Autor Téma: Dve bábätká 1. diel  (Přečteno 1310 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
Dve bábätká 1. diel
« kdy: Srpna 09, 2022, 20:21:09 »
Dve bábätká je voľným pokračovaním seriálu ABDL škôlka, v ktorom ako hlavné postavy vystupuje Fanúšik a Klárka, spolu s Petrou. Seriál ABDL škôlka končí utorkovým ránom, keď všetci traja odchádzajú z Petřiny chalupy do škôlky…
V utorok ráno sme všetci vyrazili z Petrinej chalupy do škôlky. Maruška pomohla Petru s mojím prebalením, a zároveň mi rovno nadojčila.
Prišli sme k škôlke, ja s Petrou zamieril rovno do šatne, zatiaľ čo Klárka išla hore k Hedvici do kancelárie.
„Dobrý deň, Klárko, čo Vás ku mne privádza?“ privítala Klárku Hedviga vo svojej kancelárii, a podala jej ruku na privítanie.
„Mala by som k Vám takú prosbu,“ odpovedala Klárka po tom, čo ju prijala Hedviginu ruku, a obe sa posadili k stolu.
„Tak to som sama zvedavá, Klárka. Môžem Vám ponúknuť kávu alebo čaj?“
„Ďakujem, kávu si dám rada. No, ako by som začala… Mohla by som sa stať Vašou klientkou v škôlke?“ povedala Klárka, a mimovoľne si povytiahla sukňu, pod ktorou sa rysovala plienka.
Hedviga si to všimla, a prekvapením ju skoro vypadla kanvica, ktorú práve naplnila.
„Klárko, Vy tiež… nosíte plienky?“ zakoktala Hedviga, pri pohľade na Klárku.
„To by bola dlhá história, Hedviga, ale áno, je to tak. Od tohtoročných veľkonočných sviatkov,“ povedala Klárka Hedvice, ktorá, prekvapená týmto zistením, chystala do šálok kávu.
Hedviga priniesla šálky s kávou na stôl, obe ženy sa napili, a potom Hedviga povedala: „Dobre, Klárka, išlo by to, môžete pokojne dneska nastúpiť. Aký balíček služieb by ste chceli? Rovnaký, ako má Fanúšik?“
Klárka prisvedčila, a spoločne spísali papiere, pričom na záver Klárka vykonala platbu.
„Tak dnes ešte musím niečo zariadiť vo firme, a od zajtrajška som Vaším bábätkom,“ usmiala sa Klárka na záver, a chystala sa na odchod.
„Počkajte, Klárko, pozerám, že máte plnú plienku, prebalím Vás,“ povedala Hedviga, a obe zamierili medzi nás.
„Tak to je Klárka, Vaša nová kamarátka. Od zajtrajška tu bude s nami,“ predstavila Klárku Hedviga, a spoločne zamierili k prebaľovaciemu pultu.
Práve v tom okamihu mi Petra dávala pod zadok čisté plienky, a ja som sa na Klárku milo pousmial.
Počas krátkeho okamihu bola Klárka prebalená do čistých plienok, Hedviga ju ešte doobliekla, a na záver ju povedala: „Ak budete chcieť, Klárko, môžete sa ešte dnes vrátiť, a prežiť časť dňa ako bábätko. Stačí, keď sa potom zastavíte u mňa v kancelárii.“
Klárka poďakovala, a odišla ešte do firmy zariadiť najdôležitejšie záležitosti, a hlavne poveriť Zdeňka vedením spoločnosti. Deň v škôlke zatiaľ prebiehal celkom normálne, po obede som bol uložený do kočíka, a keď som sa po krátkom spánku prebudil, stála vedľa Petry i Klárka, už oblečená do slušivých ružových dupačiek, pričom v ústach dubala pekný veľký cumlík.
Potom, čo ma Petra prebalila, hral som sa s Klárkou v ohrádke. Od nej som sa tiež dozvedel, že sa stavala u nás vo vile, a informovala Marušku, našu gazdinú, že budeme až do nedele u Petry a dnes večer s ňou prídeme pre balíky plienok a aby si vybrala, ktorá izba jej bude najlepšie vyhovovať.

Offline hrisnik

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: 10
Re:Dve bábätká 1. diel
« Odpověď #1 kdy: Srpna 13, 2022, 14:09:35 »
Nebylo by lepší si na to sednout a než co 10 minut založit nové téma, doplnit jedno hlavní vlákno nedej bože to odložit a na konci dne tam natlačit všechno najednou? Stačí pak jeden komentář, který "posune" libovolný díl chronologicky dopředu jako nedávno aktualizovaný (názorná ukázka u tohodle dílu) a je v tom děsný bordel. Pak taky přepínat mezi tématy místo abych si rozklikl jeden "celý" díl a v klidu četl od shora dolů nerušeně. Je to škoda, dost to tříští tvou uměleckou snahu :)