Autor Téma: Sraz 21.5.2022  (Přečteno 12032 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #60 kdy: Května 20, 2022, 19:40:40 »
Ouk, kdyby to nekdo nestihl na 11, mel bych mit jeste 1-2 mista v aute ve 13 na P6 v Bubenci.

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #61 kdy: Května 20, 2022, 22:44:39 »
Znáte někdo přesnou adresu konání akce? Prosím do SZ

Offline kamikaze3214

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 0
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #62 kdy: Května 21, 2022, 02:54:02 »
Adresu znají jen ti co řídí jestli jedeš sám tak stačí napsat přece pořadalovi ne
Jde o to ze adresu znají jen ti co to zaplatili atd jde o soukromí atd

Offline kamikaze3214

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 0
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #63 kdy: Května 21, 2022, 02:58:08 »
Dal bych vám sem fotku jak sem začal krásnou sobotu ale bohužel to neumím asi sem už stará škola ale jestli to pojede tak jak teď tak to bude super sraz-párty

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #64 kdy: Května 21, 2022, 05:43:05 »
Tak to je paráda  tak to se velmi těším :)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #65 kdy: Května 21, 2022, 08:28:35 »
Milí přátelé.
Sleduji tyto stránky, občas sem i přispívám.
Dovolte mi, abych vám všem popřál, aby se sraz vydařil, počasí, aby vám přálo, aby na něm vládla pohoda.
To vše vám ze srdce přeje Luba.

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #66 kdy: Května 21, 2022, 09:09:24 »
Milí přátelé.
Sleduji tyto stránky, občas sem i přispívám.
Dovolte mi, abych vám všem popřál, aby se sraz vydařil, počasí, aby vám přálo, aby na něm vládla pohoda.
To vše vám ze srdce přeje Luba.
Za sebe díky moc, jde o můj první sraz. A zároveň díky za komentáře k mým povídkám

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #67 kdy: Května 21, 2022, 11:27:08 »
Hurá, zbalil som sa do jedného kufra.
Auta :)

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #68 kdy: Května 22, 2022, 13:45:27 »
A máme po zraze. Bol trocha komornejší, než predošlé, ale zhodli sme sa, že napriek tomu bol príjemný.
Klasicky sa okrem starých známych objavilo aj niekoľko nováčikov, a myslím, že neľutovali.
Krtek sa v slabej chvíľke pretiekol, že to teda asi nebolo naposledy :) všetko sa včas dozviete tu aj na iných cz/sk platformách.
Vďaka organizátorom, zdar účastníkom!

Offline kamikaze3214

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 0
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #69 kdy: Května 22, 2022, 21:35:47 »
Ahoj děkuji všem co dojely za účast na srazu sice nás bylo míň než sem očekával ale na zábavu to nemělo vliv nakonec večerka byla ve 4 ráno kdy si někteří adepti lehly ne úplně na postel ale proti gustu žádný dišputát a sem rád že se každý bavil a ano byl sem přemluven na další sraz když to podmínky dovolí
No a dva adepti Hold musely dávat fant
A děkuji všem co dorazili a podpoření tohoto srazu že sem na tom neprodělal kalhoty nakonec po celém počítání sem v plusu 350kc a to se mě líbí ale jen díky hostům kteří přispěly za ty co nedorazily a to byl zásadní důvod proč udělat další sraz bylo vidět ze je chcete mít u mě a bude mím potěšením ho znovu udělat ale doufám ze už teda pro více lidi
Ještě jednou děkuji za mě za Romču Majdu a Elišku které se vám starali o to aby ste měly co pít a jist
A jinak vyhlášení o největšího píče který nám vypil půlku baru a to je themara
A nejhlasitějšiho člověka je raulik
Nejkrásnější mimi abybyi

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #70 kdy: Května 22, 2022, 23:44:08 »
Ahoj děkuji všem co dojely za účast na srazu sice nás bylo míň než sem očekával ale na zábavu to nemělo vliv nakonec večerka byla ve 4 ráno kdy si někteří adepti lehly ne úplně na postel ale proti gustu žádný dišputát a sem rád že se každý bavil a ano byl sem přemluven na další sraz když to podmínky dovolí
No a dva adepti Hold musely dávat fant
A děkuji všem co dorazili a podpoření tohoto srazu že sem na tom neprodělal kalhoty nakonec po celém počítání sem v plusu 350kc a to se mě líbí ale jen díky hostům kteří přispěly za ty co nedorazily a to byl zásadní důvod proč udělat další sraz bylo vidět ze je chcete mít u mě a bude mím potěšením ho znovu udělat ale doufám ze už teda pro více lidi
Ještě jednou děkuji za mě za Romču Majdu a Elišku které se vám starali o to aby ste měly co pít a jist
A jinak vyhlášení o největšího píče který nám vypil půlku baru a to je themara
A nejhlasitějšiho člověka je raulik
Nejkrásnější mimi abybyi
Všechno podstatné již bylo řečeno, takže za mne se sraz taky líbil, a určitě to nebyl můj poslední sraz. A troufám si říct,  že jsem byl největší odvážlivec,  který Toyoutou Yaris 1 v pořádku odvezl velkou část účastníků z Prahy,  resp. z Dobřichovic. Už se těším na další sraz

