Autor Téma: Dvě miminka 20. díl  (Přečteno 610 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dvě miminka 20. díl
« kdy: Května 02, 2022, 14:22:45 »
V této minisérii tráví Klárka a Fanoušek léto na chalupě od Petry.
Z pohledu Jany
Petra si zapůjčila dodávku,  aby mohla na chalupu odvézt potřebné věci,  které by nebylo možné odvézt osobním autem.  Šlo hlavně o oba kočárky a také o kartony plen Crinklz. 
Konečně nastalo léto, a poslední den ve školce před jejím každoročním měsíčním uzavření.  To bylo nutné kvůli nutným opravám,  na které nebyl během provozu čas a také kvůli doplnění zásob pro provoz školky. 
V mém autě již byly připraveny věci pro delší pobyt,  hlavně pak látkové plínky a oblečení pro Klárku a Fanouška, ale také jejich oblíbené  hračky a věci denní potřeby. 
Večer jsme přijeli na chalupu od Petry,  která nás již netrpelive očekávala. Vynosily jsme spolu přivezené věci, které jsme uložily.  Klárka si zatím hrála s Fanouškem na zahradě,  pak jsme je oba vykoupaly a uložily do postýlek v jejich podkrovním pokojíku. 
Druhý den bylo nádherné počasí, sluníčko velmi hřálo, a rozhodla jsem se k jedné věci.  Fanoušek byl celé dny zabalen v tlustém balíku plínek, až se musel moc potit. Když tedy nastal čas na přebalení,  sundala jsem mu hodně těžké plínky, avšak oblékla jsem mu  trenýrky, a řekla jsem: "Fanoušku,  až budeš chtít čůrat nebo kakat,  tak mi řekni, ano?"
Z pohledu Fanouška
Když mně Jana přebalovala,  všiml jsem si,  že mi nedává plínky,  ale jenom trenýrky.  A pak mi řekla,  abych se včas ohlásil,  když budu chtít čůrat nebo kakat.  Celkem se mi to líbilo,  v tom balíku plen bylo fakt horko.
Šel jsem si hrát na zahradu s Klárkou,  zatímco Jana s Petrou chystaly svačinku.  Hezkou chvilku mi trenýrky zůstaly suché,  ale pak najednou... Než jsem stačil doběhnout ke stromu, cítil jsem,  jak mi trenýrky vlhnou a po noze mi teče moč. Plínky by to v pohodě pobraly,  ovšem trenýrky ne, ty byly hned mokré,  a hned se na nich objevila skvrna.  Navíc hned začaly studit, a ihned se objevily Jana s Petrou, aby nás zavolaly k svačině. 
"Pojď,  Fanoušku,  musím Ti dát plínky, " řekla Jana,  která si všimla mokrého fleku.
Šel jsem tedy s Janou do našeho pokojíku,  kde mi Jana sundala mokré trenýrky,  a začala skládat plínky pod můj zadek. 
"Jano, ploc musim mít plínky?" zeptal jsem se. "Víš,  Fanoušku,  ještě si neumíš říct,  že potřebuješ čůrat nebo kakat, a ani si sám nedokážeš zajít na záchod, tak Ti musím dát plínky.  Kdybys je neměl,  tak by sis pomočil oblečení, "odpověděla Jana, a chystala se mi je protáhnout mezi nohama. 
Když už jsem měl plínky na bříšku,  povedlo se mi je shodit a přitom jsem křičel a kopal nohama: "Neci plínky,  neci plínky!"
"Ale no tak, Fanoušku,  za chviličku to bude.  Ty ještě musíš nosit plínky, " odpověděla mi Jana, nabídla mi dudlík,  přičemž jsem kroutil hlavou a stále kopal nohama. 
V ten okamžik přišla do pokoje Petra,  která přinesla vyžehlené plínky,  a zeptala se Jany: "Kde jste s Fanouškem tak dlouho? Čekáme na vás s Klárkou."
"Ale, Fanoušek trochu zlobí,  a nechce si dát plínky, " žalovala Jana.
Petra vzala z poličky chrastítko v podobě medvídka, zachrastila jím před očima,  a pak mi ho po chvilce váhání dala do ruky.
Prohlížel jsem si ho, a pak jím taky zkusil zachrastit,  což se mi podařilo. 
"Ten medvídek hezky chrastí,  viď, " řekla Petra,  zatímco mi Jana, nyní již bez problémů,  protáhla plínky mezi nohama a zajistila. 
Nyní jsem ležel na přebalovací podložce již s dudlíkem v puse a spokojeně mžoural očima.  Mimoděk jsem si sáhl na rozkrok,  a Jana mi řekla,  přičemž mne poplácala po balíku plínek: "Máš tam plínky,  Fanoušku,  máš?"
Přes dudlík jsem ji odpověděl: "Plínky, mám plínky."
Petra nato zareagovala: "No jo, Fanoušku,  ještě se počúráváš, tak musíš nosit plínky. "
Jana mi pomohla vstát z podložky, a všichni jsme odešli na svačinu. 
Ani mi nevadilo,  že mám zase plínky mezi nohama,  přece jen v nich byl lepší pocit, než v mokrých trenýrkách.  Navíc kalhotky na plenky  měly krásný vzor s medvídkama,  který se mi strašně moc líbil. 
Jedna věc mi ale přesto došla: zase nejsem vítěz nad plenkama. 

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Dvě miminka 20. díl
« Odpověď #1 kdy: Května 02, 2022, 15:19:19 »
Velmi čtivé, budu se těšit na další pokračování