Autor Téma: Plenkový model 4  (Přečteno 1251 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Plenkový model 4
« kdy: Května 04, 2022, 21:27:07 »
4. Natáčení reklam , návrat domů .

Omlouvám se za pravopis.

Ráno jsem se vzbudil první . Moje plenky , byly jako vždy totálně mokré a k tomu i pěkně pokaděný . Zřídil jsem se ve spánku jako to batole mě napadlo . Podíval sem se na Péťu , který ležel vedle mě . Byl na něho moc pěkný pohled . V puse měl dudlíka a ruce pokrčené u hlavy jako skutečné batole . V oblasti rozkroku se mu moc pěkné vydouvali i přes fusak plenky . Najednou se začal vrtět . Za chvilku mě došlo proč . On si právě kadil do plinek . Za chvilku otevřel oči a pěkně se na mě usmál .

,,Ahoj Vlastíku , jak se ti spinkalo ? Mě moc dobře . Jsem sice mokrej a i pokakanej , ale plenky vše zachytili a postýlka je suchá . Těším  se na dnešní den a ještě víc až se vrátíme domů . Co tvoje plínečky Vlastíku ? ,, pozdravil mě když si vyndal dudlíka .

Já si ho taky vyndal z pusy abych mu mohl odpovědět.

,,Ahoj Péťo , já jsem mokrej i pokakanej jako to batolátko po ránu . Přesně tak jako má být malej chlapeček . Taky se těším na to co bude dál . Jinak jsi spal jako malej klučina a moc ti to slušelo ,, odpověděl sem mu já .

Za chvilku už vešla maminka a hezky se na nás usmála když vyděla , že sme oba vzhůru .

,,Ahoj moji chlapečci . Tak teď vás pěkně přebalím a pak se jde na snídani . No a bude to tak akorát než pro nás přijede auto které nás odveze na další natáčecí den . Tak šup a vstáváme ,, .

Rozepla u obou fusak a dala nám každému pusu na dobré ráno . Potom sme zamířili do koupelny . Tady mě sundala dupačky jako prvnímu a v plence postavila do vany . Teprve tady mě sundala pořádně plnou a totálně mokrou plenku . Za chvilku se předemnou ocitnul Péťa . Maminka nejdřív zapnula sprchu na plno a opláchla z nás největší nános kakání . Potom sprchu přepla a důkladně umyla . Když skončila , tak sme dostali po usušení každý posudku a šlo se k ní do pokoje .

Tam jako prvního položila na podložku Péťu . Sundala z něho osušku nachystala si plenku na denní použití . On ani nečekal na vyzvání a nadzvednul zadeček aby mohla pod něho dát plínku. Jako vždy jsem vše se zájmem pozoroval . Mamka mu protáhla plenku mezi nohama a pěkně ho do ní zabalila . Dostal na sebe dětské pěkné barevné tričko . Mělo na sobě potisky motorek a bylo v zelené barvě . Potom už dostal kalhoty a byl hotový . Stejným způsobem potom zabalila a oblékla mamka i mně .

Po lehké snídani pro nás přijelo auto a jelo se opět natáčet . Na místě nás už přivítala paní Jirásková .

,,Dobré ráno vám přeji . Včerejší fotky vidělo už celé vedení firmy . Všichni se shodli, že kluci jsou prostě úžasní . Rozhodli se dokonce zvýšit vám ještě honorář . Dnes budeme natáčet celkem tři reklamy . V té první , bude mít plenku jen Péťa , ale Vlastík ne . Kluci si budou spolu hrát venku na zahradě . U obou dojde samozřejmě k nehodě . Zatím co Péťa bude v pohodě , Vlastíkovi samozřejmě bude mokré oblečení vadit . Bude velice smutný . V tom přijde k oběma paní , co bude hrát Péťovu maminku a Vlastíkovu tetu . Ta odvede Vlastíka do koupelny a tam mu řekne , že bude pohodlné když bude nosit taky plenky . Bude to říkat anglicky , ale to nevadí . Po zabalení do plenky jen ty Vlastíku řekneš , že plenky Pampers junior extra , jsou pohodlné a měkké . Už se nemusím bát nehod . Další scénář vám řeknu opět před natáčením ,, .

Odešli sme do studia kde byla scéna zahrady u rodinného domu a vedle oddělená příčkou byla koupelna . Přišla k nám paní kostimérka a mě dala šortky místo plenky . Docela jsem se styděl , ale ona se na mě usmála a mrkla na mne . V tu chvíli mě došlo , že jsem ji už viděl . Den před tím v obchodě s tím klukem  co byl taky v plínkách a měl v puse dudlíka .

