Autor Téma: Kája z práce 9  (Přečteno 1039 krát)

Offline hrisnik

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: 10
Kája z práce 9
« kdy: Dubna 29, 2022, 20:29:34 »
Probudila jsem se tou horší variantou. Šokem. Asi to znáte. Vteřinu poté, co začínáte vnímat alespoň zvuk, to s vámi trhne. Už se mi to stalo v životě párkrát. Většinou stylem kde to jsem, když jsem měla ještě mladé divoké období. Akorát mě nebolela hlava a nemusela jsem se plížit od nikoho z bytu případně neběžela zavřít okno při bouřce. Včerejší práce ze mě musela vytáhnout nějakou ostražitost nebo únava trošku přidusit paměťové centrum. Necítila jsem v rozkroku obvyklý dotek intimky. Lekla jsem se, že si počůrám postel. Pak ten dotyk igelitu a to, že nespím ve své posteli byla už jenom cukříková deka na dezertu mé paranoie. Posazená v posteli, kdy mi mozek zařídil probuzení lepší, než poctivý hrnek kávy, musela jsem se sama sobě uchechtnout, že jsem nezačala ještě ke vší své trapnosti panikařit, že vedle mě leží "nějakej" chlap. Podívala jsem se na Honzu, jestli ho moje raketové zrychlení ze spánku do bdělosti neprobudilo. Pobavilo mě zjištění, že ani nevím, jestli je tvrdý spáč nebo ne.

Potichu jsem vstala, přešla po špičkách jako myš do Honzovi koupelny a po vykonání ranní klasiky, přistihla jsem se, jak stojím na Honzově chodbě a moje ženská zvědavost mě nabádá k tomu podívat se na Honzův byt bez jeho "přítomnosti". Už jsem u Honzi byla několikrát ale teprve teď, právě teď, strašně brzo ráno, jako bych byla návštěvník nějaké výstavy či zájemce o koupi. Mohla jsem se podívat na obrázky co má v předsíni, přejít do jeho obýváku a zjistit jak moc má uklizeno i když mě nečekal. V rohu mu poblikával počítač světýlky a já si vzpomněla, jak několikrát zmínil, že rád hraje počítačové hry a jak svůj blikající světélkující počítač obhajoval, že bohužel ty herní se jiné neprodávají. Teda, obhajoval to až poté, co jsem si udělala legraci, kdy se z boku otevřou dvířka a vystoupí z nich mimozemšťan, po vzoru setkání třetího druhu. Nesl to hrdě a s malým povzdechem. 

Dostala jsem žízeň a tak jsem se odhodlala nakouknout do Honzovi lednice a trošku mě vyděsilo, že pravděpodobně žije zdravěji než já. Krom toho, že už teď vím, že vaří o sakra velký fous lépe, než kdy by se mi zdálo. "Jó Kájuško, ty sis dobře vybrala... si byla dobře vybrána" opravila jsem se ve své vlastní hlavě, když jsem si vybavila mou cestu až do Honzova bytu. Snídat pivo, když jdeme pravděpodobně na druhé kolo do práce, se mi nechtělo a protože víc variant tekutin Honzova lednička neobsahovala, když tedy nepočítám nějaké omáčky a sojovku na asijskou kuchyni, spokojila jsem se s vodou z kohoutku. Zatímco jsem popíjela, opřená o kuchyňskou linku a vychutnávala si ten zvláštní ranní klid, došlo mi, že Honza nemá v bytě jedinou fotografii své rodiny nebo jiné lidské bytosti. O rodinách jsme se bavili jen sporadicky, respektive skoro vůbec a jen krom toho, že někdo z jeho blízké rodiny byl vážně nemocný, moc netuším. Jasně, Honza se nevylíhl a ani nezjevil, musí tedy existovat nějaká maminka a tatínek ale Honza o nich nemluvil vůbec. Z úvah mě vytrhl zvláštní chlad do nohou. Stát v listopadu na kuchyňských dlaždicích bez ponožek nějak není ono. Potichu jsem se tedy zase začala přemisťovat do ložnice s tím, že se zavrtám k Honzovi do pelíšku.

