Autor Téma: Plenková dáma 4  (Přečteno 1539 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
Plenková dáma 4
« kdy: Července 01, 2022, 16:10:23 »
"Tak tedy dobrá, Klárko, když si to takhle přeješ, tak budeš žít jako miminko," odpověděl Jirka.
"Opravdu, Jirko? To jsem ráda," řekla Klárka, "vždyť musím nosit plínky, a ty nosí miminka."
"Abych řekl pravdu, s něčím podobným jsem počítal, a díval se už na stránky, kde jsou schopni ušít oblečení pro velké malé slečny, a taky na stránky, kde se dají sehnat potřeby pro velká miminka. V nejbližších dnech zajedeme k jedné švadleně, která pro Tebe ušije potřebné oblečení, a u které se dají také objednat různé doplňky," prohlásil Jirka, a trošku znepokojeně začichal ke Klárčině plence.
"Tak to vypadá, že se nám naše holčička pokakala. Tak pojď, přebalíme do čisté plínečky," řekl Jirka, a oba odešli do ložnice.
Klárka si na Jirkův pokyn poslušně lehla, a Jirka ji začal přebalovat. Její plínka byla fakt už zralá na výměnu, a to nejen kvůli kakání.
"Myslím si, Jirko, že by byl vhodný přebalovací pult. Takhle se ke mně vždycky musíš shýbat, když mi měníš plínky," řekla Klárka, když už byla zabalená do nových plínek, a oba se posadili k odpolední kávě.
"To je pravda, Klárko," řekl zamyšleně Jirka, míchaje kávu, "no něco vymyslím, určitě se Ti to bude zamlouvat."
Druhý den Jirka podnikl první kroky k realizaci přání Klárky, a navštívil známého truhláře, u kterého zadal výrobu přebalovacího pultu, židličky na krmení a postýlky pro velkou malou holčičku.
Za 14 dnů na to řekl Jirka Klárce, když ji přebalil: "Tak Klárko, v nejbližších dnech přijdou hotové věci od švadleny. Snad se Ti budou líbit."
"Sama jsem na to hodně zvědavá, Jirko," odpověděla Klárka, a pozorovala, jak ji Jirka protahuje plenky mezi nohama, a bezděčně přitom zakopala nohama.
"No tak, Klárko, už to bude, už dostaneš čisté plínečky. A dáme dudlíček?" zareagoval Jirka, a podal Klárce dudlík, který si vložila do pusy.
V ten moment vypadala strašně roztomile, jako malá, bezbranná holčička a tento dojem podtrhovaly i její vlasy spletené do copánků.
V následujících dnech přivezli dělníci od truhláře nový nábytek pro Klárku, který rovnou za Jirkovy asistence umístili do jejího nového, růžově vymalovaného pokojíku a zároveň také přišla velká zásilka od švadleny.
Klárka se na to nemohla vynadívat, na to množství bodíček, dupaček a jiného oblečení a doplňků pro ni, Jirkovo miminko.
 

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Plenková dáma 4
« Odpověď #1 kdy: Července 01, 2022, 21:00:17 »
Velmi hezké, těším se na další pokračování.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Plenková dáma 4
« Odpověď #2 kdy: Října 16, 2023, 20:33:28 »
Tento seriál je síce krátky, ale vystižný a pekne napísaný. Pekné dielo.
Bez cumlíka ani na krok.