Autor Téma: Dvě miminka 24. díl  (Přečteno 814 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dvě miminka 24. díl
« kdy: Května 09, 2022, 11:55:17 »
Část dne z pohledu Marušky
Odešla jsem ke kočárku,  kde už se Klárka s Fanouškem probudili.  Fanoušek se na mne přes dudlík usmíval, a roztomile kopal nohama.  Za chvilku přišla ke kočárku I Petra,  která pomohla Klárce vylézt ven, a pak spolu odešly do chalupy. 
"Tak co, Fanoušku,  dáme čisté plínečky?" zeptala jsem se Fanouška, který si mimoděk sáhl na vycpaný rozkrok. 
"Plínky studí,  Malusko, " odpověděl Fanoušek. 
"Neboj se, Fanoušku,  za chviličku dáme čisté plínečky,  a budeš zase hezky v suchu."
Rozepnula jsem Fanouškovi dupačky a body, pod kterým byly již značně těžké plínky. 
Fanoušek v klidu ležel až do okamžiku,  kdy jsem mu rozepnula plenky, a v ten moment začal čůrat.  Byla jsem na to připravena,  takže jsem mu na penis přiložila plínku, do které se vyčůral, ovšem zároveň dal hlavu na bok. Odstranila jsem mokré plínky, a chystala se Fanouškovi očistit rozkrok,  ale v ten okamžik dal ruce na penis.
"Musím Tě očistit,  Fanoušku,  abych Ti mohla dát čisté plínečky, "řekla jsem, a dala jemně jeho ruce z penisu, "snad se přede mnou nestydíš, co, Fanoušku?"
Jemně jsem ho očistila a namazala krémem. Fanoušek se na mne díval, a jakoby se ptal: "copak to ta Maruška dělá? Aha,  asi přišel čas na nové plínky, tak to pak jo."
Stačilo mi pár pohybů, a Fanoušek měl plínky tam, kde mají být.  Když jsem mu zapínala dupačky,  jen se na mne zvědavě koukal,  občas kopnul nohama, a něco si broukal. 
Pomohla jsem mu vylézt z kočárku,  a řekla mu: "Fanoušku   půjdeme za Klárkou,  Janou a Petrou? Dáme si kafíčko,  a pak oba dva dostanete nabumbat,  ano?"
Fanoušek mne vzal za ruku, a oba jsme šli do chalupy.  Byl na něj krásný pohled, pod dupačkama se mu hezky rýsovaly plínky,  a v puse měl krásný modrý dudlík. 
Vešli jsme dovnitř do chalupy, a Jana,  která nesla šálky s kávou na stůl, zareagovala: "No ne, není to Fanoušek? A copak tam máš?" zeptala se, a když položila šálky na stůl,  poplácala ho po hezky vycpaném rozkroku. 
"Plínky,  Maluška mi dala plínky," odpověděl Fanoušek přes dudlík.
"No jo,  máš tam plínečky,  viď.  To je ale Maruška hodná, že Ti dala čisté plínky."
Dovnitř vešla i Klárka s Petrou,  a všichni jsme se posadili ke stolu, kde lákavě voněla káva a čerstvě upečené buchty.
"To jsi, Maruško,  hodná,  že jsi přijela.  A co Fanoušek,  nezlobil při přebalování?" zeptala se po chvilce Petra. 
"Ale kdepak,  byl moc hodný chlapeček, " odpověděla Maruška. 
"Občas dokáže pěkně zlobit.  Jako teď Klárka, házela sebou,  že jsem ji ani nemohla očistit.  A když jsem jí dávala plínky,  snažila se je shodit dolů, takže jsem je znovu skládala. "
"Ale no tak,  Klárko,  stejně jako Fanoušek ještě musíš nosit plínky,  jinak bys měla mokré a špinavé oblečení, víš? A Petru nebo Janu nesmíš při přebalování zlobit," řekla trochu káravým hlasem Maruška. 
Postupně jsme dopili kávu, Jana s Petrou odnesly šálky do myčky,  a řekla jsem Fanouškovi: "Tak pojď,  Fanoušku,  dám Ti hezky nabumbat, abys byl brzy velký kluk. " Vzala jsem Fanouška za ruku, a šli jsme spolu do mého pokoje, kde byla velká válenda.  Odložila jsem si tričko,  rozepnula košíček u podprsenky,  a podepřela jsem Fanouškovi hlavu. Chvilku hledal bradavku, pak ji jemně uchopil, a dlaněmi si držel prso.  Opravdu moc hezky sál, a dokonce si u toho i mlaskal. Takhle vypil mléko z obou prsou,  a nakonec jsem ho nechala na rameni odříhnout. 
Fanoušek dostal zpátky dudlík, a Jana,  která přišla s Klárkou,  ho zpátky uložila do kočárku.  Tam se po nakojení ocitla i Klárka, a spolu s Janou jsme naše miminka vezli na procházku.
Byl na ně fakt pěkný pohled,  občas se podívali na nás,  občas na sebe, a mole se přes dudlík usmivali. Fanoušek si občas šáhl na rozkrok vycpaný plenkami a Klárka si hrála s plysáčkem, který jsem dala do kočárku. 
"Čůraš do plínek,  Fanoušku, ano? No to víš,  ještě bez plínek nikam nemůžeš, " řekla jsem mu, a Fanoušek se na mne zvědavě koukal. 
Po krátké vycházce se Klárka s Fanouškem dívali na pohádky,  protože venku to vypadalo,  že bude pršet.  Jana na ně dohlížela, a občas jim přinesla láhve s čajem. 
Konečně jsem měla chvilku času na to, abych si vybalila věci do skříně. 
Venku skutečně začalo pršet, a brzy se tvořily velké kaluže vody.
Nastal večer,  a po večeři jsem pomohla vykoupat Klárku a Fanouška.  Tentokrát se koupali spolu ve vaně, a v celé koupelně bylo hodně nacákáno. Klárce se moc z vody nechtělo,  a tak šel Fanoušek jako první na zabalení do plenek na noc. Dostal Crinklz Astronaut s vloženým boostery, přičemž v plence bylo pět bavlněných plínek, a na vrchní z nich byla separační plena. Na Crinklz plenu mu ještě Jana oblékla kalhotky na plenky s medvídky,  na to natáhla body, a na závěr Fanouška oblékla do moc pěkného overalu.  Fanoušek byl připraven do postýlky,  ale ještě jsem ho musela nakojit, stejně jako Klárku.  Odešli jsme spolu do pokojíku, kde jsem ho nakojila, a pak si pro něj přišla Jana,  aby ho uložila do postýlky a zabalila do zavinovačky. 
Nakojila jsem i Klárku,  kterou Petra uložila na spinkání, a zůstala u nich, aby jim přečetla pohádku na dobrou noc.
Jana zatím posbírala špinavé prádlo, které roztřídila a nachystala na praní. 
Mezitím se vrátila Petra,  a zapnula hlídačku. Ještě jsme společně usedly ke stolu,  abychom si popovídaly. 
Nad krajinou pomalu převzala vládu noc, a na obzoru se objevily první hvězdy. 
I pro nás tři končil den, kdy jsme si s našimi miminky užily mnoho radostí i starostí.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Dvě miminka 24. díl
« Odpověď #1 kdy: Května 11, 2022, 12:55:21 »
Hezké, budu se těšit na další pokračování tohoto příběhu.