Dostali sme napít a bylo nám řečeno ať si hrajeme a klidně spolu povídáme . Samozřejmě , že netrvalo dlouho a oba sme se počůrali . Zatímco Péťa se dál usmíval , tak já jsem se zarazil . Nevím jak se mi to podařilo , ale dokonce jsem se rozbrečel . V tu chvíli k nám přišla paní a něco povídala . Mě odvedla do koupelny když mne před tím otřela slzy ze tváří .

Tam mě sundala mokré šortky a opět něco povídala . Po umytí , mne uložila na přebalovací pult a zabalila do plenky . Když jsem slezl z pultu , tak jsem podle scénáře
pověděl to co mně bylo řečeno a pak odešel pryč . V tu chvíli se ozvalo stop .

,,Kluci to bylo úžasné . Vlastíku ty jsi se dokonce dokázal rozbrečet a to bylo výtečné . Teď si dejte pauzu a další scéna bude v ložnici . Tam budete uložení do postelí spolu . Vlastík opět bez plenek a Péťa je mít bude . Oba usnou , ale Vlastík se vzbudí v mokré a studené posteli . Pokud by ses dokázal Vlastíku zase rozbrečet , tak by to bylo úžasné . Tak jako v první části , budeš odveden do koupelny a dostaneš plenky ,, .

Po přestávce a napití sme šli v doprovodu mamky a ostatních lidí ze štábu do dalšího studia . Tam byl chlapecký pokoj a dvě postele . Do nich nás uložili a řekli , ať děláme , že spíme . Zavřeli sme oči a po chvilce skutečně usnuli . Probudilo mě mokro v posteli . Posadil jsem se na ní , odhrnul deku a opět se rozbrečel . Otevřeli se dveře a vešla paní . Přišla ke mně a pomohla mne vstát . Něco opět říkala a odvedla mě do koupelny . Tam jsem od ní dostal plenky a po výměně povlečení byl uložen zpět do postele .

Ozvalo se stop . Já musel vzbudit Péťu , který skutečně usnul .

,,Kluci vy jste opravdu rození a úžasní herci . Tohle bude bomba ta reklama . Teď si dejte oběd . Protože jste zvládli natočit vše rychle , tak si dáme ještě jednu reklamu . Tam budete mít plenky už oba , ale Vlastík bude mít jinou značku . Ta mu , ale nebude vyhovovat a postěžuje si Péťovi . Řekne mu , že jeho plenky jsou nepohodlné . Péťa mu na to řekne , že jeho plenky Pampers junior extra jsou kvalitní a ať je nosí taky . Pošle ho za jeho maminkou , ať mu je dá ,, dostali sme další instrukce .

Šli sme s Péťou za mamkou a zjistili , že už je poledne . Hrozně rychle ten čas utekl .

,,Kluci vy jste fakt úžasní . Teď se najíme a až se natočí poslední reklama , tak se vrátíme zpět na pokoj . Tam si odpočineme a pak se půjdeme projít . Zítra ještě budeme tady a projdeme se po trzích . Pozítří se vrátíme už domů ,, pověděla nám ona .

Dali jsme si oddych a natočili ještě jednu reklamu . Po ní nás odvezlo zpět na hotel auto . Mamce slíbili , že nám druhý den pošlou odkaz na reklamu . Součástí odměny byla i pravidelná dodávka plenek až domů .

Druhý den sme strávili procházkou po městě a trzích . Mamka mě i Péťovi dovolila ať si koupíme co chceme . V obchodě s modelama sme si oba vybrali několik modelů k vláčkům . Druhý den už byl čas na návrat domů . Reklama se prej velice podařila a tak sme se mohli vrátit domů .

Od společnosti sme dostali letenky do první třídy a tak se v pohodlí vrátili domů . Tam nás čekalo překvapení . Po příchodu domů mě a Péťu mamka zastavila .

,,Tak kluci , nechala jsem vám předělat pokoj . Budete mít zvlášť hernu a ložnici . Jako herna bude sloužit pokoj pro hosty . Tak se běžte podívat na horu a já za chvilku přijdu . Udělám kontrolu a určitě i výměnu plínek . Těch máme naštěstí zásobu . Jinak jak jsem před odletem řekla , od pondělí budete chodit do nové školy ,, .

Šli sme s Péťou na horu , podívat se na náš nový pokoj a nestačili sme se divit .


Pokračování příště .


Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Plenkový model 4
« Odpověď #1 kdy: Května 05, 2022, 07:06:35 »
Pěkný příběh.  Těším se na další díl.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Plenkový model 4
« Odpověď #2 kdy: Května 05, 2022, 09:00:11 »
Velmi hezké, budu se těšit na další pokračování.

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Plenkový model 4
« Odpověď #3 kdy: Května 07, 2022, 23:26:14 »
Moc moc pěkný příběh už se nemohu dočkat pokračování

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Plenkový model 4
« Odpověď #4 kdy: Května 08, 2022, 07:42:33 »
Hezký příběh :) jsem zvědaví jak to bude pokračovat dál a moc se těším