Autor Téma: ABDL Škôlka 7. diel  (Přečteno 556 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
ABDL Škôlka 7. diel
« kdy: Srpna 11, 2022, 17:32:24 »
ABDL Škôlka 7. diel

Keď som v pondelok opäť prišiel do škôlky, Petra sa mi hneď ujala, aby mi prebalila do čistých plínek a prevliekla do dupačiek. Nasledoval opäť bežný deň v škôlke, po chvíľke hrania som zašiel za Maruškou, aby mi nakojila, a keď som sa opäť vrátil medzi ostatné deti, všimol som si, že Petra neveriacky krúti hlavou. Zatiaľ ale nehovorila nič, a všetkým ostatným sa nám normálne venovala, ako každý deň. Prišiel čas na dopoludňajší oddych, a Petra mi na prebaľovacom pulte vymenila plienky a obliekla mi overal na spanie. Pritom sa mi spýtala: „Teda Fanúšik, čo vás to s Klárkou napadlo? Poslať mi toľko peňazí… “Ja sa len cez dudlík v puse usmieval, a nehovoril na to nič. Konečne som bol oblečený, a Petra mi pomohla preliezť do kočíka, kde nakoniec natiahla boudičku, cez ktorú zavesila plienku. Chvíľu so mnou jazdila po miestnosti, a keďže vonku bolo krásne počasie, vydala sa s kočíkom na prechádzku po priľahlej záhrade.
Počas prechádzky som asi trošku zaspal, a keď som sa zobudil, boli moje plienky zrelé na výmenu. Petra mi plienky vymenila rovno v kočíku, a dostal som krásne plienkové nohavičky s potlačou zvieratiek v kozmonautickom oblečení Crinklz Astronaut, do ktorých ešte pridala dve froté plienky, navrch kryté fleecovou separačnou pleťou. Deň prebiehal celkom normálne. Po popoludňajšom spánku, keď mi Petra menila plienky, som si všimol, že spolu s Hedvigou, riaditeľkou našej škôlky, prišla tiež asi 30-ročná blondínka. „Tak, deti, to je vaša nová učiteľka Lenka. Od zajtra k nám nastupuje, a mimo Petry, Marušky a Ivany sa bude o vás starať, “povedala k nám Hedviga, a obrátila sa k Lenke: „Dúfam, že budete u nás spokojná, tie deti sú rovnaké ako v bežnej škôlke, len sú trošku väčšie…“ „Aj dúfam, pani riaditeľko. Práca s deťmi ma vždy bavila, a o komunite dospelých detí som sa toho pomerne dosť dozvedela, “povedala Lenka, a dodala k nám: „Budem sa na vás tešiť, deti, som rada, že som s vami zoznámila.
Nová pani učiteľka Lenka mi prišla veľa sympatická, a bol som na ňu veľa zvedavý.