Abdl > Srazíky, akce a setkání

Sraz 2023 20-21.5

<< < (2/45) > >>

kamikaze3214:

--- Citace: ababyi  Května 24, 2022, 19:45:38 ---Presne. Sú nás stovky, už boli aj zrazy s 40+ účastníkmi. Treba byť optimista.

--- Konce citace ---
Přesně jak říkáš

raulik:
Mohli by aktualni novacci napsat potencialnim novackum o tom, ze je nikdo neukousne (maximalne trochu ohloda, ci hodi do bazenu). Dost lidi je zvyklych tohle tutlat, stydi se kolikrat i sami pred sebou a pote si neuvedomi, ze zde mohou byt sami sebou, neb zde jsou lidi na tom uplne stejne.

FrantaM:
Rád se i dalších srazů zúčastním, posledně konaný byl můj první a rád jsem poznal nové lidi.

themara:

--- Citace: raulik  Května 25, 2022, 08:41:34 ---Mohli by aktualni novacci napsat potencialnim novackum o tom, ze je nikdo neukousne (maximalne trochu ohloda, ci hodi do bazenu). Dost lidi je zvyklych tohle tutlat, stydi se kolikrat i sami pred sebou a pote si neuvedomi, ze zde mohou byt sami sebou, neb zde jsou lidi na tom uplne stejne.

--- Konce citace ---

člověk se snaží na tom Discordu ale dotazy typu jak byly staří účastníci, že tam nebudou když někdo může být jeho rodič, pak že by bylo fajn udělat sraz 20 - 25 let všichni plno otázek nebo že někdo někam nepojede aby se tam neměl bavit tak to je potom těžký nebo na to nemám talent 

Santa54:

--- Citace: raulik  Května 25, 2022, 08:41:34 ---Mohli by aktualni novacci napsat potencialnim novackum o tom, ze je nikdo neukousne (maximalne trochu ohloda, ci hodi do bazenu). Dost lidi je zvyklych tohle tutlat, stydi se kolikrat i sami pred sebou a pote si neuvedomi, ze zde mohou byt sami sebou, neb zde jsou lidi na tom uplne stejne.

--- Konce citace ---

Já bych byl úplně nejradši, kdyby někdo z přítomných (ideálně nováčků) dokázal trochu detailněji popsat, jak takový sraz probíhal. Osobně si to třeba vůbec neumím představit, co od toho čekat :-) Třeba formou krátkého příběhu.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi