Autor Téma: Dvě miminka 19. díl  (Přečteno 629 krát)

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Dvě miminka 19. díl
« kdy: Dubna 29, 2022, 20:42:21 »
Ráno po probuzení a přebalení do čistých plíneček jsme se všichni setkali u snídaně v salónku,  kde pro nás měla Petra návrh:
"Co byste řekli na to, že bychom léto strávili u mně na chalupě?"
"Tak tohle je opravdu výborný nápad,  Petro," zareagoval jsem nadšeně,  a málem na sebe převrhl šálek s již chladnoucí kávou.  Ještě štěstí,  že jsem měl na sobě bryndák. 
"To jako myslíš my všichni?" zeptala se Jana.  "Ano, myslím tím nás všechny.  S miminkama je vždycky spoustu práce, " usmála se Petra.  "Víte co, mám nápad.  Hned po snídani všichni vyrazíme na chalupu.  Uděláme si hezký výlet,  co vy na to?" řekla Petra. 
V předsíni zazvonil telefon,  který vzala Jana.  Když přišla zpátky,  řekla: "Z té agentury,  která natáčela videa na plínky Crinklz,  jsou hodně nadšení.  Dokonce firma Thrust Vector, která tyto plínky vyrábí,  uvažuje vážně o tom, že bude možné poslat jejich produkty přímo k nám do ČR.  Mají sledovanost již několik tisíc diváků,  a to je teprve začátek. "
"Tak to je velký úspěch, " řekla Petra, postupně s Janou sklidila vše že stolu, a šli připravit věci na celodenní výlet na Petřinu chalupu. 
Petra taky nachystala obě přebalovací podložky, které jsme s Klárkou dostali jako pozornost, připravila k nim I dva kartony plen Crinklz,  a ještě nějaké drobnosti. 
Když jsme přijeli na chalupu,  Petra nám řekla: "Fanoušku, Klárko, zatím si hezky hrajte, my vás pak zavoláme, " a spolu s Janou šly do chalupy, kde odnosili přinesené věci. 
Asi za hodinu nás zavolaly, a s Klárkou jsme šli dovnitř.  V pokojíku, kde jsem spal o velikonočních svátcích,  již byla připravena druhá postýlka pro Klárku a na přebalovacím pultu, vysokém asi 90 cm, již byla přebalovací podložka od Crinklz. 
Rovněž v koupelně, postavené z původní kůlny,  byl hned u vany přebalovací pult, vysoký asi 90 cm, v jehož části byly také šuplíky, do kterých Jana a Petra daly plenky a potřeby na přebalování. 
"Moc hezky jste to vymysleli ,"řekla Klárka, a začala se trochu ošívat, neboť již až moc cítila těžké a mokré plínky. 
"Klárko,  nepotřebuješ přebalit?" zeptala se Petra,  která si všimla změnu v jejím chování.  Klárka ji vzala za ruku,  a obě odešly nahoru. 
Zůstal jsem dole s Janou,  a jen jsme slyšeli,  jak Petra říká Klárce: "Ale no tak, Klárko, za chviličku to bude,  tak lež hezky klidně. "
"Myslím,  Jano, že za chvilku budu taky potřebovat přebalit.  A ani jsi mi ještě neřekla,  jak se Ti na Petříně chalupě líbí.  Je tady krásně,  viď?" řekl jsem Jane po chvilce. 
V následujících dílech bude Klárka i Fanoušek trávit léto na chalupě od Petry. Všem příznivcům děkuji za ohlasy.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Dvě miminka 19. díl
« Odpověď #1 kdy: Dubna 30, 2022, 08:11:48 »
Velmi hezké, budu se těšit na další pokračování.