Autor Téma: Sraz 2023 20-21.5  (Přečteno 30248 krát)

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Sraz 2023 20-21.5
« Odpověď #15 kdy: Května 26, 2022, 16:21:57 »
Čau lidi tak do dvou měsíců budete vědět vše ohledně srazu co bude a nebude jen už vím jednu věc a to pro prvních 15 přihlášených a zaplacených nepočítá se já a raulik bude po dobu srazu prebalovani až na par výjimek času a to je snídaně obed večeře a po večeře

To zní lákavě a super 😊 kam mám poslat peníze aby jsem o to nepřišel 😊😊

Offline kamikaze3214

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 0
Re:Sraz 2023 20-21.5
« Odpověď #16 kdy: Května 26, 2022, 16:23:14 »
Jen teda skrz ohlas nováčků tak prosím o nováčky aby popsaly průběh srazu je to tu docela zadané téma tak prosím všechny nováčky na mém srazu aby udělaly nějaký příběh

Offline kamikaze3214

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 0
Re:Sraz 2023 20-21.5
« Odpověď #17 kdy: Května 26, 2022, 16:24:21 »
Čau lidi tak do dvou měsíců budete vědět vše ohledně srazu co bude a nebude jen už vím jednu věc a to pro prvních 15 přihlášených a zaplacených nepočítá se já a raulik bude po dobu srazu prebalovani až na par výjimek času a to je snídaně obed večeře a po večeře

To zní lákavě a super 😊 kam mám poslat peníze aby jsem o to nepřišel 😊😊
Číslo je furt stejné ale cena ještě není jasná skrz to ze se neví kolik vlastně bude lidi

Offline kamikaze3214

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 0
Re:Sraz 2023 20-21.5
« Odpověď #18 kdy: Května 26, 2022, 16:27:29 »
Čím víc lidi tom menší cena
Třeba když bude jen 8 lidi tak cena bude 8. Lidi 3350
15 lidi 2100
20 lidi 1700
25 lidi 1500
30 lidi 1400

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Sraz 2023 20-21.5
« Odpověď #19 kdy: Května 26, 2022, 20:49:59 »
Mám sraz že nás bude tak patnáct ale i tak je to dobrá cena za 3 dny ubytování

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Sraz 2023 20-21.5
« Odpověď #20 kdy: Května 26, 2022, 23:19:45 »
Takže zpráva pro nováčky,  kteří by se rádi zúčastnili srazu: po příjezdu všech zúčastněných následovalo představení,  seznámení s podmínkami a ubytování.  Organizátoři akce rozdali všem přivítací balíček (několik plen v konkrétní velikosti). Pak ti, kteří měli nějaké věci na prodej,  je vystavili, následovala volná zábava,  kdo chtěl,  mohl se ukázat ve svém abdl oblečení.  Nechybělo ani drobné pohoštění a k dispozici byly alko i nealko nápoje. Večerka byla ve 4:00 ráno,  ovšem někteří odpadli již dříve. Ráno po snídani následovalo přebalování,  sbalení se a v cca 14:00 odjezd domů.  Atmosféra jako taková byla naprosto v pohodě, bez jakýchkoliv komplikací. Takže asi tak...

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Sraz 2023 20-21.5
« Odpověď #21 kdy: Května 26, 2022, 23:31:00 »
Jednoduše a stručně řečeno: pokud chcete přijet,  přijeďte a uvidíte sami.  Na tento sraz jsem jel poprvé a rozhodně ne naposledy, a také jsem nevěděl,  co mně čeká. Sraz se prostě musí zažít, je to jako pověstné hození do vody, a teď plavte. 

Offline Dinos

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 9
  • Karma: -1
Re:Sraz 2023 20-21.5
« Odpověď #22 kdy: Května 27, 2022, 00:07:16 »
Mohli by aktualni novacci napsat potencialnim novackum o tom, ze je nikdo neukousne (maximalne trochu ohloda, ci hodi do bazenu). Dost lidi je zvyklych tohle tutlat, stydi se kolikrat i sami pred sebou a pote si neuvedomi, ze zde mohou byt sami sebou, neb zde jsou lidi na tom uplne stejne.
Sraz byl velmi fajn, užíval jsem si naší "záliby" tak jako jinde ne, a také se slušně slavilo, pojídalo a popíjelo, že vůbec jako komunita jsme a můžeme se při vzácné příležitosti navzájem potkat a být ten daný okamžik naprosto sami sebou...
Jel jsem na první sraz, dost jsem se předtím bál co a jak, lidé tam atd., ale nakonec nebylo strachovat se potřeba -- nikdo vás opravdu neukousne, dokonce ani neohlodá a z vlastní zkušenosti ani do toho bazénu/vířivky nehodí, protože ostatní jsou dobré duše ;-)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Sraz 2023 20-21.5
« Odpověď #23 kdy: Května 27, 2022, 05:03:31 »
Mohli by aktualni novacci napsat potencialnim novackum o tom, ze je nikdo neukousne (maximalne trochu ohloda, ci hodi do bazenu). Dost lidi je zvyklych tohle tutlat, stydi se kolikrat i sami pred sebou a pote si neuvedomi, ze zde mohou byt sami sebou, neb zde jsou lidi na tom uplne stejne.
Sraz byl velmi fajn, užíval jsem si naší "záliby" tak jako jinde ne, a také se slušně slavilo, pojídalo a popíjelo, že vůbec jako komunita jsme a můžeme se při vzácné příležitosti navzájem potkat a být ten daný okamžik naprosto sami sebou...
Jel jsem na první sraz, dost jsem se předtím bál co a jak, lidé tam atd., ale nakonec nebylo strachovat se potřeba -- nikdo vás opravdu neukousne, dokonce ani neohlodá a z vlastní zkušenosti ani do toho bazénu/vířivky nehodí, protože ostatní jsou dobré duše ;-)
Přesně tak, mluvíš mi z duše