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #71 kdy: Května 23, 2022, 08:59:05 »
Zdarec,
ja a nejhlasitejsi? No budiz :)
Nejodvaznejsi je jiste FrantaM, jak pise, s Toyotou Yaris a pri tom poctu, to je odvaha.
Ja bych vypichl jednu takovou zajimavost, se kterou jsem se jinde moc nesetkal. Jdete si do auta a objevi se panak. Jdete se vycurat a objevi se panak. Jdete kamkoliv, a objevi se panak.. Pak uz radeji nikam nejdete, aby se neobjevil panak :) Kazdopadne, at za to muze kdokoliv, dekuji.

Dneska probereme pripominky a napady ze srazu se svadlenkou a zapracujeme je do nasich vyrobku, ktere jiz brzy budou online ke koupi. Jsem rad, ze jsem mohl udelat takovy predprodejni test a par poznatku se objevilo. Diky

Krtkovi diky za usporadani.

Trochu se omlouvam za mirne vykyvy me nalady, prece jen, ta spatna zprava tesne pred prijezdem na sraz mi trochu zcerila naladu.

Raulik

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #72 kdy: Května 23, 2022, 18:44:11 »
Zdravim
Timto bych chtěl ještě poděkovat krtkovi kapitánu lodi a jeho posádce za to jak se o nás hezky postarali dobrým jídlem vynikajícím pitím a parádní jednohubky skvělou atmosférou aby se člověk nenudil

Uvítací balíček udělal velkou radost 😊

Co se týče Raulika tak jsem si myslel že kouzla a magie jsou jenom ve filmech nebo v knihách ale spletl jsem se asi měl kouzelnou skleničku která se opravdu sama plnila no a co se týče té hlučnosti tak bych neřekl že byl tak hlučný jenom byl slyšet do patra u baru dokonce i ven ale to jsme potom byly asi všichni po veselých kalíškách

A bohužel se našlo jedno dítko které vypilo moc sunaru a nenašlo svoji postýlku a lehlo si tam kde moc místa nebylo 😄 ale něco pozitivní na tom je nemusela se převlíkat postýlka

Přiznám se ze jsem byl velmi rád že jsem dorazil na sraz 🙂 bylo to velmi fajn mezi fajn lidmi a všem vám děkuji za přijetí 🙂

Jenom poslední věc kterou bych chtěl dodat je k našemu pilotovi Boeingu Toyoty Yaris 1 za lehké přečtení letecké knížky a správném létání 😕 jinak děkujeme za svezení 🙂

Takže ještě jednou moc děkuji za vše a budu se těšit 20 - 21.5 2023 na setkání a doufám že se sejdeme ve větším počtu aby člověk mohl poznat více lidí 

Konec hlášení

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #73 kdy: Května 23, 2022, 21:25:29 »
Pokud budu v Cz, tak bych i dorazil. Ale je to eště daleko, tak uvidíme...

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
Re:Sraz 21.5.2022
« Odpověď #74 kdy: Května 25, 2022, 19:19:58 »
Ještě ke srazu: byl jsem hrozně rád,  že se nakonec konal a měl jsem možnost poznat další lidi.  Přiznám se bez mučení,  že cca měsíc předtím jsem měl narozeniny,  a jen díky tomu,  že jsem řídil,  tak jsem moc nepopíjel.  Rád bych také touto cestou poděkoval těm,  kteří mi nevědomky poskytli malou pozornost,  například naší jediné slečně  na srazu děkuji za přebalení, které bylo moc hezké (přítelkyni na výměnu plínek nemám, takže až do srazu jsem byl naposledy jinou osobou přebalen více než 2 roky zpět, a to v Azylu v Dolních Břežanech), jednomu členovi děkuji za věcnou pozornost (dotyčný ví) a pochopitelně děkuji organizátorům akce za perfektní průběh.  Snad se i dalších srazů zúčastním,  a už se moc těším na to, až se budou konat.  Mojí posádce děkuji za trpělivost a za příspěvky na benzín. Jen pro vysvětlení nálepky "Bobánek v autě ", kterou mám na kufru: autem prakticky denně jezdím do práce (pracuji jako prodavač,  jak účastníci srazu ví), a na sedačce řidiče mám od firmy Bobánek přebalovací podložku,  jako ochranu (je jednodušší vyprat znecistenou podložku než čistit potah).