Autor Téma: Plenkový model 2  (Přečteno 1189 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Plenkový model 2
« kdy: Dubna 24, 2022, 19:28:47 »
2 . Jede se do agentury , vytváření reklam .

Omlouvám se za pravopis.

Po večeři se mamka rozhodla , že nás vykoupe a zabalí do suchých plenek . Oba sme šli proto do koupelny s ní . Tady začala napouštět vodu do vany a pak sundala nejdříve Péťovi tričko a mokrou plenku . Tu stočila a vyhodila jí do koše . Stál přede mnou jen tak . Maminka ho posadila do vany . Jak tekla voda , tak jsem se zase počůral do plenky . Potom začala svlékat i mně a posadila mne naproti Péťovi .

,,Tak jo kluci , za chvilku se vytvoří pěna tak tu buďte hodní . Já za chvilku přijdu a vykoupu vás . Teď když tady tak sedíte , tak vám řeknu ještě jednu věc . Když budete mít na sobě plenky , tak se o vás budu starat jako o dvě rozkošná batolátka . Takže pravidla co jsem řekla tobě Vlastíku , platí i pro Péťu. Plenky si nesmíš sundávat nikdy sám . Potřeby se dělají do nich obě . Mokro v plence mě nehlásíš . Když se pokakáš , tak za mnou přijdeš a řekneš mě , že máš plnou plenku . Sama si vás budu oba hlídat a rozhodovat kdy je čas vyměnit plenky . Snad pro vás seženu i nějaké rozkošné oblečení ,, pověděla ona a odešla .

Chvilku sme seděli proti sobě jen tak
mlčky .

,,No tak to jsem na to zvědavej Vlastíku . Možná to nebude zase tak špatný hele . To by se o nás mohla teta starat pěkně a my si budeme jen hrát spolu . Jen nevím jak ve škole . To by se nám Rosťa a spol pěkně asi smáli , když bychom tam přišli v
plence ,, pověděl mě on .

,,No to máš Peťo pravdu ve všem . Uvidíme co z toho bude . Každopádně bych řek , že máme před sebou příjemné jarní prázdniny . Nevím jak to cítíš ty , ale mě se nějak ty plenky líbí . No tedy až na to šílené se pokadění do nich dneska . Vem to z druhé stránky , v noci se nevzbudíš v mokré a studené postýlce , ale plenka vše zachytí a ostatní bude pěkně suché ,, odpověděl jsem mu já .

Za chvilku přišla mamka a začala nás postupně umývat . Musel jsem uznat , že její péče byla moc příjemná . Postupně nás oba důkladně umyla . Když vše skončila , tak nás usušila a zabalila každého do velké osušky .

,,Tak šup kluci , jde se do pokoje a tam vás zabalím do plenky . Ještě dostanete tu na den a budete se dívat v televizi na film . Po něm vás zabalím do plenky na spaní . Do zítřejšího rána budu vědět výsledky náboru na reklamu . Pokud to vyjde , tak se tam vypravíme hned zítra . Natáčet a fotit by se mělo ve Španělsku . Tak a teď šup Vlastíku na pult ,,  prohlásila mamka .

Já si vylezl na pult a zaujal polohu na zabalení do plenky . Lehnul sem si na záda a pokrčil nohy v kolenou . Když mamka vzala a rozložila plenku , tak jsem nadzvednul zadeček a ona ji dala pode
mě . Vytáhla jí a po zkontrolování , že mě pindík míří dolů do ní zabalila .

,,Tak teď jsi opět v suchu . Až vás budu kluci balit do plenek na noc , tak samozřejmě použijí ještě krém proti opruzeninám . Taky do plenky dostanete ještě sací vložku . Tak jeden je hotovej a teď pojď ty Péťo ,, .

On mě vystřídal na přebalovací podložce a mamka ho zabalila úplně stejně . Pak nám dala každému už jen tričko a tepláčky . Poslala nás oba do obýváku na televizi . Lehli jsme si s Péťou vedle sebe na gauč a já zapnul televizi . Pustil jsem film na který sem se chtěl taky dívat . Za chvilku přišla maminka . Chvilku nás pozorovala jak vedle sebe ležíme .