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Sraz 2023 20-21.5
« Odpověď #24 kdy: Května 27, 2022, 17:43:56 »
Mám dvě věci: co kdybych na sraz přivezl přebalovací podložku od Crinklz? Myslím,  že by se hodila.  A dále: někteří členové si rádi dělají Sunar.  Když ho přivezu i s vlastní lahvičkou,  bude možné ho na přání připravit?
Jinak po zkušenosti z posledního srazu již vím,  že nabídnu místo v autě tak pro max. 2 lidi, sice jsem to nakonec zvládl,  ale myslím si, a tím mluvím i za svoji posádku,  že dvakrát moc komfortní to nebylo... Ti, kteří byli na posledním srazu ví,  o čem mluvím...

Offline Santa54

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
  • 31 let
Re:Sraz 2023 20-21.5
« Odpověď #25 kdy: Května 30, 2022, 19:43:18 »
No a kdybys měl trochu přiblížit volnou zábavu?

Takže zpráva pro nováčky,  kteří by se rádi zúčastnili srazu: po příjezdu všech zúčastněných následovalo představení,  seznámení s podmínkami a ubytování.  Organizátoři akce rozdali všem přivítací balíček (několik plen v konkrétní velikosti). Pak ti, kteří měli nějaké věci na prodej,  je vystavili, následovala volná zábava,  kdo chtěl,  mohl se ukázat ve svém abdl oblečení.  Nechybělo ani drobné pohoštění a k dispozici byly alko i nealko nápoje. Večerka byla ve 4:00 ráno,  ovšem někteří odpadli již dříve. Ráno po snídani následovalo přebalování,  sbalení se a v cca 14:00 odjezd domů.  Atmosféra jako taková byla naprosto v pohodě, bez jakýchkoliv komplikací. Takže asi tak...

Offline speedy.007

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 25
  • Karma: 0
Re:Sraz 2023 20-21.5
« Odpověď #26 kdy: Května 30, 2022, 21:49:41 »
Ahoj, mám velikou prosbu, které samozřejmě nemusí být vyhověno. Není možné vyhodit ještě jeden - jiný termín? Moc bych chtěl jet, tak jako letos, ale bohužel už teď vím, že pokud to bude v tomhle víkendu, jsem zablokován, stejně jako letos... Ocenil bych proto ještě jiný termín, případně druhý sraz :-) .
Děkuji aspoň za úvahu. Pěkný večer a plné plínky!

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Sraz 2023 20-21.5
« Odpověď #27 kdy: Května 30, 2022, 23:08:44 »
Ahoj, mám velikou prosbu, které samozřejmě nemusí být vyhověno. Není možné vyhodit ještě jeden - jiný termín? Moc bych chtěl jet, tak jako letos, ale bohužel už teď vím, že pokud to bude v tomhle víkendu, jsem zablokován, stejně jako letos... Ocenil bych proto ještě jiný termín, případně druhý sraz :-) .
Děkuji aspoň za úvahu. Pěkný večer a plné plínky!
Myslím si, že by bylo dobré uvést ještě další termín.  Takhle v předstihu pro mně osobně není problém si volno zajistit, ovšem pro ostatní to problém být může...

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Sraz 2023 20-21.5
« Odpověď #28 kdy: Května 31, 2022, 03:33:31 »
No a kdybys měl trochu přiblížit volnou zábavu?

Takže zpráva pro nováčky,  kteří by se rádi zúčastnili srazu: po příjezdu všech zúčastněných následovalo představení,  seznámení s podmínkami a ubytování.  Organizátoři akce rozdali všem přivítací balíček (několik plen v konkrétní velikosti). Pak ti, kteří měli nějaké věci na prodej,  je vystavili, následovala volná zábava,  kdo chtěl,  mohl se ukázat ve svém abdl oblečení.  Nechybělo ani drobné pohoštění a k dispozici byly alko i nealko nápoje. Večerka byla ve 4:00 ráno,  ovšem někteří odpadli již dříve. Ráno po snídani následovalo přebalování,  sbalení se a v cca 14:00 odjezd domů.  Atmosféra jako taková byla naprosto v pohodě, bez jakýchkoliv komplikací. Takže asi tak...
Volná zábava... kdo chtěl,  popíjel, někdo se přišel pochlubit svým abdl oblečením... asi tak. Ta atmosféra se prostě musí zažít,  nejde to jen tak popsat

Offline Valerie_

  • Jsem modrej
  • Čerstvé maso
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 2
Re:Sraz 2023 20-21.5
« Odpověď #29 kdy: Července 07, 2022, 13:37:59 »
Škoda že až příští rok, ale pokud to jenom trochu půjde, jela bych.