Kájino trhnutí mě probudilo do polospánku. Částečně jsem bděl a zároveň i trochu spal. Něco co mají asi všichni vysokoškoláci během přednášek na hodinách Úvodu do psychologie. Cítil jsem, jak se Kája vrtí, naslouchal, jak vstává a jde na záchod. Pomalu, jako při dobrém podcastu, upadám do spánku, při naslouchání Kájiných dobrodružství a ťapání jejích tlapek po linu. Vrznutí dveří od ledničky. Připadal jsem si, jako bych poslouchal rozhlasovou hru. Trošku jsem se pousmál, protože jsem si vzpomněl na své tajné šmejdění v Kájině bytě ala tenkrát poprvé. Já ale nemám žádné tajemství. Teda, jasně, v počítači by se toho našlo ledacos a tím, že bydlím sám, nejsem nucen si schovávat lechtivé věci do složky Škola. "Kája bude asi zklamaná", řekl jsem si v duchu. Žádné tajné dveře za knihovnou, mapa pokladu z druhé strany obrazu, deset kilo omamných látek ve stoupačkách nebo lidské orgány v lednici. Jsem docela nudnej. "Co má asi Kája za kostlivce ve skříni?" řekl jsem si a připadal si hloupě, protože touhle řečnickou otázku jsem opravdu, ale opravdu, klást nemusel. "Možná ve druhé skříni?". "Holt jsem nudnej". Pokud by o mě Kája říkala nějaké své kamarádce, co by asi řekla? Chodí do práce, hraje počítačové hry a o víkendech mě svazuje. "Jasný..." povzdechl jsem si. Ani netuším, jestli má Kája nějaké své pravidelné kávičky s nějakou kamarádkou, kde si vše řeknou. Vsadím se, že Kája má ve své druhé skříni boxerské rukavice a pod nima dva poháry za juniorského mistra České republiky. Pak samozřejmě přestala protože jí víc učarovalo taekwondo a nebýt přísných limitů, nedostala se o fous na olympiádu v hodu oštěpem. Neberte mě zle, za to, že můj největší koníček jsou počítačové hry se nestydím. Díky bohu za dnešní dobu. Ale auta mě neberou, sport respektuju jen pokud si můžu sám zakopat a koukat v telce mě na něj prostě nebere. Nemám přehled co běží v divadlech, který hokejista spí s kterou modelkou či moderátorkou.... S Kájou jsme si spíš povídali vždy jen o tom, co je kolem nás, co se dělo a děje v práci a sem tam jsme si povídali o základních otázkách, které se pokládají na každém počátku nakousnutého vztahu. Sny o stáří, nej místo kam by se chtěl člověk podívat, jídlo které nemá a má rád. Co když po měsíci či dvou zjistím, že s Kájou nemám nic společného? Okem jsem se podíval na hodiny co mám na nočním stolku a zjistil, že Kája je buď hodně ranní ptáče nebo mám mizernou matraci. Na druhou stranu, spát jsme šli docela brzo. Z úvahy kolik hodin spánku by měl absolvovat průměrný dospělý, mě vytrhlo blížící se tlapkání Kájiných bosých chodidel po podlaze směrem k ložnici. Zavřel jsem oči a nechal pracovat jen své uši. Kája opatrně rozvírala dveře aby mohla projít a pak jsem ucítil její váhu jak se noří do matrace.

