Autor Téma: ABDL škôlka 8. diel  (Přečteno 498 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
ABDL škôlka 8. diel
« kdy: Srpna 12, 2022, 18:03:19 »
ABDL škôlka 8. diel

V nasledujúcich dňoch nastalo niekoľko dôležitých udalostí. Vo štvrtok mi volal pán Matúš z Car service, že platba za moju opravenú škodovku v poriadku prišla, a dohodli sme sa, že mi ju v sobotu dopoludnia privezie.
V piatok nás pani riaditeľka v škôlke informovala o tom, že od začiatku budúceho roka budeme mať možnosť byť prebaľovaní do plienok s potlačou, a rozdala nám propagačné letáčiky ohľadom týchto plienok. S Klárkou sme sa dohovorili, že najviac sa nám páčia plienky Crinklz Astronaut, ktoré mali tiež veľkú savosť.
V sobotu dopoludnia prišiel pán Matouš aj s mojím opraveným vozidlom. Musel som sa na neho ísť pozrieť, už som sa nemohol dočkať, až ju opäť uvidím. Tú škodovku kúpili našu ešte za komunistov v Mototechne, a dlhé roky ju prevádzkovali na všeobecnú spokojnosť. Neskôr ju síce predali, ale pred niekoľkými rokmi som na ňu narazil, a zakúpil ju späť. Vtedy dostala novú, pôvodnú farbu liesko orieškovú, a bola vybavená presne tak, ako pred viac ako tridsiatimi rokmi vyšla z predajne.
Ani tentoraz pán Matouš a jeho ľudí nesklamali, a moja škodovka vyzerala presne tak ako keď vycestovala z výrobnej linky.
„Veľmi ste ma potešili, pán Matouš,“ vydýchol som, keď som videl svoje vozidlo po dlhšej dobe.
„Dúfam, že Vám bude opäť dobre slúžiť. Vykonali sme dôkladnú repasiu všetkých dielov, a veľa sme sa na ňu vyhrali. Platba za opravu tiež prišla v poriadku, takže keby ste niečo potrebovali, dajte vedieť,“ povedal pán Matouš, a po chvíľke sme sa rozlúčili.
Ešte dlho po jeho odchode som z vozidla nemohol spustiť oči, a dlho som okolo neho obchádzal. Ani som poriadne nevnímal, ako sa mi postupne plnia plienky, až sa na nohaviciach objavil mokrý fľak.
„Fanúšik, poď, musíme vymeniť plienky,“ povedala mi Klárka, ktorá sa išla so mnou pozrieť na opravenú škodovku, a teraz si všimla mokrý fľak, „plienky Ti úplne pretiekli.“
Išli sme teda dovnútra, kde mi Klárka vymenila plienky. Pre istotu mi do plienkových nohavičiek pridala navyše dve plienky, medzi ktoré bol umiestnený booster.
V nedeľu sme boli pozvaní k Petre na jej chalupu, ktorú zdedila po svojej starej mame. Rozhodli sme sa, že preveríme kvalitu mojej škodovky.
V nedeľu ráno som sa už nemohol dočkať. Klárka ma prebalila do čistých plienok, a do cestovnej tašky pribalila nevyhnutné čisté plienky a propriety na prebalenie.
Cestu na Petrinu chalupu som si za volantom patrične užíval, škodovka spokojne predla, a Klárka si všimla, že som veľmi pookrial.
Na chalupu od Petry sme dorazili úplne v pohode, a Petra nás už netrpezlivo očakávala.
„Tak akú ste mali cestu?“ spýtala sa nás Petra, keď sme sa privítali.
„Ale áno, celkom dobrú, auto išlo úplne bezchybne,“ odpovedal som, a mimovoľne si siahol na rozkrok, kde sa rysovali už značne napučané plienky.
„Vari, Fanúšik, máš veľmi mokré plienky?“ spýtala sa ma Petra, ktorá si to všimla.
Zakýval som hlavou, a Petra povedala: „Tak poď, pôjdeme prebaliť do čistých plienok,“ vzala ma za ruku, a šli sme do chalupy.
„Tak to sa tiež musím pozrieť, či nie si proti tomu,“ povedala Klárka, a vošli sme do chalupy, a potom do podkrovnej izbičky, ktorá bola krásne zariadená. Samým prekvapením som sa znova počúral do už tak plných plienok, a nemal som slov.
Pod oknom bola veľká postieľka pre deti, len v mojich rozmeroch, a bola na ňu položená veľká krajková zavinovačka. Hneď za ňou bol veľký prebaľovací pult, nad ktorým bola polička s najrôznejšími krémami a vlhčenými obrúskami, naproti bola veľká policová skriňa, plná plienok a nohavičiek na plienok a na vešiakoch tesne pri nej viseli najrôznejšie body, dupačky a overaly. V rohu izby bola ďalšia skrinka, v ktorej boli cumlíky a fľaše s cumlíkmi a oproti postieľke bola veľká ohrádka, v ktorej bolo plno plyšákov.
Petra mi pomohla vyliezť na pult, dala mi dole nohavice a mikinu, a povedala Klárke: „Pokojne choď zatiaľ do kuchyne, a na chvíľku sa posaď. Prebalím len Fanúšika do čistých plienok a oblečiem mu iné oblečenie.“
Petra ma prebaľovala do čistých plienok, tentokrát som dostala zábal na draka, a medzitým, čo mi zapínala snappi sponku na zábale, prezeral som si izbičku. Bol krásne vymaľovaný vo veselých farbách, a na stene viseli veselé obrázky. Petra ma zatiaľ obliekla do krásneho overalu s medvedíkmi, obula mi pletené papučky, a pomohla mi zliezť z prebaľovacieho pultu.