,,Jojo jste taková rozkošná děďátka . Věřím , že vás oba vyberou do reklamy na plenky ,, .prohlásila ona .

Podíval jsem se dolů a viděl , jak se přes tepláčky vydouvá plenka . Péťa měl to samé . Maminka nám přinesla pití a my toho pořádně využili . Před tím mě , totiž právě před spaním pití omezovala . Teď bylo , ale jedno kolik toho vypiju , protože jsem měl na sobě plenku a věděl jsem , že jí budu mít i v noci .

Když film skončil , tak nás mamka poslala ať si vyčistíme zuby a potom už počkáme v pokoji . Když sme si je vyčistili , tak se šlo do pokoje . Tam mě čekalo překvapení . Byla tam dána ještě jedna postel .

,,Tak šup Péťo, teď půjdeš první ty . Pěkně tě zabalím do plenek na spaní ,, .

On si vlezl na stůl la zaujal polohu pro výměnu plenek . Maminka mu sundala tričko , tepláčky a potom rozlepila plenku . Tu dala pryč a začala si chystat plenku na spaní . Rozložila jí a na ní dala ještě dosti dlouhou vložnou plenu .

,,Tak se pěkně teď chytni  za kotníky a chvilku vydrž držet zadeček na horu ať tě můžu pěkně ho namazat ,, dala mu pokyn co má udělat .

Když tak učinil , tak mu začala důkladně mazat zadeček . Když byla hotová , tak dala Péťovi pokyn ať spustí zadeček na plenku . On tak udělal a ona mu dala od sebe kolena . Začala ho důkladně mazat i mezi nohama . Nejdřív kuličky a potom pindíka . Taky mu namazala podbřišek . Když skončila , tak si utřela ruce . Vložnou plenku přeložila tak , aby se vešla do plenky a vše mu protáhla mezi nohama . Ujistila se , že mu pindík míří dolů a pěkně ho zabalila do plenky . Na sebe dostal pyžamo a byl hotovej . Potom úplně přesně zabalila i mě .

,,Tak jo kluci a teď spinkat . Seženu vám snad už zítra nějaké overaly na spinkání i hraní . Dám vám sem nahoru ještě pití . Ráno si pro vás přijdu a vstanete až v tu chvíli ,, .

Lehli sme si oba do postýlek . Plenky se nám oběma pěkně vydouvali . Byl sem jen zvědavej , jak v tak silné plence usnu . Když nám mamka přinesla pití a popřála dobrou noc tak zhasla a odešla . Chvilku sme si povídali , ale za chvilku už oba spali .

Vzbudil mě ráno až nadšený hlas maminky .

,,Kluci vstávat . Přebalím vás a pak se jde balit . Oba dva vás vybrali do reklamy . Pro tvůj pas sem už Péťo byla . Tak šup , nemáme moc času ,, .

Vstali sme oba z postele . Podíval jsem se na ní a ta byla suchá . Zato plenka se vydouvala hodně moc a když jsem vstal , tak se prověsila z váhy jakou držela . Péťa vypadal úplně stejně . Mamka nic neříkala , jen se usmívala . Šli sme do koupelny , kde nás vyvalila z plenek a umyla . Po zabalení do čistých plenek nás poslala ať se nasnídáme . Ona šla rychle balit . Po snídani nás oblékla a za chvilku už brzdil před domem taxík který nás odvezl na letiště .

V letadle nás posadila vedle sebe a letělo se do Španělska . Když sme tam přistáli tlak se po odbavení a vyzvednutí zavazadel mamka chvilku rozhlížela po hale . Potom vyrazila k paní , která měla v ruce ceduli a na ní naše jména . K mému překvapení nás oslovila česky .

,,Dobrý den , jmenuji se Jirásková a budu vás tady všude doprovázet . Teď se pojede do agentury a tam se podepíše s váma smlouva . Jak tak koukám , tak tohle jsou ty naše dvě hvězdičky na reklamu . Musím říct , že jsou opravdu rozkošní . Už se těším , až je uvidím v plenkách . Tak pojďte , mám tady auto ,, .

