Autor Téma: Dvě miminka 8. díl  (Přečteno 2186 krát)

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Dvě miminka 8. díl
« kdy: Listopadu 09, 2021, 08:09:05 »
Chvíli jsem stál před Janou, trochu zaskočen, až jsem se z toho pořádně pocural do plin. "Ahoj, tak pojď dál, Jano, přece tady nebudeš stát venku," řekl jsem konečně. Přišli jsme spolu do jídelny a řekl jsem: "Tak to je Jana, moje sestřenice. Právě ta se o mně ráda starala,když jsem byl jako batole." "Ahoj, ja  jsem Klarka, Fanouskova přítelkyně," řekla Klára, a podala Janě ruku. "Těší mně, Klarko," řekla Jana, a trošku překvapeně se na Klarku podívala. Petra k ni přišla, a něco ji zaseptala. "Aha, tak teď tomu rozumím. To nic,taková věc se může stát každému," řekla Jana. Maruska nám přinesla šálky s kávou a babovku, kterou před chvilkou vytáhla z trouby. "Snad vám bude chutnat, dnes se mi tedy moc nepovedla," řekla s omluvnym úsměvem. "Každá hospodynka je trochu nespokojena, Marusko,"odvětila Jana, vzala si na talirek kousek, a po ochutnání řekla: "Tak takhle dobrou babovku jsem už dlouho neměla." Chvíli jsme seděli a zeptal jsem se Jany: "A co vlastně dělá Jarda? Pokud vím, tak jste spolu už skoro patnáct let?" "Ale,o Jardovi raději ani nemluv. Našel si mladší. Ještě štěstí, že jsme spolu neměli děti . No, a firma, kde jsem léta pracovala, šla do konkursu, takže u nás už mně nic nedrzelo. Vždyť víš, že pět let již strejda nežije a před rokem zemřela i teta." O tetě jsem to vůbec nevěděl, takže jsem se leknutim znovu pořádně pocural. Jenže teď už toho plenky měly moc, a pode mnou se objevila kaluz moči. Navíc začaly hodně nepříjemně studit, takže jsem se začal osivat. "Fanousku, budu Tě muset prebalit," řekla Petra. Jana se do toho vložila a zeptala se mně: "Fanousku, mám Ti vymenit plinky ja nebo Petra?" Chytnou jsem Janu za ruku, a bylo rozhodnuto. Odešli jsme do mého pokoje a chvilku po nás šla Petra prebalit Klarku. "Máš ho moc hezky vybavený, tak šup šup, at jsi zase hezký chlapeček," řekla Jana. Během chvíle jsem pod zadkem ucítil nové belostne pleny, a za chvilku jsem byl opět hezký chlapeček. Přišli jsme spolu zpátky do jídelny, a chvíli jen tak seděli. Petra ještě prevlekala Klarku, a ja se Jany zeptal: "Jano, a co vlastně teď budeš dělat? Možná bych Ti mohl pomoct." "Ani nevím, Fanousku. Líbila by se mi práce s dětmi, třeba ve školce," řekla Jana. "A nevadilo by Ti, kdyby ty děti byly větší? Víš přece, že taky chodím do školky." "To víš ze nevadilo," řekla Jana. "No tak jo, od zítra zase funguje školka, mohla bys mi dělat osobní pecovatelku. A bydlet budeš u nás ve vile, stále jsi v péči vynikající, jako tenkrát, pamatujes?" "Jak by ne, Fanousku, jen u mně jsi vždy ležel klidně, když jsem Ti měnila plinky, jinak jsi vždycky vyvadel. A s tou prací a bydlením je to dobrý nápad. Už se na to moc těším."

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Re:Dvě miminka 8. díl
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 18, 2021, 07:46:26 »
Pár informací o Fanouškovi a Klárce[size=78%], které patří spíše na úvod: Mnoho již vyplynulo z předchozích dílů, tak jen pro doplnění: Fanoušek je 35 let starý inteligentní muž, který brzy po škole začal  úspěšně podnikat a měl štěstí na dobré spolupracovníky. Mimo zmíněného vozu má pro běžné užívání Škodu Superb. Po nehodě  (abdl školka 1.díl ) se mu změní život, avšak dokáže jednat rozumně a inteligentně v běžných věcech. Měl před svatbou. Klàrka je od Fanouška o 2 roky mladší. Má vlastní účetní firmu a s Fanouškem spolupracuje . Znají se spolu již 5 let a plánují založení rodiny. Jana, která se objeví i v dalších dílech, je Fanouška sestřenice, a je o 4 roky starší. Její osud jsem již naznačil, takže k postavě: má 175 cm vysokou postavu, hnědé oči a krátce střižené kaštanové vlasy. Má nádherně pevné prsa a příjemný hlas. Vypadá stejně jako Klára, která je ovšem o 5 cm vyšší.[/size]