Autor Téma: Sraz 21.5.2022  (Přečteno 12370 krát)

Offline Santa54

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
  • 31 let
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #75 kdy: Května 30, 2022, 18:49:05 »
Svět je malý. By mě zajímalo, jestli jsme se třeba někdy nevědomky nepotkali zabaleni třeba v Lidlu v letech :-D kolikrát si říkám, kolik lidí z okolí se této zálibě věnuje a není třeba ani tady :-)


Ještě ke srazu: byl jsem hrozně rád,  že se nakonec konal a měl jsem možnost poznat další lidi.  Přiznám se bez mučení,  že cca měsíc předtím jsem měl narozeniny,  a jen díky tomu,  že jsem řídil,  tak jsem moc nepopíjel.  Rád bych také touto cestou poděkoval těm,  kteří mi nevědomky poskytli malou pozornost,  například naší jediné slečně  na srazu děkuji za přebalení, které bylo moc hezké (přítelkyni na výměnu plínek nemám, takže až do srazu jsem byl naposledy jinou osobou přebalen více než 2 roky zpět, a to v Azylu v Dolních Břežanech), jednomu členovi děkuji za věcnou pozornost (dotyčný ví) a pochopitelně děkuji organizátorům akce za perfektní průběh.  Snad se i dalších srazů zúčastním,  a už se moc těším na to, až se budou konat.  Mojí posádce děkuji za trpělivost a za příspěvky na benzín. Jen pro vysvětlení nálepky "Bobánek v autě ", kterou mám na kufru: autem prakticky denně jezdím do práce (pracuji jako prodavač,  jak účastníci srazu ví), a na sedačce řidiče mám od firmy Bobánek přebalovací podložku,  jako ochranu (je jednodušší vyprat znecistenou podložku než čistit potah).

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #76 kdy: Května 30, 2022, 23:10:01 »
Tak vzhledem k tomu,  že bydlím v Dobřichovicích,  tak možné to bylo...