Autor Téma: Dvě miminka 21. díl  (Přečteno 752 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dvě miminka 21. díl
« kdy: Května 03, 2022, 07:20:18 »
V tomto díle trochu seznámím,  jak obvykle probíhal den na letním pobytu u Petry.
Petra a Jana vstávaly obvykle kolem 6:30. Do doby, než jsme se s Klárkou probudili,  obvykle  stačily udělat nějaké běžné práce kolem domácnosti, přičemž v kuchyni měly zapnutý přijímač hlídačky.
Když slyšely,  že jsme s Klárkou vzhůru,  šly nás do pokojíku přebalit a převléknout. Obvykle jsem byl první na řadě,  nevadilo mi být před Klárkou nahý,  zatímco Klárka se přede mnou většinou styděla,  a při rozbalení z plínek se snažila skrýt si vagínu.  Tím pochopitelně znesnadnila práci Petře.
Po přebalení a převlečení jsem šel s Janou do kuchyně,  kde jsme počkali na Klárku a Petru.
Následovala snídaně,  která byla poměrně běžná,  jen když jsem chtěl já nebo Klárka třeba míchané vajíčka,  tak jsme byli krmeni.  Kolem krku jsme vždy dostali bryndáček a po snídani nám Petra otřela ústa a ruce vlhkým ručníkem.  Taky jsme se na snídani domluvili,  co bude ten den k obědu,  a na závěr jsem s Klárkou dostali láhve se Sunarem. 
Pak jsem si šel hrát s Klárkou,  a to podle počasí,  zatímco Jana a Petra vařily oběd, a průběžně nás kontrolovaly,  případně mně nebo Klárku přebalily.
Někdy se vaření věnovala jen Jana,  zatímco Petra šla s námi na procházku do blízkého lesa, nebo na nás dohlížela při hraní si na zahradě nebo na pískovišti. 
Když přišel čas oběda,  dostal jsem, stejně jako Klárka,  bryndáček,  a byli jsme nakrmeni.
Po obědě jsme byli přebaleni a převlečeni do dupaček,  a Jana nás uložila k odpolednímu odpočinku do kočárku.  Obvykle jsem tam po chvilce usnul,  stejně tak i Klárka. 
Mezitím Petra s Janou uklidily,  připravily prádlo na vyprání a upekly nějakou buchtu nebo bábovku na odpolední svačinku. 
Po odpoledním odpočinku a svačině jsme většinou hráli nějaké hry, případně se dívali na film nebo pohádky. 
Když se přiblížil čas na spaní,  byli jsme s Klárkou vykoupáni a uloženi do postýlek,  přičemž jsme na závěr dostali Sunar.
Zároveň jsme měli u postýlek lahvičky s džusem pro případ žízně. 
Tak takhle ve stručnosti obvykle probíhal den na chalupě u Petry. 
Malý příběh z pobytu
Ten den ráno jsem se probudil trochu nevyspalý.  Jana to na mně poznala,  a tak zatímco Klárka šla s Petrou na procházku do blízkého lesa,  Jana mně uložila do kočárku.  Tam jsem po chvilce usnul, a Jana zatím připravovala oběd. 
Asi jsem byl opravdu unaven,  tak jsem ani nepostřehl příchod Klárky a Petry.
Probudil jsem se až po obědě,  kdy Petra odnášela nádobí do myčky. 
Jana mně uslyšela, a zavolala: "Fando,  Fanoušku!"
Hned jsem ji po hlase poznal, a začal jsem nahlas výskat.
Jana šla ke kočárku,  aby mi vyměnila plínky.  Když jsem byl rozbalený,  přišla ke kočárku i Klárka, já se před ní styděl,  dal si ruce k penisu,  a začal kopat nohama. 
Jana mi řekla: "Fanoušku,  musím Tě očistit a dát nové plínky,  tak ukaž, " a dala mi ruce pryč z penisu. Klárce řekla: "Klárko,  Fanoušek se před Tebou stydí, tak jdi zatím za Petrou,ano?"
"Fanoušku,  vypadnul Ti dudlíček, hned Ti ho dám zpátky, " všimla si posléze,  hned dudlík na plence pod hlavičkou našla a vrátila mi ho do pusy. Ještě ho chvilku přidržela na puse,  než jsem začal sát, a pak se věnovala očistě mého rozkroku a plenkové oblasti. 
Ležel jsem klidně do okamžiku,  kdy mi dala pod zadek nové plínky a začala mne mazat.
"Plínky, "řekl jsem,  a kopal nohama.
"No jo,  Fanoušku,  plínky.  Protože se ještě počúráváš,  tak Ti musím dát plínky, " řekla Jana, zasypala rozkrok pudrem, a protáhla plínky mezi nohama. 
"No no, už to bude,  Fanoušku, " řekla Jana,  a rychle dokončila přebalování. 
Jen v nouzi použila kalhotky na plenky se zapínáním na suchý zip,  které jsem se snažil rozepnout. 
"Necháš to, Fanoušku?" zazubila se na mne Jana,  rychle přes balík plen stáhla body, a zapnula ho na patentky v rozkroku. 
Ještě mne dooblékla do modrých dupaček,  a polechtala mne nosem na bříšku. 
Já se jen přes dudlík smál a kopal nohama.  Byl jsem moc rád,  že jsem opět v suchých a čistých plenkách, které hezky hřály v rozkroku.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Dvě miminka 21. díl
« Odpověď #1 kdy: Května 04, 2022, 08:22:31 »
Moc hezké, budu se těšit na další pokračování