Koleno opřené do matrace se zároveň zabořilo do igelitové podložky a já si uvědomila, že můj ranní šok, zda mám intimku a náhlé chybění tolik známého tlaku mezi nohama, které už jsem přestala vnímat, byla vlastně docela příjemná změna. V rámci retrospektivy, Honza se na nic neptal, nic nekomentoval a já jsem tento jeho akt prostě akceptovala stejně jako akceptujete když vám někdo k jídlu přistaví solničku nebo ke kávě cukřenku. Prostě, nebylo to divné i když to není normální. Myslím igelitovou podložku a specifický vztah k inkontinenčním pomůckám, ne tu solničku. Oběma koleny na počátku postele, jsem se jemně pohupovala do středu svého opuštěného místa a pak se oběma dlaněmi zapřela o matraci. Ruce jsem si nechala klouzat po prostěradle kryjící igelit a cítila jsem příjemný pocit. Jsem v bezpečí. Pomalu jsem si vedle Honzi lehla a svým tělem jsem kopírovala linii jeho těla. Tzv. Spooning, o kterém na sto procent najdete článek na každém ženském webu alespoň dvakrát. Hlavou jsem se přitulila k Honzově temeni a pustila myšlenky na volnoběh. Během několika minut se mi stihlo hlavou mihnout co budeme asi tak snídat, že budu muset ještě domů, protože nemám jiné oblečení, v kolik asi tak dorazit do práce. Myšlenka na práci mě znovu rozpumpovala srdce a z příjemného nedělního lenošení, či tedy pokud přihlédnu k času na Honzově budíku - dospávání - mě zase vytrhla krutá realita. Otevřela jsem znovu oči a před sebou viděla Honzovo temeno. Jemně jsem se ho dotkla svým nosem a svou ruku začala hladit jeho paži. Poznala jsem, že Honza mi nespí.

Hlavou mi proběhl jednoduchý vtip. "Muži mají po ránu erekci a ženy zívají. Náhoda? Nemyslím si." Akorát jsem neslyšel Káju ani jednou zívnout. Otočil jsem se obličejem ke Karolínce a uviděl jako první znovu ty její oříškové oči. Jak můžu ležet v jedné posteli s tak nádhernou bytostí? Igelit pod námi a jeho drobné lupání či snad šumění, to jak po igelitové vrstvě měnilo svou polohu povlečení s tím, jak jsem se otáčel, mi ale znovu dalo odpověď. Chtěl jsem Káje popřát dobré ráno ale než jsem mohl cokoliv říct, její rty byly na těch mých a Kájina ruka se dotkla mého pytlíku a začala přepočítávat duhovky hmatem. Začali jsme znovu prozkoumávat naše těla pomocí rukou, ani na chvilku se naše rty nerozpojili. Nebyla to zvířecí vášeň, stejná, jako v kanceláři den před tím. Tohle bylo vědecké bádání tvarů, hrbolků a různých ploch toho druhého. V jeden moment jsem našel Kájino lechtivé místo u kterého se uchichtla a zavrtěla a na oplátku ona našla místo, kde mi její ruka byla velmi příjemná a já se jemně propnul v odpověď jejího objevu.

Cítila jsem Honzovo teplo a hlavně jeho vůni. Tu pravou vůni. Honza běžně voněl po nějakém sprcháči či možná parfému, opravdu netuším. Ale po prospané noci, tohle byla jeho vůně. Cítila jsem jí a moc se mi líbila. Nechtějte po mě popis, můj nos pozná, že je nutné vynést koš nebo, že jsem zapomněla vyndat z tašky tričko po cvičení. Určitě nerozpozná devatenáct odstínů kvetoucího šeříku a dle toho určí, co je za den v týdnu. Honza mi ale voněl. Moje ruce zkoumali každou píď jeho těla a Honza měl evidentně na stole stejný projekt. V jeden moment jeho ruce narazili na mou spáleninu od kancelářského koberce a vteřinu na to, změnil směr pátrání. Já jsem měla snad poprvé při čistém vědomí a bez kocoviny možnost zkoumat jeho přirození a v duchu si dělala poznámky. Jestli čekáte, že uvedu váhu a rozpětí, tak vás zklamu. Nejsem rybář. Nikdy mi nedocházelo, proč chlapi loví ty své centimetry. Jasně, s malým kašpárkem a tak dále, všichni to známe. Nevím jak u jiných dam ale cokoliv nad patnáct je super a cokoliv nad dvacet dva problém. Spíš bych to přirovnala k autům. Pokud má někdo bavoráka a je to debil, je to debil s bavorákem a v určitý moment, pokud zrovna nepotřebujete svézt, je to jen debil. Honza byl ale v mém divném světě od počátku tak normální až to bylo divné i mě. A i jeho přirození prostě bylo normální. Žádná bageta ale ani kašpárek. Jemně jsem si hrála s jeho pytlíkem, až by mě šlo podezírat, že dělám lékařské vyšetření. Já však chtěla znát jednu věc. A přiznám se bez mučení, četla jsem o ní. Pomalu mi moje ruka sklouzla do míst, kde jste tak nějak přesně v půli mezi předkem a zadkem a cítila jsem, jak Honza jemně ucukl kvůli vzrušení, než kvůli nepříjemnosti. "A mám tě" projelo mi hlavou a poslední díl puclíku mého plánu zapadl. V hlavě jsem si odškrtla a přešla od radostné povinnosti už jen k radosti a nechávala se Honzou zpracovat.

