Autor Téma: Dvě miminka 22. díl  (Přečteno 669 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
Dvě miminka 22. díl
« kdy: Května 06, 2022, 19:54:37 »
Běžný letní den z pohledu Jany
Měly jsme už s Petrou uklizeno,  a Petra zrovna venku pověsila vyprané prádlo, když se ozval vysílač hlídačky. 
"Fanoušek se už probudil,  tak ho jdu přebalit, " zavolala jsem na Petru, a vyběhla nahoru do pokojíku Fanouška a Klárky. 
Přistoupila jsem k Fanouškové postýlce,  dala dolů postranici, a rozvázala zavinovačku. Všimla jsem si, že mu vypadl dudlík, a tak jsem mu ho dala zpět do pusinky, pomohla mu vstát, a šli jsme spolu k přebalovacímu pultu.
Pomohla jsem mu na něj vylézt, Fanoušek se na něm natáhl, a roztáhnul nohy.
Byl na něj rozkošný pohled,  vypadal tak bezmocně,  a jakoby říkal: "Jano,  tak jdeme na to. Už mám mokré plínky, a moc studí."
Sundala jsem mu overal na spaní a body, takže ležel jen v plenkách. Když jsem mu dala pryč z penisu i hodně těžké bavlněné plínky,  začal čůrat, ale na to jsem byla připravena.  Vzala jsem z hraničky plen jednu, kterou jsem mu přidržela na penisu, a Fanoušek se do ní počůral. Usmála jsem se na něho, a řekla: "Fanoušek se nám ale hezky vyčůral, teď ho hezky namažeme,  a pak dostane čisté plínečky," a přitom jsem ho hezky otřela vlhčenými ubrousky, a začala mazat krémem. Fanouška to asi studilo,  protože se začal smát a kopal nohama.  Trochu zvážnel v okamžiku, kdy jsem pod něj podložila novou Crinklz a několik bavlněných plínek. V ten moment trošku kopal nohama, a já mu řekla: "Neboj se, Fanoušku,  za chviličku to bude.  No jo, já vím,  že by se Ti líbilo být bez plínek." Dokončila jsem přebalování, oblékla mu nové body, a Fanoušek si sáhl na rozkrok, a řekl: "Plínky, mám plínky.  A ploc?"
Mezitím dostal Fanoušek mikinu a tepláčky, a nasazovala jsem mu bačkůrky.
"To víš,  ještě si neumíš říct, že potřebuješ čůrat nebo kakat,  tak musíš nosit plínky.  Jinak bys měl mokré ty hezké tepláčky, " odpověděla jsem na jeho otázku. 
Mezitím se vzbudila i Klárka,  za kterou přišla Petra, aby ji přebalila a převlékla, stejně jako já předtím Fanouška. 
"Dobré ráno,  Klárko, " usmála se na ni Petra,  když dala dolů postranici a rozvázala zavinovačku,  "teď hezky vyměníme plínečky a převlékneme, abys zase byla hezká holčička.  Podívej,  Jana už Fanouška přebalila..."
Pomohla jsem Fanouškovi slézt dolů z pultu, a oba odešli dolů do kuchyně.
Když jsme šli dolů po schodech,  neodpustila jsem si malé poplácání po Fanouškových plenkách. Tak krásně se mu rýsovaly na zadečku, a Fanoušek se jen smál. 
Přišli jsme do kuchyně,  a nachystala jsem zatím nádobí na snídani,  přičemž mi Fanoušek pomáhal.
Chvilku poté přišla i Klárka s Petrou,  a Klárce to opravdu slušelo,  měla krásnou sukni a pěkně učesané vlasy, spletené do dvou culíkú. Fanoušek i Klárka dostali bryndáčky, a s Petrou jsme je nakrmily.  Fanoušek dostal podle svého přání míchané vajíčka, zatímco Klárka byla krmena corn flaky.
Po snídani jsem Fanouškovi dala láhev se Sunarem, a poslušně sál z lahvičky,  kterou jsem mu držela.
"No ne, ty jsi ale šikovný chlapeček,  moc hezky bumbáš,  Fanoušku, " pochválila jsem ho, "ty jednou budeš velký kluk."
Fanoušek dopil láhev,  nechala jsem ho odříhnout na rameni, kde jsem měla položenou čistou látkovou plenku.
Trochu se začervenal, a já mu řekla: "Fanoušku,  za to odříhnutí se nemusíš stydět. Aspoň Tě nebudou trápit větry,  a nebudeš Tě bolet bříško."
Následně jsem mu otřela pusinku a ručičky vlhkým ručníkem, a Fanoušek si šel hrát s Klárkou ven na pískoviště. 
Na oba dva byl krásný pohled,  Fanoušek stavěl hrad, a Klárka zdobila jeho okolí.
Využila jsem krásného počasí, a tak jsem právě vyprané plenky pověsila na šňůry kousek od pískoviště.  Pofukoval mírný vítr,  a plenky vlály jako plachty na lodi. 
Fanoušek se na to s Klárkou dívali, a pak řekl přes dudlík: "Plínky,  tam jsou plínky. "
Zrovna jsem pověsila na šňůru poslední,  a řekla jsem Fanouškovi: "Fanoušku,  potřebuješ přebalit do čistých plíneček? Tak pojď,  už v nich máš asi hodně načúráno, " a po těchto slovech jsem vzala Fanouška za ruku, a šli jsme do chalupy vyměnit plínky. 
Tak takhle vypadala část dne z pohledu Jany.  V dalším díle budou dále pokračovat příběhy obou hrdinů,  a to včetně Jany a Petry.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Dvě miminka 22. díl
« Odpověď #1 kdy: Května 08, 2022, 08:25:00 »
Velmi hezké, jen tak dál.