Autor Téma: Plenkový model 3  (Přečteno 1071 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Plenkový model 3
« kdy: Dubna 25, 2022, 20:00:55 »
3. zajímavá nabídka a nový začátek .

Omlouvám se za pravopis.

Seděli sme chvilku proti sobě . Na jednu stranu jsem cítil provinění, přece jenom mě něco uvnitř říkalo , že nejsem žádné mimino , abych se takto zřídil do plenek . Na druhou stranu se mě to tak nějak líbylo . Věděl sem , že mě maminka potom přebalí a já se nebudu muset o nic starat . Jen vše v klidu pustit do plenky a nic neřešit . Asi jsem se podle toho i tvářil . Paní co nás fotila jen nadšeně něco křičela . Za chvilku se ozvalo jen stop a končíme . Prošla k nám paní Jirásková s maminkou .

,,Kluci , jste fakt úžasní . Ta reklama bude fakt bomba s váma . Dnes už končíme a uvidíme se zítra ,, prohlásila a otočila se k mamce .

,,Poslali sme vám zálohu na ten účet jak jste uvedla  . Na přebalení klučinú použijte naší koupelnu . Jsou tam taky čisté plenky . Trička jim nechte tyhle klidně , moc jim sluší a tak ať si je nechají . Tady u nás jsou lidi zvyklí , když vidí starší chlapce takto oblečené . Až jim vyměníte plenky , tak vás vezmeme na hotel . Ten už máte zaplacenej a to včetně jídla , které máte formou bufetu a vše je neomezené . Taky máte na pokoji ledničku s pitím . Zítra se tedy uvidíme . Auto pro vás přijede v devět ráno ,,  řekla nám paní Jirásková .

Maminka nám oběma pomohla vstát a šlo se do koupelny . Tam byla veliká vana a mamka začala napouštět do ní vodu . Bylo vidět , že se s náma počítalo , protože tam bylo několik lahví se sprchovým šamponem pro kluky .

 Nakonec sme si vybrali ten s pirátem na obalu . Maminka nejdřív svlékla tričko Péťovi a postavila ho do vany když mu otřela z nejhoršího zadeček papírovou utěrkou . Totéž udělala u mne a za chvilku jsem už stál proti Péťovi . Mamka pustila sprchu na větší proud a nejdřív nás zbavila zbytků od kakání . Když skončila tak vypustila vodu a vše spláchla . Důkladně nás oba umyla a potom usušila . Pomohla nám z vany a přešli sme ke stolu který tam byl nachystaný . Bylo to přesně jako doma . Na něm byla měkká přebalovací velká podložka a nad ním v policích různé
plenky .

,,Tak šup Vlastíku , ty půjdeš první . Teď vás kluci pěkně přebalím a potom se jede teda na hotel . Tam si vybalíme a půjdeme se na chvilku projít . Kousek od hotelu má být velké nákupní centrum tak se tam podíváme . Jinak jste kluci fakt roztomilý v těch plenkách . Připadá mě , že se vám to i líbí být jako batolátka . Takže ,  pokud chcete tak se můžeme dohodnout na tom ,
 že se o vás oba budu takto starat . Co se týče plenek ve škole , tak vás oba přehlásím do speciální školy kde plenky nevadí . Bude to nutné , protože na plenky si určitě rychle zvyknete, pokud se tak už nestalo . Až přijedeme na hotel , tak budu chtít od vás kluci odpověď . Ty budeš Péťo bydlet delší dobu u nás . Tvoji maminku vybrali totiž na tu pracovní stáž o které víš a ona přijede zpět asi až za rok ,, pověděl nám maminka .

Mezitím už zabalila Péťu do plenek a já  taky vylezl na stůl , aby mě mohla do nich zabalit . Když skončila tak nám dal zpět trička a naše kalhoty které tam byly pro nás už nachystané . Potom už jen ponožky a boty . Použité plenky hodila do koše a šli sme zpět . Paní Jirásková nás odvezla na hotel . Tam sme dostali nádherný apartmán . Maminka nám dvěma určila pokoj a nechala ať si vybalíme hry co sme si vzali s sebou . Taky nám sundala kalhoty a nechala jen tak v plence a tričku . Ostatní věci odnesla k sobě do pokoje .