Jako potápěč jsem se vrhnul pod deku a nejprve se při svém sestupu zastavil u Kájiných prsou. Sice to znamenalo vzdálit se od jejích rtů ale ty její trojky... Konečně jsem se dostal k jejím bradavkám, které byly na sto procent připravené na má ústa a jazykem jsem si s nimi začal hrát. Kájina vůně, zintenzivněná pod dekou, byla naprosto všude a díky tomu, že Kája neměla intimku, moje levá ruka se zabydlela v jejím klíně, kde krouživými pohyby naháněla její nejcitlivější bod. Abych pokračoval v tom co dělám mi Kája dala najevo tím, že objala mou hlavou a ještě víc jí přitiskla k svému prsu.

Bylo mi to příjemné. Od Honzi mi to bylo příjemné. Zvláštní, u mého bývalého bych tohle... prostě nějak by to nebylo ono ale Honza, chtěla jsem aby nepřestával. Moje prsa mi nikdy před tím, neposílali takové signály. Honza si hrál s mými bradavkami, cítila jsem jeho zoubky, jemné sání a hnětení jen jednou rukou, kroužení palcem po mém dvorci a pak jeho levá, našla si přesně to správné místo aby to bylo úžasné ale Honza zároveň fungoval jako každá správná telenovela, oddalujíc zakončení děje, co to šlo. A pak se to stalo. Něco, co jsem nikdy ale opravdu nikdy nezažila. Honza se pod dekou svezl hlavou k mému klínu a já na chvilku zpanikařila. Cítila jsem, jak mi stahuje noční trenýrky, jak mi klouzají po stehnech dolů a v momentě kdy prosvištěli kolem kotníků, obě Honzovi dlaně tlačili do stran na má stehna a já v poloze na obrácenou žabičku, měla najednou jeho hlavu ve svém klíně a jeho ústa...

Chvíli jsem si byl nejistý. Kájina zdravotní nevýhoda nám byla jasná a tak sem očekával, že mě Karolínka každou chvilku vytáhne z pod deky za pačesy, zpět na hladinu. chtěl jsem to prostě zkusit a v momentě, kdy tak, jako jsem byl přisátý k jejímu prsu, jemně jsem se přisál k jejímu něžnému bodu v klíně, naopak jsem cítil její ruce na své hlavě, jak mne jemně.. ani ne tak tlačí, spíš jen přidržují na místě. Moje levá ruka, jako bych se hlásil ve škole, dostala se zpět ke Kájině poprsí a má pravá se ve skautském gestu přísahy... skauti prosím promiňte za přirovnání, zajela jemně do Karolínky. Můj jazyk jemně hladil její něžný hrbolek a špička jazyka kroužila kolem a přes její vrchol. Moje ruka na prsou jemně začala tisknout a pouštět celé prso s přesahem na její prsní bradavku. Po chvilce jsem slyšel jak Kája hluboce vzdychá. Tím, že svůj jazyk nepoužívám tímhle způsobem, každý den, začal jsem cítit jemnou bolest z únavy ale nedokázal jsem přestat. Prostě tohle musím dokončit.

