Autor Téma: Plenková dáma  (Přečteno 1524 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Plenková dáma
« kdy: Června 12, 2022, 04:16:10 »
Ráno se oba manželé probudili v mokré posteli,  zrovna v místě, kde spala Klárka. Jirka to nekomentoval,  ale z výrazů v jeho tváři bylo poznat znepokojení.
Nebylo to totiž poprvé,  co se Klárce tato mokrá příhoda stala. 
Jirka, jindy i při snídani hovorný,  jedl mlčky, a Klárka tušila, že má v podniku asi nějaké starosti.  Kdyby tak tušila, jaké má starosti...
Jejich služka Marie zatím uklízela v domě a našla v jejich ložnici i mokré prádlo. 
Jirka se mezitím s Klárkou rozloučil, a řekl ji: "Odpoledne pro Tebe přinesu překvapení. Uvidíš,  že se Ti to bude hodit. "
"Bude to snad nějaký šperk,  Jirko?" zeptala se Klárka.
"Nech se překvapit, však sama poznáš, co to bude, " usmál se to ráno poprvé Jirka a políbil Klárku na rozloučenou. 
Den probíhal svým obvyklým tempem.  Klárka si vyřizovala své věci, až uslyšela přicházet Jirku. Co bylo horšího,  měla vlhké kalhotky.  Rozhodla se na to v tuto chvíli nemyslet, a přivítala se s Jirkou. 
"Ráno jsi říkal, že máš pro mně nějaké překvapení, Jirko,"řekla Klárka,  když se přivítali, a spolu odešli do ložnice.
"Ano, to mám.  Sundej si sukni, kalhotky a lehni si na postel," řekl Jirka.
Klárka poslechla, a lehla si. V ten moment se v Jirkově ruce objevily plenkové kalhotky. 
"To snad nemyslíš vážně,  Jirko. Copak jsem nějaké miminko?" zareagovala Klárka.
"Máš často nehody, zlato. Tak hezky roztáhni nožičky a zvedni zadeček, " řekl Jirka.
Stačilo pár zkušených pohybů,  a už zapínal lepící pásky na přední straně plenky.
"Tak jak se Ti ta plenka líbí,  Klárko?" zeptal se. "Je příjemně měkká, ale nevím, jak si na ni zvyknu, " odpověděla Klárka.
Oba odešli z ložnice do pokoje, kde za nimi přišla Marie, aby se zeptala na jejich přání.  Pohled na Klárčinu plenku ji pobavil, a pomyslela si, že tady máme plenkovou dámu.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Plenková dáma
« Odpověď #1 kdy: Června 13, 2022, 11:50:37 »
Velmi hezké, bude nějaké další pokračování?