„Teda Peter, krásne si zariadila tú izbu,“ povedal som jej, keď som sa trochu spamätal.
„Vieš, keď ste mi vtedy poslali tak veľa peňazí, rozhodla som sa nakoniec, že ​​tú izbičku trošku upravím pre Teba, aby si sa tu cítil ako doma, keď ku mne s Klárkou prídeš. Mám tu v dedine moc šikovného stolára, ktorý nábytok zhotovil priamo na mieru“ povedala Petra, ešte mi na overal pripevnila retiazku na cumlík, a dala mi cumlík do pusy.
Prišli sme s Petrou do kuchyne, v ktorej vládli staré kachľové pece, av ktorej už sedela Klárka, ktorá na mňa a Petru čakala.
Petra ešte skontrolovala, či už je polievka a druhé jedlo hotové, a potom s Klárkou pripravili riad a príbory na stôl. Po chutnom obede nasledoval ešte dezert, chvíľku sme posedeli, a potom mi Petra skontrolovala plienky, prebalila mi do čistých plienok, a uložila do postieľky na popoludňajšie spanie. Zároveň mi tiež zavinula do krásnej krajkovej zavinovačky, zapla strážcu, a potichu odišla za Klárkou. Počas krátkej chvíľky som zaspal, a spal asi dve hodinky, než mi prebudili mokré plienky.
Klárka, keď ma počula, za mnou hneď prišla, vypla strážcu, a vymenila mi plienky. Tentokrát som dostal plienkové nohavičky Bunnyhopps s vloženým boosterom, v nich boli ešte štyri bavlnené plienky, pričom na poslednú bola separačná plienka.
Aby som nemal smäd, naliala hneď do jednej fľaše s cumlíkom čaj, ktorý priniesla v džbáne, pridržala mi ho pekne pri ústach, a ja som celý obsah fľaše počas krátkej chvíľky vypil.
„No to je ale hodný Fanúšik, aspoň nebude mať smäd,“ pochválila mne Klárka, a šli sme opäť dole za Petrou, ktorá pripravila pre všetky kávu a dezert.
„Čo keby ste tu zostali až do rána?“ spýtala sa nás Petra, keď sme zasadli ku káve.
„To by sme mohli, potom Ti odovzdám klíčky a doklady od auta, až budeme pri škôlke, a pochopiteľne, Petru vezmeme so sebou,“ odpovedal som.
Klárka sa na chvíľku zamyslela a povedala: „Konečne, prečo nie. Máš tu dostatočnú zásobu plienok pre Fanúšika?“
„Neboj sa, Klárka, plienok je tu dosť. A určite mi prekážať nebudete, ešte než odídeme, tak naložím práčku, a potom ju len zavesím, až sa vrátim späť,“ povedala Petra.
Popoludní rýchlo ubiehalo, a čoskoro nastal večer. Petra v kúpeľni pripravila vaňu, priliala do nej detskú kúpeľovú penu, a spolu s Klárkou ma krásne vykúpali.
Potom mi Klárka obliekla župan, zatiaľ čo Petra pripravovala do fľaše kašu. Keď som šiel s Klárkou hore, tak mi povedala: „Teraz musíš chvíľku vydržať, zatiaľ ešte nemáš plienky.“
Prišli sme do izby, Klárka pripravila plienky na spanie, a pomohla mi vyliezť na prebaľovací pult. Potom mi dala pod zadok plienkové nohavičky Crinklz Astronaut s vnútri vloženým boosterom, dve froté a štyri bavlnené plienky, pričom v každej bavlnenej bol pruh igelitu, a na vrchnú bavlnenú plienku dala fleecovú separačnú plienku. Naniesla na môj penis a rozkrok masť proti zapareninám, pekne ju rozotrela, a následne zasypala detským púdrom.
Do pripravenej plienky si otrela ruky od krému, a chystala sa mi obliecť plienkový zábal. Rozhodol som sa, že si prebalenie užijem. Keď mi Klárka preťahovala plienky medzi nohami, spýtal som sa: „A ploc musím mať plienky?“
„Fanúšik, ešte sa pocikávaš a pokakávaš, tak aby si nemal špinavé oblečenie, vieš? Keď budeš mať plienky, tak všetko tvoje cikánie pôjde do plienok, a budeš mať pekne čisté oblečenie.“ „Ale ja neciem plienky,“ povedal som, a začal kopať nohami.
V ten okamih prišla nahor Petra, ktorá priniesla v dojčenskej fľaši kašu. Keď videla, že má Klárka trošku komplikácie s mojím prebalením, vzala z ohrádky jedného plyšového medvedíka, ukázala mi ho, a povedala: „Fanúšik, tu tento medvedík je ešte tiež bábätko, tiež ešte musí nosiť plienky. Až Ti dá Klárka plienky a oblečie Ťa, tak dáme medvedíkovi tiež plienky, áno?“
Natiahol som po ňom ruky, Petra mi ho podala, a Klárka ma zručne zabalila do plienok, dostal som tiež body a overal na spanie, a potom mi pomohla preliezť do postieľky, kde už bola pripravená zavinovačka s čipkovou výzdobou. Petra medzitým vzala z hraničky jednu plienku, a pekne do nej medvedíka zabalila. Potom mi ho dala do postieľky, kde som už ležal v zavinovačke. Následne vzala do ruky fľašu s cumlíkom, a pekne mi ju držala pri ústach. Pochopiteľne som tiež nechal niečo pre medvedíka, ktorý mi tú noc robil v postieľke spoločníka.
Po dopití fľaše som dostal do úst cumlík, Petra zabezpečila bočnicu pri postieľke, a pustila mi na CD rozprávku na dobrú noc.