Honzův dech v mém klíně a teplo jeho úst. V jeden moment jsem ztratila přehled o tom, co tam dole vlastně všechno mám a senzoricky se mi to vše slilo v jednu velkou wok pánev plnou rozkoše. Jak Honza mohl být singl, mi najednou začalo strašně ucházet. I kdyby byl Debil, byl by to Debil s Ferrari a s tím se prostě bavíte i když nepotřebujete povozit. Nenapadlo mě, že někdy toto od jiného muže či ženy zažiju. Někdo kdo by se dobrovolně vydal do míst, které kvůli mému prokletí už sami o sobě staví bariéry. Cítila jsem první vlnu, která se v jeden moment roztříštila o Honzovo zvolnění tempa.

Už jsem nemohl, musel jsem na chvilku ze střídačky odvolat levou ruku a svou hlavou jsem začal líbat Káje podbřišek, tak, jako boxer jde do klinče, a doufal jsem, že nasbírám dost sil a že počet nasbíraných bodů mě na konci desátého kola dostane do vítězství. Kájina vůně byla všude a v jeden moment, cítil jsem jak Kájin dech se zrychluje a jak se sama snaží jít mi svou pánví naproti. Sebral jsem tedy veškerou nyní našetřenou energii a naposledy se ponořil k jejímu klínu. Rty jsem se přisál a pak povolil, jazykem jemně začal u úpatí a postoupil až k vrcholečku a tam spustil poslední útok a nepřestával jsem. Nepřestával jsem ani když jsem ucítil obě Kájiny ruce ve svých vlasech, jak mě tlačí do svého klínu. Nepřestal jsem, když mi její stehna objali obě uši a nepřestal jsem ani v momentě, kdy mi Kája málem vytlačila mozek z hlavy náhlím vzepětím. Teprve pak jsem zvolnil. Moje ruce na jejích prsou, které před jejím vyvrcholením dělali okružní výlety a těsně před vyvrcholením uchopily její bradavky mezi palec a ukazováček a pevně je sevřeli se přesunuli na její bříško a nyní jsem cítil, jak se Karolínky radostná křeč pomalu povoluje, rozvolňuje, přílivy vášně se prodlužují a jak po posledním záchvěvu, jen spolu ležíme. Pod dekou mi bylo šílené vedro. Karolínky rozpálené tělo a k tomu moje snaha o výkon plus tedy hustá peřina, musel jsem vyplout na povrch.

"Doprdele" ulevila si moje mysl v momentě, kdy se ten největší příval vzruchů přehnal. "Nikdo, nikdy..." a pak se Honza vynořil z pod deky a já ho chtěla políbit, stejně, jako když se nějaké přístavní Mileně vrátí ten její námořník po několika týdnech z moře. Honza ucukl hlavou. Pochopila jsem. Položila jsem svou ruku na jeho tvář, a jemně natočila jeho hlavu do trajektorie mého opravného polibku číslo dva. Umím si představit situaci, kdy pokud vás někdo uspokojil tam dole ústy, mohl by se trošku zdráhat vás následně líbat. Honza byl první muž, který mě kdy takto pomohl. Díky němu jsem se cítila jako skutečná žena. Ať už ten pojem znamenal cokoliv. "Tak teď bych si opravdu strašně ráda zakouřila" řekla jsem nahlas a Honzovo rozšíření zorniček jsem musela uvést na pravou míru. "Promiň Honzí. Pokud tvůj táta nebyl z kmene Marlboro nebo maminka Velbloud, myslela jsem obyčejné kouření". Moje ruka však pod dekou rozhodně nechtěla Honzu nechat být na pokoji. Moje sexuální energie byla tedy na nule ale nyní šlo o Honzu, ne o mě. Pomalu jsem ho uchopila do dlaní a jemnými tahy dala jasně najevo, že to 1:0 neskončí. Něžně jsme se líbali, mazlili, hladili zatímco jsem nepolevovala ve svém líném tempu. To mi dokonce poskytlo dostatek času, nasbírat alespoň trochu sil. Moje dráždění přineslo kýžené ovoce a v jeden moment mne Honza jemně chytil za obě zápěstí a zatímco se přesunul nade mne, obě ruce mi podržel podél mé hlavy. Neváhala jsem ani chvilku a roztáhla jsem své nohy do stran a celá se tak odkryla Honzovi. Jemně a hladce. Takhle mé tělo přijalo Honzu. Tohle bylo naše první něžné milování v posteli a i když jsem cítila svou spáleninu od kancl-koberce nad zadkem a i když už jsem svůj hlavní chod měla, bylo to krásné. Cítila jsem, jak si Honza naší situaci vychutnává na samotný okraj možností.


