Autor Téma: ABDL Škôlka 2. diel  (Přečteno 679 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
ABDL Škôlka 2. diel
« kdy: Srpna 11, 2022, 14:13:07 »
ABDL Škôlka 2. diel

Po takmer dvoch mesiacoch som bol z nemocnice prepustený domov. Klára pre mňa prišla, a oznámila mi, že má pre mňa doma prekvapenie. No, bol som veľa napnutý ako struna…. Keď sme prišli do vily, ktorú vlastním, tak moje prvé kroky viedli do mojej izby. V izbe s rozmermi 6x5 metrov som zostal stáť na prahu, a prekvapene som sa na to pozeral. V rohu izby bol veľký prebaľovací pult, pod ktorým boli tri kbelíky s viečkom na pleny. Nad pultom bola umiestnená polica, na ktorej Klára dala vlhčené obrúsky a kozmetiku potrebnú na prebaľovanie. Pochopiteľne tam nesmeli chýbať ani dudlíky a fľaše s dudlíkmi.
Kúsok od neho bola veľká policová skriňa, v ktorej sa nachádzali plienky, a to ako jednorazové, tak aj bavlnené a froté. Okrem toho tam boli tiež igelitové nohavičky na pleny Suprima, nohavičky na pleny s potlačou, a nohavicové pleny od firmy Bobánek, niektoré z nich aj s potlačou. Mimo plen tam boli umiestnené tiež body, dupačky, overaly, hracie nohavičky s rozpínaním v rozkroku a niekoľko froté bryndákov s mojím menom. Oproti prebaľovaciemu pultu sa nachádzala tiež veľká posteľ s ohrádkou, podobná tým, v ktorých spí malá miminka, len v mojich rozmeroch. Na nej bola umiestnená veľká matraca, krytá igelitovou pleťou, a zároveň tiež veľký poviatok s krajkami, presne podľa mojich rozmerov. Oproti skrini bola umiestnená veľká ohrádka na hranie, s nepremokavou dekou na podlahe, v ktorej bolo veľa plyšákov, a tiež nejaké kocky a autá. Celý pokoj bol zároveň vymaľovaný vo veselých farbách, ktoré sa mi veľmi páčili.
„Teda Klárka, to si mi fakt príjemne prekvapila,“ vydýchol som, keď som ten svoj pokoj videl. „Spomínaš si, ako som u Teba bola v nemocnici, a ty si mi povedal, že keď už musíš nosiť plienky, tak by si to chcel aspoň pekne užiť?“povedala Klára. Prikývol som hlavou, a povedal: „Si fakt úžasné dievča, Klárka. Myslím, že budem potrebovať prebaliť, tak si rovno vyskúšam, ako sa na tom pulte leží, nie?“To vieš, že ťa rovno prebalím,“ povedala Klárka, „ale okrem toho Ťa tiež musím prevliecť do Tvojho nového oblečenia, a nachystať tiež tvoju postieľku na spinkanie.“
Za moment už som ležal na príjemne mäkkom prebaľovacom pulte, a mal som na sebe iba už notne zbytočnú jednorazovú plienku. Klárka mi obliekla bodko, prebalila do čistých pľacov, kedy som dostal plienkové nohavičky Abri Form M4, 4 bavlnené plienky doplnené separačnou plienkou, igelitové nohavičky Suprima a na to nohavičky pleny s potlačou medviedkov. Potom už zapola bodka v rozkroku, obliekla mi novú mikinu s potlačou medviedkov, a obliekla krásne dupačky modrej farby. Na nohy mi obula modré pletené bačkovačky. Dni ubiehali, a ja si rýchlo zvykol na svoj nový život a na nové oblečenie. Pochopiteľne, keď sme išli von na prechádzku, Klárka mi obliekla bežné oblečenie z môjho bohato zásobeného šatníka. Jedného dňa sme prechádzali okolo celkom nenápadnej vily, kde bola umiestnená schránka s nápisom „ABDL škôlka“ a bol tam umiestnený nápis „prijímame nových klientov“. Pozreli sme sa s Klárkou na seba, a povedala: „Tu by sa Ti mohlo páčiť, nie, Fanda?“
Prikývl som, a Klárka zazvonila na zvonček. Po chvíľke sme počuli kroky, a prišla nám otvoriť sympatická pani v strednom veku. „Dobrý deň, ja som Nováková, a som riaditeľka tejto škôlky,“ predstavila sa nám, a pozvala nás ďalej do svojej kancelárie. „Naša škôlka je zameraná na klientov, ktorým sa páči nosiť plienky a detské oblečenie. Sme zameraní na dennú službu, a naša kapacita je osem klientov, ktorým sa snažíme poskytnúť vždy to najlepšie podľa ich želania, a pochopiteľne podľa toho, aký balík služieb si u nás zaplatia, “povedala nám po tom, čo nás pozvala do svojej kancelárie. „Viete, môj partner mal autonehodu, keď utrpel úraz panvy, a je odkázaný na nosenie klinec cez deň aj cez noc. Rada by som sa oneho starala, ale mám aj pracovné povinnosti, “vysvetlila Klárka.
