Autor Téma: Vojenský život v plenkách 8  (Přečteno 1108 krát)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Vojenský život v plenkách 8
« kdy: Července 07, 2022, 20:56:43 »
Do jeho mysli se vkradla Hanka.Při vzpomínce na ni jej zaplavil pocit lítosti a zmaru. Do očí se mu vedraly slzy.
„Škoda, že to takhle dopadlo“ pomyslel si hořce.
Pak jej zaplavil zvláštní pocit. Kladl si otázku, jaké, že to tam na onom druhém břehu je? Existuje vůbec něco po smrti? Mám právo to udělat,“
Nebyl nábožensky založený, ale stále mu něco bránilo provést tento závažný krok. Také na své rodiče myslel.
„Způsobím jim bolest, ale určitě pak o tom nebudu vědět. A je to pravda, že nebudu? Co,když se tam někde budu trápit víc, než tady na zemi?“
„Blbost“ řekl si a dal si další mocný lok na kuráž. Alkohol jej zbavoval všech zábran.
V tom ucítil mezi nohama plenky. Ty hebce šustily.
„Ty můj démone, přeci jen jsem se Tě nezbavil, povedeš mne na onen svět“ pomyslel si a ironicky se usmál.
V tom pocítil akutní potřebu na malou i na velkou. Původně si řekl, že si sundá pllenky a odskočí si. Musel se nad tím pousmát, vždyť plenky jsou tady od toho, aby se do nich vykonávala malá i velká potřeba.
Zprvu se zastyděl, ale pak vše do nich pustil. Ucítil teplo v rozkroku a na zadku.
„Až mne tady najdo v plínách, podělaného, ale to mi bude již jedno“ a usmál se.
Pak se přeci jen zastyděl.
„Takový nedůstojný odchod ze života.“
Vzal do ruky pušku. Potěžkal ji. Slyšel ševelení v listí, zpěv ptáků. To v něm vyvolalo dojetí a do očí mu vstoupily  slzy.
Pak vzal do chvějící se ruky papír a tužku. Napsal svůj dopis na rozloučenou.
„Drazí rodiče. Vím, že vás můj odchod bude bolet, měl jsem vás rád, odpusťte mi. A Ty, Hanko, jež jsi byla příčina mého osudového rozhodnutí, Tobě přeji, ať jsi s Václavem šťastná. Dnes je Tvůj svatební den, já odtud tiše odcházím. Buďte tady všichni sbohem“.
Pak si ještě jednou přečetl svůj dopis a dal jej do kapsy.
„Ano, dnes je Hančin svatební den, jak příznačné“ pomyslel si.
Stále ještě váhal, něco mu bránilo provést svůj záměr, kolísal ve svém rozhodnutí.
Pak si konečně dodal odvahu.
„Teď, nebo nikdy. Přiložil si hlaveň ke spánku, nechtěl, aby její vstrčení do úst bylo příliš devastační a stiskl spoušť.
Pokračování příště.

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Vojenský život v plenkách 8
« Odpověď #1 kdy: Července 07, 2022, 23:48:46 »
Jsem zvědav co bude dál . Udělal dosti smutné rozhodnutí ve svém životě.

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Vojenský život v plenkách 8
« Odpověď #2 kdy: Července 08, 2022, 08:33:24 »
Drsné rozhodnutí

Offline jaja-cz

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 260
  • Karma: 1
Re:Vojenský život v plenkách 8
« Odpověď #3 kdy: Července 08, 2022, 14:33:52 »
No doufám, že si na tom nechal např. nástavec pro střelbu cvičnými náboji. Ale tím by to asi i tak přišlo, nevím, nezkoušel jsem. Ale tak prostě nějaké zaseknutí zbraně. Ideálně s výbuchem, aby o sobě dal vědět.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:Vojenský život v plenkách 8
« Odpověď #4 kdy: Července 08, 2022, 18:12:49 »
CZ58 a střelit se do spánku ? - to nějak nejde dohromady.

U nás se jeden střelil - strčil si lauf pod bradu a spustil to palcem na noze. Ale neptejte se mě, jak vypadal ten hajzl, kde to udělal. Eště teď je mi blbě, když si to po víc jak 20 letech vybavim.
« Poslední změna: Července 08, 2022, 18:46:13 od tretioko »

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Vojenský život v plenkách 8
« Odpověď #5 kdy: Července 09, 2022, 10:45:33 »
Na modelářských fórech železničních modelářů se vyskytují tzv počítači nýtů. Výrobce vydá mašinu a oni spočítají nýty, jestli sedí, cedulka jestli neni posunutá, okna správně prohnutá atd (Sami pomíjejí fakt, že modelové nejsou ani velikosti kolejí, nádraží atd). Jak nazveme tuto skupinu zde?

Offline jaja-cz

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 260
  • Karma: 1
Re:Vojenský život v plenkách 8
« Odpověď #6 kdy: Července 12, 2022, 01:12:14 »
Takže proveden pokus a naprosto není problém si dát 58mu ke spánku a naprosto pohodlně dosáhnout na spoušť. Pod bradu také není problém. Měřím asi 180cm, ale měl jsem tak hodně velkou rezervu, takže i menší lidé s tím problém mít nebudou.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re:Vojenský život v plenkách 8
« Odpověď #7 kdy: Července 12, 2022, 13:25:03 »
No já to nezkoušel. Ale když říkáš, že to jde... Od ústí ke spoušti to bude tak 65 - 70 cm.  Už je to fakt dávno, co jsem to měl naposledy  v ruce.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Vojenský život v plenkách 8
« Odpověď #8 kdy: Července 13, 2022, 08:29:13 »
Aneb, jak z toho ven..