Offline hrisnik

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: 10
Re:Kája z práce 9
« Odpověď #1 kdy: Dubna 29, 2022, 20:29:45 »
Zavrtal jsem se do Káji jak červík do jablka a zatímco jsem se opíral o její ruce, každé přiražení mi plnilo sen o Káje. Skrze hodně dlouhý rozjezd a Kájino dráždění, musel jsem hodně prodýchávat a soustředit se, abych urazil co nejdelší cestu. Trošku jsem změnil polohu a uvolnil Káje ruce a pomazlil její nádherná prsa, zabořil se do nich a jemně jí potahal bradavky svými rty. Pak jsem se ústy zabydlel na levé straně jejího krku, a vědom si toho, že se blíží cílová rovinka, přidal jsem. Kája neváhala a její volné ruce mě objeli kolem hlavy a zad, a co nejvíce přitiskli k sobě a stejně tak i její nohy, které to samé učinili u dolní části mého těla. Přirážení se mi tím značně ztížilo ale ono nebylo ani už moc potřeba se snažit. Konec přišel skoro okamžitě.

Ucítila jsem Honzovy zoubky na svém krku, jak mi jemně stiskli kůži a mnou samotnou projelo náhlé silné vzrušení. Můj zadek zatlačený do igelitové matrace, Honza který na mě tlačil z vrchu a které jsem si sama tiskla k sobě co nejvíce to šlo. Honzův finiš trval skoro minutu ale v momentě, kdy nám naše těla dovolila se pustit, leželi jsme spolu při sobě, zpocení a spokojení. Po pár minutách, mě nenapadlo nic lepšího, než to úžasné ticho po bouři rozčísnout otázkou "měl jsi kondom, že jo?" Z Honzova výrazu jsem odtušila, že dneska už nebude potřebovat kafe a začala jsem se hrozivě smát. Honza během chvilky pochopil, že jsem jen trubka a vtipu na antikoncepci mi už nikdy neprojde.

"Tak tohle ti teda nedaruju" pronesl jsem v momentě, kdy jsem Káju začal lochtat na místech, o kterých jsem již věděl, že jsou její Pearl Harbor. Kája se ale rozhodla bránit a během chvilky jsme se začali střídat v útoku a v obraně dle toho, kdo koho kde lechtal a jak se mu dokázal na chvilku vysmýknout. V jeden moment mě Kája plácla přes zadek a tak jsem neváhal, že je na čase oplatit stejnou mincí. Přetočil jsem Káju na bok, zasunul pod ní obě ruce, sebral veškerou svou sílu a Káju si přesunul do náruče a za cenu kýli si s ní sedl s tím, že se mi překulila břichem na klín.

Honza mi jednou rukou držel moje ruce za zády a já přehnutá přes jeho klín, špulila jsem svůj zadek vzhůru a tušila, co je jeho záměr. Kroutila jsem se a s herecky nepřesvědčivým a přehrávaným výkonem kňourala, ať to nedělá, jinak že to povím a pak přistála na mojí levou půlku jeho dlaň a já s hraným utrpením vyjekla "Jauvajs!"