,,Hele Vlastíku co říkáš na tu nabídku od tety ? Možná by to nebylo zase tak špatný nechat se o sebe takto starat . Mě se ty plenky začali dost líbit a tahle její péče taky . No a když bychom chodili do školy kde plenky nevadí , tak bych do toho šel . To , že jede moje mamka na stáž sem taky věděl a vím , že budu celou dobu u tebe ,, otočil se na mne Péťa .

,,No já si myslím , že by to nebylo vůbec špatné Péťo . Mě se ty plenky taky líbí a hlavně se mě líbíš v nich ty . Tak to teda vezmeme a budeme si užívat péči od maminky . Jsem zvědavej co pro nás vymyslí . Já si akorát už zase čůrám pěkně do plinky totiž ,, odpověděl jsem mu já .

,,Jojo je to vidět Vlastíku , plenka se ti začíná nadouvat a měnit barvu . Já jsem na tom stejně . Sáhni si schválně na mojí plenku ,, pověděl mě on a přistoupil ke mě blíž .

Já si na jeho plenku skutečně sáhnul a on udělal totéž u mě . Za chvilku už přišla mamka .

,,Tak jak jste se kluci rozhodli ? Chcete abych se o vás starala jako o dvě batolátka? Pokud ano , tak mě to teď povíte a já vám určím pravidla . Takže teď chci slyšet od vás obou najednou jasnou odpověď . Stačí mě jen ano či ne ,, .

Oba sme odpověděli jedním hlasem ano .

,,Tak dobře to jsem ráda . Takže si řekneme pár pravidel . Plenky si nikdy nebudete samy sundávat . Pokud nebudu doma , tak se budete moc postarat se o sebe samy . Budu vás oblékat do toho co sama určím , před spaním dostanete lahvičku s mlékem . Vstávat budete až vám řeknu a chodit spinkat taky když rozhodnu já . Prostě se o vás budu starat a vy si budete hrát a poslouchat . Takže teď vám oběma zkontroluji plenky a potom půjdeme nakupovat . Vás dva pošlu do hraček a já se vrhnu na nákup oblečení a potřeb pro vás dva ,, .

Po kontrole plenek nás oblékla do našich kalhot , dala nám mikinu a šlo se po obutí ven . Ze začátku jsem měl obavy , jestli se po nás nebudou lidí divně koukat . Přece jenom plenky byly pod oblečením celkem patrné . Nikdo se , ale nad tím nepodivoval. Spíš naopak . Jako by to bylo úplně normální , když starší kluci nosí plenky . V nákupním centru jsem si všimnul pár dětí, které byly oblečené ještě víc dětinštěji než my dva . Mamka vybrala peníze , dala nám celkem dost na útratu a odešla pryč .

Šli sme s Péťou se podívat do hraček . Těch tam bylo hodně moc a my zamířili mezi autíčka a di-gi hry . Tam jsme si každý něco vybrali a pak zašli ještě k plyšákům .

,,Hele Vlastíku , když už sme teď ti malí kluci tak si pojď koupit taky plyšáka . Co ty na to ? Budeme s nimi spát ,, zeptal se mě Péťa .

,,Jo souhlasím,, dostal ode mne odpověď .

Trochu jsem se zarazil a počůral se opět už po několikáté do plenek . Ta se začala už vepředu opět vydouvat . Podíval jsem se kolem sebe a viděl , že kousek od nás je paní s klukem který je stejně starý jako já . Ta se na mě jen usmála . V tu chvilku se ke mě ten chlapec otočil . Pořádně jsem si ho prohlédl . Měl na sobě batolecí kalhoty , asi body a jasně se tvarující plenky . Co mě ještě u něho překvapilo byl dudlík v puse .

