Autor Téma: Plenková dáma 3  (Přečteno 997 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Plenková dáma 3
« kdy: Června 23, 2022, 08:57:58 »
Klárka se na Jirku překvapeně podívala,  a pak řekla: "Proč ne, ráda si ho dám. Vypít si dobrý čaj,  to je skutečně požitek. "
Jirka tedy odešel do kuchyně,  kde do láhve s dudlíkem připravil čaj. Ještě vyzkoušel,  jestli není moc horký, a když přišel do pokoje,  řekl Klárce: "Tak, čajíček je pro Klárku připravený,  tak pojď, a polož mi hlavičku hezky do klína. "
Klárka poslechla Jirku,  a ten ji přiložil k puse láhev s dudlíkem,  kterou držel. Klárka poslušně sála připravený čaj, a Jirka ji chválil: "No to je ale šikovná holčička,  ta hezky pije." Po chvilce Klárka dopila láhev, a Jirka se jí zeptal: "Tak jak se Ti to líbilo,  Klárko?"
"V ten okamžik jsem si připadala jako malé miminko.  Ale bylo to moc hezký,  opravdu, " odpověděla Klárka. 
"A chceš teď dudlíček,  Klárko?"
Klárka zavrtěla hlavou, a Jirka vytáhl z kapsy řetízek,  na který dudlík připevnil a druhý konec dal na Klárčino body.
"Myslím,  že takhle to bude dobré řešení.  Když dudlíček nebudeš chtít,  budeš ho mít na řetízku,  abys ho neztratila.  A jaké je tvoje velké přání,  Klárko?"
"Chtěla bych žít jako miminko,  spát v zavinovačce, bumbat z lahvičky s dudlíkem a tak podobně, " řekla Klárka.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Plenková dáma 3
« Odpověď #1 kdy: Června 23, 2022, 13:15:39 »
Za mne velmi hezké, těším se na další pokračování.