taková ochota dávat nám na spaní plínky...
 
« Poslední změna: Října 15, 2022, 13:57:54 od FrantaM »

Offline martinpcz

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: 0
Re:Plínky ve školce na spaní
« Odpověď #5 kdy: Října 18, 2022, 17:05:19 »
Zhruba v roce 1991-1992, v mých 5 letech na tehdejší internátní školce v Ostravě. Po dvou pokakaných nehodách, ze sprchy mě noční vychovatelka zavedla do pokoje s lůžky, vedle staré komody vytáhla slipy s obrázkem Ninja Turtles a do nich čtvercové klasické plínky. Nebýt té noční vychovatelky, tak o plínkách nevím vůbec nic.

Offline Douda

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re:Plínky ve školce na spaní
« Odpověď #6 kdy: Července 11, 2023, 02:00:08 »
Dobrý den také jsem ve školce na spánek po obědě dostával plenky byl to rok  2000 tak jsem dostával již jednorázové dosti šustivé plenky. Vybavuji si to jako by to bylo včera, Paní učitelka je moje teta tak vždy když se šlo na oběd tak mně pomohla převléci a zabalila mě do plínky a pak jsem mohl na oběd a hned po probuzení mi plínku sundala. Když mně maminka vyzvedávala tak teta hlásila jestli jsem byl počůraný nebo suchý. Plínky na noc jsem se odnaučil až těsně před nástupem do školy.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Plínky ve školce na spaní
« Odpověď #7 kdy: Srpna 13, 2023, 20:31:43 »
Zdravím. U nás v škôlke som nedostal nikdy plienky. Ale doma raz, alebo 2 krát na spanie... Bol so vzorný chlapec.
Bez cumlíka ani na krok.