On se , ale vůbec netvářil , že by mu něco vadilo . Vybíral si taky plyšáka . Najednou se mu začala dělat na zadečku boule . On se úplně v klidu a v pohodě právě pokadil do plenek . Nebylo na něm vidět , že by ho to nějak trápilo . Dál si v klidu vybíral plyšáka . Klidně dudlal dál dudlíka a nic mu zřejmě nevadilo .

Já si s Péťou už taky vybral a po zaplacení  šli na místo kde byl sraz s maminkou . Ta za chvilku přišla a měla několik tašek .

,,Hele kluci , vemte tohle prosím na hotel a počkejte na mě . Do tašek nelezte. Já za vámi za chvilku přijdu ,, dala nám pokyny a tašky do rukou .

Měli sme co dělat vše unést , ale nakonec se nám podařilo  dostat na hotel . Dali sme ty věci k ní do pokoje a šli k sobě . Tam sme si vzájemně svlékli mikinu a kalhoty .

,,Tak pojď , vyzkoušíme ty hry Vlastíku . Hele všimnul sis toho kluka u těch hraček ? Měl na sobě náhodou moc pěkné oblečení. Ten dudlík mě dost překvapil ,, .

,,Jo toho jsem si všimnul . On se dokonce přímo v tom obchodě do těch plenek pokadil . Ten dudlík bych klidně vyzkoušel , ikdyž asi ne takhle v obchodě ,, odpověděl jsem mu já .

On se na chvilku zarazil , zčervenal a mně bylo jasné co dělá . Kadil si právě do plenky . Já na nic nečekal a pustil jsem to tam taky s plnou parádou a ještě se počůral pořádně zároveň s kaděním .plenka vše jako vždy pobrala .

Za chvilku přišla mamka . Chvilku něco u sebe dělala a pak přišla k nám .

,,Tak kluci teď vám vyměním plenky a jde se na jídlo . No a jak vidím na zadečcích u obou tak se jde do koupelny kde vás umeju a obleču do vašeho nového klučičího batolecího oblečení ,, .

Šli sme za ní do koupelny . Tady mě sundala tričko a postavila do vany . Za chvilku se předemnou ocitnul Péťa . Tady nám sundala oběma plinky a začala nás mít od všeho kakání . Když skončila tak po utření se šlo k ní do pokoje . Tam měla rozloženou podložku na přebalování .

Na ní položila nejdřív Péťu. Rozdělala si plenku a on nadzvednul zadeček . Mamka dala plenku pod něho a když se ujistila , že mu pindík míří dolů , tak ho do ní zabalila . Potom už začala brát z tašky nové oblečení . Nejdřív dostal tričko ze kterého se vyklubalo body . Mělo na sobě obrázky autíček a vypadalo hrozně moc hezky . Zapnula mu ho mezi nohama a on se postavil . Potom zabalila mě . Dostal jsem to samé oblečení . Čekal jsem , že nám dá naše kalhoty , ale ona vyndala z tašky dvoje lacláče v pěkně modré barvě . Oba nás do nich oblékla a pak už sme dostali jen ponožky.

,,No kluci velmi vám to oběma sluší . Běžte ještě na chvilku do obýváku teď a já vám nachystám postýlky na spaní ,, .

Udělali sme jak chtěla . Musím se přiznat , že plenka byla vidět víc než normálně . Ale nějak se mi to líbylo . Cítil jsem měkkost plenky a pohodlí jaké mě poskytovala . Nemusel jsem nic řešit a kdykoliv chci pustit svojí potřebu do plínky a nechat na mamince aby mě potom přebalila do čistého a suchého . Musel jsem si přiznat , že se mě její péče čím dál víc líbyla .

,,Jsi Vlastíku takovej krásnej klučina v tom oblečení ti musím říct . Vypadá to , že se teta rozhodla si to užít pořádně ,, .