"Tohle je za blbé vtípky"

Na pravou půlku přistála druhá salva.

"Tohle za minulé velikonoce, které jsem nestihl"

A pak na obě půlky zaráz přistála celá jeho dlaň. To už mlasklo více a já cítila jak se mi rozlévá teplo po celé zadnici. Lehce to bolelo ale bylo to příjemné

"A tohle za to, že máš tak úžasný zadek"

Na to už mi zbývalo jen si opět s zanaříkat ,tentokrát už trošičku vážně, že jestli toho nenechá, že ho nahlásím na kontrolní úřad pro výprasky, za opravdu mizernou práci. Konečně se mi podařilo vysmýknout obě ruce z Honzova držení. Hbitě jako losos jsem se přetočila a chytla ho kolem krku. Podívala jsem se mu do očí "ty můj kruťáku" a s láskyplným výrazem jsem ho políbila. Honza mě objal ve svém náručí a povalili jsme se zpět do postele.

"Nebolelo to?" zeptal jsem se trošku s obavou. Legrácka a škádlení byla jedna věc ale jeden nikdy neví, zda to je ještě hra, dokud se vše nepokazí. Kája se mi ale podívala do očí.

"Tahle zlobivá holka bude potřebovat víc, než jednu lekci Honzíčku, aby přestala zlobit".

Díky bohu za to, že jsem byl již vyřáděný. Umím si představit, že tohle by vyvolalo druhou salvu sexu téměř okamžitě. Nicméně to i ve mě vyvolalo otázku, zda si Karolínka kromě spoutávání, nelibuje i malinko v teritoriu trošku hrubším. Chviličku jsem na Káju koukal, nevěděl jsem trošku co říct. Jedna věc je hraná reakce, tajné sdělení přání či jen nepochopení celé informace. Rozhodl jsem se tedy vše "odložit" tím, že jsem Káju pohladil po vláskách a že budu na pozoru. Moje odpověď tak šla použít na všechny tři varianty a abych nedal prostor pro rozvíjení celého tématu, nabídl jsem Káje jestli jde do sprchy první či druhá? Kája se najednou zamračila, narovnala se v posteli. "Ty jsi teda Kazič ranní pohody. To ti teda řeknu". Uvědomil jsem si, že jsem nás právě oba musel vytrhnout z ranního klídku a znovu nasměrovat do pracovního procesu. I když byla neděle, korporátní bozi si žádali naší oběť. Z pohádky jsme tedy vstoupily do kruté reality. Kája nevyužila štědrou nabídku mé sprchy, oblékla se a protože neměla u mě žádné své oblečení, chystala se vyrazit domů. Díky bohu, nezlobila se na mě. Polibek na rozloučenou a obětí. Bylo jí jen líto, jak nám práce kazí víkend. Také jsem zjistil tu hrozivou skutečnost, že nemám nic pořádného ke snídani. Mno, tomu říkám neděle. Kája to však vzala se smíchem a že se spolu nabaštíme v práci a nabídla možnost brunche. Přiznám se, nikdy jsem ho neměl ale klidně to zkusím. Rozloučení v předsíni a najednou jsem v bytě osaměl. Povzdechl jsem si a nahlas prohlásil cosi o inteligenci a schopnostech mé nadřízené. Ale nebyl nikdo, kdo by mi odpověděl či souhlasil. Tak jsem se alespoň vysprchoval a při oblékání do práce, rovnou jsem si vytáhl svou starou tašku a do ní naházel nějaké oblečení, které si příště nechám u Káji.