Ale v tom nevidím žiadny problém. Prevádzka škôlky je každý všedný deň od ôsmich do ôsmich. Niektorí klienti tu chodia len na časť dňa, iní sú tu celý deň. O všetky sa starajú dve učiteľky, ktoré im menia plienky, kŕmia ich, uspávajú a hrajú si s nimi, jednoducho ako v každej škôlke, len tie deti sú trošku väčšie, “usmievala sa pani riaditeľka, a dodala: „Okrem tých dvoch pani učiteliek tu máme aj kôň.“krôčikom?“opýtal som sa neveriacky. „Áno, kockou. Niektorí klienti si želajú byť nakŕmení materským mliekom, tak sa im v tom snažíme vyhovieť. Ak si budete želať, máme tiež možnosť voziť v hlbokom kočíku, “vysvetlila pani riaditeľka, a podala nám prehľadný cenník jednotlivých balíčkov. Chvíľku sme ho s Klárkou študovali, a zhodli sme sa na tom, že zvolíme ten najdrahší, ktorý mimo prebaľovania a kŕmenia obsahoval tiež dojčenie a vozenie v hlbokom kočíku.
Pani riaditeľka s nami ešte spísala zmluvu, kde bol zaznamenaný aj môj detský vek pätnásť mesiacov, a rovno sme vykonali platbu. „Ak chcete, pokojne môžete nastúpiť už od zajtra,“ povedala nám, kedy už boli všetky papiere podpísané. „Mohol by som mať malú prosbu?“opýtal som sa pani riaditeľky. „Ale iste, pokojne mi povedzte, čo by ste si želali,“ reagovala. „Obávam sa, že mám už dosť plnú plienku, a budem potrebovať prebaliť,“ povedal som. „Ale v tom nevidím žiadny problém,“ odvetila, a zavolala: „Petra, mám tu jedného klienta, ktorý bude potrebovať vymeniť plienky.“Áno, pokojne s ním príďte dole, ja sa ho hneď ujmem,“ reagovala Petra. Zišli sme po schodoch dole, kde na nás čakala už od pohľadu sympatická čiernovláska, vo veku 30 rokov.
„Tak to je Fanúšik, od zajtra bude naším klientom. Dnes mu len vymeníte plienky. Jo, a podľa karty má pätnásť mesiacov, “povedala riaditeľka. „Ahoj, ja som Petra, budem tvoja učiteľka, ale pokojne mi povedz mami. Teraz spolu pôjdeme vymeniť plienky, áno? Aby si bol zasa pekný a čistý chlapec, “zašvitovala na mňa Petra. Prikývl som hlavou, a išli sme do rohu miestnosti, kde boli umiestnené dva prebaľovacie pulty. Petra mi sundala topánky, rozopla nohavice, a pomohla mi vysadiť sa hore na pult. Ľahol som si a roztiahol nohy, kým Petra rozopnula igelitové nohavičky a neskôr aj plienkové nohavičky. „Nuž, máme tam veľa načo. Len tak, že to tá plienka zvládla. Pre istotu Ti ešte do novej plienky pridám tri bavlnené, “povedala Petra, poriadne ma očistila, dala pod mňa nové plienkové nohavičky a tri bavlnené plienky so separačnou plienkou. Jej prebalenie bolo také nežné a pritom rýchle, že sa mi veľmi páčilo, a už som sa nemohol dočkať, keď nastúpim do škôlky.
Pokračovanie nabudúce