Autor Téma: Dvě miminka 10. díl  (Přečteno 2423 krát)

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Dvě miminka 10. díl
« kdy: Prosince 23, 2021, 07:29:09 »
Tento díl píšu z pohledu Jany.
"Tak, Fanoušku, vyměníme pleny, at jsi zase hezký chlapeček," řekla jsem, a začala jsem ho prebalovat.
Když jsem mu rozepla pleny a začala s ocistou v rozkroku, tak se Fanoušek pocural. Neváhala jsem, a prilozila mu plínky na penis. Fanoušek dal hlavu na bok a v rozpacích cucal palec.
"Ale Fanoušku, palecek do pupínky nepatří, mám pro Tebe něco lepšího," dala jsem mu při těchto slovech do pusy dudlík, který Fanoušek přijal. Hezký jsem ho mezi nohama a na zadečku namazala a připravila čisté plínky. Položila jsem mu je pod zadek a chystala je protáhnout mezi nohama, když v tom začal Fanoušek kopat a chtěl si je shodit z penisu. "Fanoušku, ještě musíš nosit plínky, protože si neumis říct, že chceš čurat nebo kakat." Fanoušek přes dudlík řekl: "Neci piny, neci!!!!" Podala jsem mu do ruky medvídka, kterého si začal prohlížet a rychle jsem dokončila výměnu plen a dooblėkala jsem ho. Fanoušek jen spokojeně mrkal očima a sáhl si na rozkrok, kde se mu výrazně rysovaly plínky.
Blížil se konec dne ve školce, a s Petrou jsme připravili Fanouška i Klárku, obě naše miminka, na cestu domů. Doma jsem pro Fanouška připravila koupel, ale nějak se mi nezdál. Vždy byl celkem živý, i když už měl jít do postýlky, ale teď byl hodně unavený a jakoby hořel.
"Maruško, přineste mi, prosím, teploměr, potřebuji Fanouškovi změřit teplotu," zavolala jsem na naši hospodyni. Mezitím jsem Fanouška hezky vykoupala a pořádně usušila. Maruška přinesla teploměr a Fanouškovi jsme naměřili 38,5.
"Neboj Fanoušku, dostaneš prášek a čaj a ráno budeš jako rybička," řekla jsem mu, když jsem ho ukládala do postýlky a pořádně zabalila.
Ovšem v noci Fanoušek několikrát plakal, dvakrát jsem ho musela přebalit do čistých plínek, a pak celé dopoledne prospal. Ovšem večer už byl opět bez teplot a byl  velice živý zrovna v době, kdy měl jít spinkat.
Velice jsem si oddechla, že to nebylo nic vážného, a vzhledem k blížícím se vánočním svátkům jsem se ho zeptala: "Copak by sis přál pod stromečkem, Fanoušku?"
"Chtěl bych, abys z nás už navždy zůstala, Jano."

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Re:Dvě miminka 10. díl
« Odpověď #1 kdy: Prosince 23, 2021, 07:33:08 »
Přeji všem členům hezké prožití vánoc a hodně zdraví a štěstí v roce 2022