Šli sme s paní a za chvilku už jeli do města . Když jsem se posadil , tak sem cítil v plence mokro . Pěkně mě v ní začvachtalo . Asi tak za hodinu sme vjeli do areálu firmy . Vystoupili a šli dovnitř .

,,Tak fajn , tady svlékněte klukům prosím kalhoty a nechte je jen v tričku a plence . Trička jim vyměňte za tyhle naše . Pokud je potřebujete přebalit , tak použijte tyto naše plenky . Potom si tady přečtěte smlouvu a podepište jí . Dnes uděláme několik fotek kluků a pak zítra bychom začali točit reklamy ,, řekla paní a odešla .

Maminka nás oba vysvlékla a vyměnila plenku . Oblékla nám trička která tam byla připravena . Ty vypadaly jak pro malé děti . Měli na sobě potisky autíček . Jen rozdíl byl v barvách . Já měl modré a Péťa zelené . Potom si přečetla smlouvu a doplnila tam čísla účtů kam se má posílat honorář . Za chvilku už pro nás přišla paní v doprovodu ještě jedné . Ta začala něco nadšeně prohlašovat . Paní Jirásková nám vše hned přeložila .

,,Kluci paní kolegyně říká , že jste oba doslova sladcí a rozkošní v těch vašich plínečkách a tričkách . Teď se jde fotit do ateliéru . Máte se chovat úplně přirozeně . Je tam pro vás nachystané pití a jídlo . Taky jsou tam různé hračky přichystané pro vás dva . Tak a jdeme broučci naši ,, .

Šli sme za paní i s maminkou . Vešlo se do ateliéru , který byl celý nasvícen . My si šli dát s Péťou něco k pití . Viděl jsem , jak mamku usadili do křesílka a přinesli ji kávu a nějaké jídlo .

,,Tak kluci až se napijete a najíte tak se jen uvolněte a jedeme na akci ,, zvolala na nás paní Jirásková .

Udělali sme co chtěla . Po napití jsme si šli prohlédnout hračky . Ty autíčka byly super a my si začali spolu hrát . Za chvilku jsem už vůbec nevnímal jak cvaká fotoaparát . Paní co ho obsluhovala jen křičela perfekt a Macka spoušť . Sekela jednu fotku za druhou .

Najednou jsem ucítil známý tlak v bříšku . Než sem stačil přemýšlet zda to pustím hned , tak se od Péti ozvalo zabublání a bylo vidět jak plní plenku . On totiž byl v tu chvíli otočenej ke mě zadečkem . Prrilezl jsem k němu a poplácal ho po naplněné plence . Na nic jsem nečekal a pustil to taky pěkně do plenky . Za chvilku jsem se ještě pořádně počůral . Paní stále křičela nadšením . Pak se ozvala paní Jirásková s pokynem .

,,Kluci teď si do toho pěkně oba hačněte a uděláte to co dělají batolata . Pěkně to v plence rozmatlejte . Pohybujete se prostě po zemi na zadečku . Jste úplně skvělí ,, .

Sedl jsem si teda a začal vše rozmatlávat tu nálož v plence . Péťa udělal to samé . Cítil jsem , jak se mě v plence vše rozlézá . Kakání mě lezlo jak vzadu na zadečku nahoru tak i dopředu přes pindíka . Byl to zvláštní pocit , ale tak nějak se mě líbil .

Ve tváři se Péťovi zračil zvláštní výraz . Bylo mě jasné , že já se tvářím úplně stejně .


Pokračování příště.

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Plenkový model 2
« Odpověď #1 kdy: Dubna 24, 2022, 19:59:07 »
Vynikající, těším se na další pokračování.

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Plenkový model 2
« Odpověď #2 kdy: Dubna 24, 2022, 22:13:30 »
Pěkný velmi pěkný :) uvidíme co nám přinese pokračování :)