Do práce jsem dorazil ještě před Kájou, což dávalo smysl s tím, že ona musela nejprve domů, tam se nachystat a pak teprve do kanclu. Výraz sekuriťáků na recepci, kteří nechápali co je za den dávalo tušit, že nejsem dneska v práci první. Místnost výtahu mi pak do nosu nacpala informaci, že "Ivanka" je už v práci. Samozřejmě, nemám nic proti dámským parfémům ale Ivana je bohužel ten typ člověka, který prostě musí dát lidem vědět, že má drahý parfém a pro sichr to na sebe šplíchne dvakrát tolik. Umím si představit, že patří k té sortě lidí, která když si přečte na příbalovém letáku u sirupu proti kašli, že maximálně může lék užít jen čtyřikrát denně, koupí si jinou značku, která to bude dovolovat šestkrát. To v jejím mozečku znamenalo, že se bude léčit mnohem rychleji. A bohužel, takový lidé občas skončí na HR. Protože můj nos se nemohl mýlit, uši pak nebyly překvapené, když jsem uslyšel po otevření výtahových dveří její kafrání. I když měla šéfová kancelář od výtahu docela daleko, její politika "otevřených dveří" mě bohužel informovala o tom, že tyhle dvě slepice jsou v jednom kurníčku a něco vymýšlí. Bohužel jsem nezaslechl dost dobře co a pár vteřin na to cinkl výtah s informací o zavírání dveří. Uslyšel jsem pak jen cvaknutí dveří, jak si někdo přehodnotil politiku otevřených dveří. Asi něco pekli ale bohužel se nedozvím co. Raději jsem se vydal ke svému místu. Pro pár prvních kandidátů bylo potřeba vytáhnout podklady a ty předat lidem, co povedou pohovory. Po zapnutí počítače, jako bych zmáčkl stroj času. Z něho mě vykopl můj žaludek. To už jsou dvě hodiny odpoledne? Kde je Kája? Proběhlo mi okamžitě hlavou, když jsem zjistil tu smutnou skutečnost, že jsem se do práce ponořil až moc.


Vylezla jsem ze své koupelny a v ručníku kolem prsou jsem se podívala na svůj odraz v zrcadle v předsíni. Najednou mě to napadlo. Přešla jsem do obýváku, otevřela svou skříň a z ní vytáhla obě krabice a dva časopisy, které jsem si střežila jako oko v hlavě. Ten první, to byl ten který mi ukázal, co se mi líbí. Našla jsem si stránku 37 a zahleděla se na dvě ženy v latexových kombinézkách. Lesk, který se odrážel od jejich zadečků, ve kterých měli evidentně pořádnou plenku, rty té nalevo, které se dotýkali savičky dudlíků a druhá dáma, která měla svůj dudlík pevně v ústech. Byly to malé dudlíky. Pamatuji si, jak jsem tenkrát poprvé, při spatření této dvojstránky v časopise, který již teď nevychází, málem omdlela. Smutně jsem se podívala na obsah krabic a znovu na dvě slečny, které si v jedné mé části hlavy plné fantasie užívají ten nejlepší víkend života. Ta má druhá zahořklá část si představila dvě modelky, které dostali extra příplatek a po víkendu na celé focení raději zapomněli. Ne, tak mě sice něco napadlo ale nebylo to ono. Projela jsem ještě druhý časopis ale ani v něm nebylo to, co mě napadlo. Že se Honza ten večer inspiroval něčím, co bylo v časopise. Ne, on to střihl na první dobrou. Nebo měl sakra dobrou improvizaci. Z přemýšlení mě vytrhl telefon. Honzík?! Proběhlo mi hlavou ale číslo nebylo jeho.

"Ahoj Ivy, děje se něco?...."

"Jak to myslíš, že dneska se beze mě obejdete?!"



Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Kája z práce 9
« Odpověď #2 kdy: Dubna 30, 2022, 09:36:12 »
Vslmi čtivé, budu se těšit na další pokračování příběhu.

Offline Chlap-ec

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 140
  • Karma: 0
Re:Kája z práce 9
« Odpověď #3 kdy: Května 01, 2022, 14:50:56 »
Príbeh ma úplne pohltil, je to úžasné čítanie, neviem sa dočkať pokračovania ...  ;) :-*
Milujem pocit bezmocnosti maleho dietata v plienkach i obleceni, o ktore sa staraju ...
Nikdy som to este neskusal, len o tom snivam, mozno...