Autor Téma: Ráj miminek 1  (Přečteno 2100 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
Ráj miminek 1
« kdy: Srpna 29, 2022, 14:36:17 »
Ráj miminek navazuje na seriál "Dvě miminka". Naposledy jsme se setkali s tím, že i Jana se stala dalším miminkem, byť i trochu proti své vůli. Děj pokračuje na chalupě od Petry...

Jana se zamyslela, a odpověděla Klárce: "No vidíš, to mně vůbec nenapadlo. Nicméně, když jste mi vy dva dali plínku, tak jsem na vlastní kůži poznala, proč jsi ty nebo Fanoušek při přebalování zlobili. No, a teď je mám sama..."
Do pokoje přišla Marta, která přinesla hraničku vyžehlených plínek. Zatím jsme všichni tři byli v ohrádce,kde jsme si spolu hráli a povídali, jen u mně si Marta všimla, že jsem nějaký zaražený.
"Copak Fanoušku, nechceš vyměnit plínky?" zeptala se mně Marta, když ke mně přistoupila, napůl rozepnula dupačky a body a sáhla mi do plínek, kde už jsem měl celkem dost hodně mokro.
"No jo,Fanoušek se nám počůral, tak ho musíme přebalit," řekla Marta, pomohla mi vylézt z ohrádky a na její pokyn jsem si vylezl na přebalovací pult, kde jsem si lehl na podložku.
Jana s Klárkou nás z ohrádky zvědavě pozorovaly, zatímco mně Marta vysvlékala, aby se dostala k plínkám. Zatím jsem ležel klidně, a to až do okamžiku, kdy mi začala rozepínat kalhotky na pleny. V ten moment jsem se začal smát a kopat nohama.
"Vydrž Fanoušku, musíme dát čisté plínky, aby jsi nebyl v mokrém, víš?" řekla Marta, a vrátila mi zpátky do pusy vypadnutý dudlík.
Trochu jsem zvážněl, když už jsem ležel rozbalený, a začal čůrat. Marta na to ovšem byla připravena, a přidržela mi na penisu plínku.
Poté mně začala očišťovat v rozkroku, a stále měla pro všechny případy nachystanou plínku. Když mně začala mazat krémem proti opruzeninám, studilo to, a začal jsem se smát, neboť mně to lechtalo.
"Už to bude Fanoušku, zase budeš mít čisté plínky," řekla Marta, a začala mi skládat pod zadek opravdu silný plenkový zábal.
Za malou chvilku už byly plínky na svém místě, Marta mně ještě zapnula body a dupačky, a nasadila mi pletené modré bačkůrky.
S Martinou pomocí jsem slezl z přebalovací podložky a vrátil se zpátky do ohrádky. Marta si všimla, že i Klárka je nějak nesvá, a opravdu, i její plínky byly nyní zcela zřetelně vidět, jak se pod tíhou nejen moči prověsily.
"Klárko, tak taky vyměníme plínečky, co ty na to?" zeptala se jí Marta, a Klárka po ní natáhla ruce. Za malou chvilku ležela i Klárka na přebalovacím pultu, a Marta se jí věnovala. Já jsem si zatím hrál v ohrádce,když ke mně přišla Jana. Sáhla mi na rozkrok vycpaný plínkami, které se zcela zřetelně rýsovaly, a já ji to oplatil. I Janě se výrazně v rozkroku rýsovaly plínky.
"Plínky, Fanoušek má plínky," řekla Jana přes dudlík, když mně poplácala po rozkroku, zatímco jsem spokojeně cumlal dudlík.     
"No jo, Jano, Fanoušek i ty máte plínky. Jste všichni i s Klárkou moje miminka," zareagovala s úsměvem Marta.
Mezitím Klárku na pultu svlékla a rozepnula ji body v rozkroku, avšak v ten okamžik se Klárka s úsměvem překulila na bříško a vypadala, jako by chtěla pást koníčky.
"Klárko, hezky si zase lehni na záda, musím Tě očistit a dát Ti čisté plínky," řekla ji Marta, a překulila ji zpátky na záda.
Klárka se otočila zpátky na záda, ovšem stále se snažila otočit na bříško. Bylo velké štěstí, že neležela přímo na pultu, ale na přebalovací podložce s vyvýšenými okraji.
Po chvilce se Martě podařilo vložit Klárce pod zadek čisté plínky, které ji chtěla protáhnout mezi nohama a zafixovat, ale v ten moment Klárka začala kopat nohama a přes dudlík křičet: "Ne ne, neci plínky, neci!!!"
"Klárko vydrž chviličku, už to bude," promluvila k ní Marta, a dodala: "Jo jo, já vím, že bys byla nejraději bez plínek, ale stejně jako Fanoušek a Jana se ještě počůráváš, tak musíš nosit plínky," a během této promluvy Klárce protáhla plínky na bříško a zafixovala je.
Za malou chvilku byla i Klárka oblečena do dupaček, a vrátila se k nám do ohrádky. Marta mezitím utřela přebalovací pult a připravila použité látkové plínky na praní.
"A kde je vlastně Petra, Marto?" zeptal jsem se, protože mimo Marušky a Marty jsem nikoho z našich pečovatelek neviděl.
"Petra ještě odjela k Tobě do vily pro oblečení pro Janu. Už jsme sice nějaké objednaly, ale teď, když je další miminko, tak taky potřebuje dupačky a jiné oblečení pro miminka," odpověděla mi Marta, a řekla Janě: "Určitě se Ti objednané oblečky budou líbit, Jano." 
« Poslední změna: Září 04, 2022, 08:57:58 od FrantaM »

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Ráj miminek 1
« Odpověď #1 kdy: Září 05, 2022, 12:05:22 »
Velice hezké, budu se těšit na další pokračování.