Autor Téma: ABDL Škôlka 4. diel  (Přečteno 506 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
ABDL Škôlka 4. diel
« kdy: Srpna 11, 2022, 14:38:59 »
ABDL Škôlka 4. diel

Skončil popoludní oddych, a Petra ku mne prišla, aby mi vymenila plienky. Bolo v nich už veľa načo, a boli naozaj zrelé na výmenu. „Teraz dostaneš dráčka,“ povedala mi Petra, keď mi odstránila mokré plienky, a začala mi očisťovať vlhčenými obrúskami. Cez dudlík som sa na ňu milo usmial, a trochu začal kopať nohami. „Ale Fanúšikovi, pozri sa na Aničku, ako pekne pokojne leží,“ povedala mi Petra, a dodala: „Vydrž, o chvíľu to bude. Ja viem, ono by sa Ti páčilo byť bez plienky, ale keď sa počúvneš, tak musíš nosiť plienky.“
Za chvíľku potom pod mňa zložila nové balenie, veľkú plienku dvakrát dva metre zloženú v tvare draka, do ktorej pridala tri froté a štyri bavlnené plienky, pričom v každej bavlnenej bol pruh igelitu. Na vrchnú z nich položila ešte separačnú plienku, slúžiacu na zachytenie najväčších nečistôt. Poriadne som roztiahol nohy, Petra mi pretiahla pleny medzi nohami, a oba cípy zábalu zabezpečila veľkou snapi sponkou. Neskôr ešte zastrčila prebývajúce časti zábalu dovnútra, a na zábal mi obliekla igelitové nohavičky. Dostal som dráčka, a tento zábal ma nútil mať nohy pekne roztiahnuté. Keď som bol oblečený, tak som si išiel hrať s ostatnými chlapmi do ohrádky, a stavali sme z kociek hrad.
Veľa som sa spriatelil s Venouškom, ktorý na tom bol rovnako ako ja. Jeho detský vek bol v škôlke osemnásť mesiacov, tiež on po úraze trpel inkontinenciou moču a stolice, len na tom finančne nebol tak dobre, aby si tiež doma mohol dovoliť podobný komfort, ako som mal ja doma aj v škôlke. Chvíľku sme si hrali v ohrade, potom ma vyzdvihla Maruška, aby mi nakojila, a nastal čas popoludňajšieho odpočinku, ktorý som ja aj Anička strávil v kočíku. Niektoré deti odišli domov ešte pred popoludňajším oddychom, iné krátko po ňom, kedy sa pre nich stavili ich partneri či partnerky.
Ako posledné sme zostali v škôlke ja a Anička, a Petra nám pustila na dvd kreslené rozprávky od Walta Disneya. Priblížil sa večer, a poslednú hodinu som strávil v škôlke len s Petrou. Medzitým, čo sme čakali na Klárku, mi Petra ponúkla: „Budem si robiť kávu, dáš si tiež, Fanúšik?“No jo, kafe by som si dal, vďaka, Petra,“ reagoval som, a o chvíľu sme obaja sedeli pri šálkach kávy. „Petra, mám pre Teba taký návrh,“ povedal som, keď sme sa usadili pri káve, „zajtra je sobota, nechceš k nám prísť? Teda ak nemáš niečo iné v pláne … “
„Ďakujem za pozvanie, určite rada prídem,“ reagovala Petra, odniesla prázdne šálky do kuchynky, kde ich opláchla, a opýtala sa mi: „Nepotrebuješ vymeniť plienky, Fanúšik?“V plienkach som už cítil pomerne dosť mokré, a tak som prikývol hlavou. Prišli sme k prebaľovaciemu pultu, kde ma Petra prevliekla a prebalila do čistých popiek. Tentokrát to už nebol „dráčik“, dostal som jednorazové plienkové nohavičky Abriform M4, do ktorých pridala niekoľko látkových plínek, pričom v každej z nich bola vkladacia plienka a na vrchnej látkovej plienke bola separačná plienka. Tie vkladacie plienky, ktoré Petra dala do každej plienky, slúžili ako sacia vložka, a mali zabezpečiť, že na dlhší čas plienky vydržia, a pojmú viac tekutín.
Na chvíľku mi ešte dala do ohrádky, kde som si hral s plyšákmi, zatiaľ čo odniesla kbelíky s mokrými plienkami do práčky. Ledva v bielizni zavesila poslednú vypranou plienku na šnúrku, ozval sa zvonček, a za dverami sa objavila Klárka.
„Ahoj Fanúšik, tak už som konečne tu. Páčilo sa ti tu?“
"Ahoj Klárka,“ pozdravil som svoju priateľku, „Veľmi sa mi to tu páči. Petra je fakt úžasná opatrovateľka. Pozval som ju k nám na zajtra, tak snáď Ti to nebude vadiť.“
"To mi určite vadiť nebude, len nech k nám zajtra príde, rada sa s ňou bližšie oboznámim,“ reagovala Klárka, a vyrazili sme v ústrety k domovu.