Autor Téma: Hledá se Holka nebo Pár  (Přečteno 1893 krát)

Offline David

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 9
  • Karma: -3
Hledá se Holka nebo Pár
« kdy: Května 22, 2022, 01:58:45 »
Ještě jednou všechny pozdravím,
plínky mě přitahují od roku 2014, ze všech, které jsem vyzkoušel se mi nejvíce líbí BetterDry M10(krásně velké a objemné pleny, které nikam neschováte, jsou pěkně vidět, občas jsem je měl i pár hodin v práci, nikdy mi neprotekly,pohltěj opravdu hodně) a Molicare Slip Maxi 9 kspek velikost M(na těchto  plínkáh se mi velice líbí, že nepotlačej vlhkost(nepřináší pocit sucha), občas protekly... více se mi líbí BetterDry, ale tam mi chybí to mokro)...
Již několik let toužím poznat holku, která má zálibu v plenkách a nebo se ji líbí plínky na klucích a nutila by mě plínky nosit...

A kdyby né holku jako lásku... tak kdyby tu byla nějaká slečna, nebo pár, která má zálibu v plínkách a šlo by se domluvit třeba na 2-denní akci, kde by mě donutili k bezmocnému dělání do kalhot či do plen, nutili nadměrnému příjmu tekutin, ponižovali by mě pro každé plnění plen/kalhot, výprasky nucené nošení plen, dudlíku, klidně i svěrací kazajka(mám doma), kurtace k posteli nebo podobné BDSM... moc rád bych toto zkusil... jsem ochotný za takovou dvoudenní akci zaplatit i 5000 Kč(jasně, vyhledal bych pro něco takového Dominu, ale jsou příliž drahé, za den chtěly 7500 a vejš)....
Děkuji za případné odpovědi, zájem nebo nabídky, buď tu nebo SZ.... zdraví David...
« Poslední změna: Května 22, 2022, 16:07:01 od David »

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Hledá se Holka nebo Pár
« Odpověď #1 kdy: Května 22, 2022, 13:46:46 »
K príspevku len poznámka: menej je niekedy viac, niektoré detaily je lepšie si nechať na osobnú komunikáciu.

Offline David

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 9
  • Karma: -3
Re:Hledá se Holka nebo Pár
« Odpověď #2 kdy: Května 22, 2022, 15:59:20 »
K príspevku len poznámka: menej je niekedy viac, niektoré detaily je lepšie si nechať na osobnú komunikáciu.
máš pravdu.... nějaké detaily mažu... děkuji :-)