,,Ty jsi taky moc hezkej malej klučina Péťo ,, .

Za chvilku se už šlo do jídelny . Tam bylo veliké množství jídla na výběr . Mamka nás nechala ať si samy vybereme co chceme . Když bylo po jídle tak se šlo zpět na pokoj . Tam nás maminka nechala tentokrát v obýváku si na zemi hrát . Při tom jsem se párkrát počůral do plenek pěkně . Když se setmělo , tak se mamka rozhodla , že je čas jít spát . Svlékla nám kalhoty , body a jen v plence odvedla do koupelny .

Tady už se napouštěla voda do vany  v ní byla pěna do koupele . Sundala nám plenky a posadila do vany . Dala nám tam lodičky a stím ať si hrajeme šla na chvilku pryč .

,,No vidíš Péťo , to nás nenapadlo koupit si lodičky do vany na hraní ,, ozval jsem se
 já ,, .

Hráli sme si chvilku s lodičkami , když přišla mamka stím , že je čas se umýt . Vzala žínku, dala na ní šampon pro malé chlapce a začala nás postupně oba umývat . Po vyloupání nás utřela a potom každého zabalila do osušky která byla velmi hebká a měla na sobě potisk auta .

Odvedla si nás do pokoje a tam mě položila jako prvního na podložku . Zkontrolovala jestli jsem všude suchý a začala chystat plenky na spaní . Ty složila stejně jako před tím doma . Já se chytnul za kotníky a nadzvednul tak zadeček . Ona dala plenky pode mne a začala mě mazat zadeček krémem proti opruzeninám .

Když byla hotová tak jsem na její pokyn dal dolů zadeček a ona mě začala mazat ve předu všude kde měli být plenky . Když skončila , tak srovnala sací vložku a zabalila mě do plenky . Čekal jsem , že mě dá pyžamo , ale ona vyndala něco nového . Byly to dupačky v krásné modré barvě . Když mě do nich oblékla , tak sem cítil jak jsou krásně příjemné na dotek .

Potom mě postavila a když položila na postel Péťu tak ho zabalila stejným způsobem . Dostal taky dupačky jenom byly v zelené barvě a potom nás poslala ať si vyčistíme zuby .

,,Tak pojďte kluci , teď vás uložíme do postýlek a potom dostanete ještě lahvičku na spaní . Na spaní vám dám i dudlík , když jste ta batolátka teď ,, .

Šli sme s maminkou do našeho pokoje a jen sem koukal . Na obou postelích byly velké fusaky . Hodně se podobali těm , co jsem viděl u malých dětí v kočárcích v zimě . Mamka každej rozložila a uložila nás do nich . Fusak byl velice jemný , měkký a příjemný na dotek Potom nám přinesla každému kojeneckou láhev s mlíčkem a pověděla nám , ať ho pěkně vydudáme .

Když jsem stím skončili , tak už sem začínal usínat . Maminka nám dala každému pusu na dobrou noc a do pusy dudlíky . Popřála nám hezké sny a odešla .

Na chvilku jsem si vyndal dudlíka .

,,Tak dobrou noc Péťo , ať se ti zdají pěkné dětské sny . Jsem zvědavej a těším se na to co bude dál ,, popřál mu a dal si zpět dudlík .

,,Přeji ti to samé Vlastíku,, popřál mě i on a taky si dal do pusy zpět dudlíka .

Za chvilku už jsem spal jako to malé batole . Ještě jsem vnímal , jak zase čuram do plenky a v bříšku cítím známý pocit .

Pokračování příště.

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Plenkový model 3
« Odpověď #1 kdy: Dubna 26, 2022, 06:25:45 »
Moc hezký příběh.  Těším se na další pokračování

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Plenkový model 3
« Odpověď #2 kdy: Dubna 26, 2022, 08:18:36 »
Velmi hezké, těším se na další pokračování. Jsem zvědav, jak se bude příběh dvou chlapců s tak netradičními zálibami odvíjet.