Autor Téma: ABDL Škôlka 6. diel  (Přečteno 512 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
ABDL Škôlka 6. diel
« kdy: Srpna 11, 2022, 17:28:16 »
ABDL Škôlka 6. diel


Kým som spal sladkým spánkom miminka, tak si Klárka s Petrou porozprávali. Ešte ten deň, keď už Petra odišla domov, a s Klárkou sme si pohovorili, dozvedel som sa Petřin príbeh: Keď mal Petr päť rokov, jej rodičia mali tragickú autonehodu. Zostala jej iba stará mama, ktorá na tom však bola zdravotne veľmi zle, a tak bola Petra umiestnená do detského domova. Vyrastala vo veľmi inteligentnom dievčatku, a vlastnou pílou sa dostala na pedagogickú školu, ktorú ukončila na červený diplom. Niekoľko rokov po škole ju zaujal inzerát na prácu v ABDL škôlke, kde sme sa tiež zoznámili. „No, poviem Ti, Klárka, že by sme tej Petre mali nejako pomôcť,“ povedal som zamyslene, keď som sa dozvedel o Petřinom osude, „vieš, Klárka, trochu mi mrzí, že som občas Petre pri prebaľovaní hneval.“
Klárka sa na mňa usmiala, a povedala: „Ale Fanúšik, takto to nesmieš brať. Pozri sa, ty si v škôlke podľa detského veku 15 mesačné batoľa. Nuž, a batoľatá pri prebaľovaní trošku hnevajú, nepáči sa im, že dostanú plienky, do ktorých močom a kakajú, a potom buď cítia mokro, alebo ťažkú plienku medzi nohami. Ale ešte si nevedia povedať, že chcú vysadiť na nočníček, a ani si tam nevedia sami dôjsť, tak preto musia nosiť plienky. Nuž, a Petra to berie od Teba ako takú hru, ako normálne správanie batoľatá. Ty síce vieš, že dostaneš plienky, ale aj tak to skúšaš, že plienky nechceš. To je u batoľaťa normálne."
“No jo, Klárka, to máš asi pravdu,“ povedal som, a dodal: „Keď už o tom hovoríme, tak cítim nejaké mokro v plienke.“
Klárka mi rozopla dupačky a body v rozkroku, a siahla do plínek. Potom dodala: „No jo, Fanúšik, máš pravdu. Tak pôjdeme vymeniť plienky.“Išli sme spolu do mojej izby, a Klárka mi jemne plácla po vypchatom zadočku. „Sľubuješ mi, Fanúšik, že pri prebaľovaní nebudeš vyvádzať, viď?“povedala, keď mi pomohla vyliezť na prebaľovací pult, kde už mala pripravené čisté plienky. Na prebaľovacom pulte ma začala rozbaľovať z mokrých plínek, a keď už som ich pod sebou necítil, začal som kopať nohami.
„Ale Fanúšik, ja viem, že by sa Ti páčilo byť bez plínek, ale ešte sa pomočuješ, tak nikam bez plínek nemôžeš. Ukáž, pozerám, že Ti vypadol dudlíček, “povedala Klárka, podala mi do úst späť dudlík, a zručne mi zabalila do nových plínek. Zapola ešte body v rozkroku, a išla ku skrini, aby vyndala nový overal. Na to som však nečakal, a snažil sa zliezť z pultu dole. Klárka mi teda nakoniec overal obliekla dole na koberci. Pekne starostlivo zapla všetky dlane, zobrala z poličky nad pultom retiazok na dudlík, a chcela mi ho pripevniť. „Ale neboj sa, Fanúšik, ja Ti dudlíček nevezmem, len ho musím pripevniť, aby si ho nikde nestratil, vieš?“povedala mi Klárka, a ja na chvíľku v pokoji ležal.
„Tak, a teraz už máme chlapčeka pekne prebaleného,“ povedala Klárka, ešte mi učesala vlasy klinčekom, a išli sme sa na chvíľu posadiť do jedálnička. Pravdupovediac, vychutnával som si slasť z čistých plínek, do ktorých sa mi búril penis. Rovnako to bolo zvláštne, bavlnená látka bielej farby s pravidelnými vyšívanými štvorčekmi centimetrov a pol krát centimeter a pol, niekoľko týchto látok, a pomáhali mi pri tomto mojom probléme.
Zveril som sa s tým Klárke, a tá mi povedala: „No jo, Fanúšik. Veď plienky sú vlastne Tvoje kamarátky, ktoré pomáhajú, aby si nemal mokré oblečenie, alebo postieľku. A ja, prípadne Petra, Ťa do nich zabalíme, a keď ich budeš mať mokré, tak dostaneš čisté plienky.“
„Vieš, že som nad tým takto nerozmýšľal?“povedal som Klárke, a dodal: „Blíži sa štvrtá hodina, nedáme si kávu?“
"Tak jo, Fanúšik, idem na ňu postaviť,“ povedala Klárka, a odišla do kuchyne. Za chvíľu sa vrátila so šálkami voňajúcej kávy, a mimo tých šálok mala na podnose tiež tanieriky so zvyškom dezertu. Postupne sa blížila večerná hodina, a Klárka mi išla vykúpať a zabaliť do plínek na noc.
Vo vani som si pekne užíval teplé kúpele, do ktorej Klárka pridala trošku detskej peny. Chvíľu som si tam hral s lodičkami, Klárka medzitým naložila do práčky špinavé plienky a oblečenie. Milo sa na mňa usmiala, nakoniec ma ešte osprchovala, a ešte vo vani dokonale osušila.
Potom už nastal čas na zabalenie do plínek na noc. Klárka dala do plienkových nohavíc Abri Form L4 dve froté plienky, na ne šesť bavlnených praniek, a do každej zo šiestich bavlnených praniek pridala igelitový pruh, pričom na vrchnú bavlnenú plienku položila separačnú plienku. Na tento balík plienok pridala ešte vložnú plienku, ktorú zabezpečila plienkovými nohavicami Tena Flex; na to celé ešte natiahla igelitové nohavičky a na záver nohavičky na plene so zapínaním na gombíky, ktoré mali na vonkajšej vrstve potlač s medviedkami. Potom mi obliekla body s dlhým rukávom, overal, na hlavu mi dala čiapku a celého mi zabalila do zavinovačky. Prečítala mi krásnu rozprávku na dobrú noc, a nežne mi cez dudlík pobozkala. Nedeľa prebehla veľmi pekne, a s Klárkou sme si vyšli do prírody. Ku koncu dňa som cez elektronické bankovníctvo zadal platbu pre Petru, a už som sa nemohol dočkať, ako na tú prekvapivú sedemmiestnu sumu bude reagovať.