Autor Téma: igelitové případně jiné kalhotky na jednorázové plenky  (Přečteno 5306 krát)

Offline cesestka

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: 8
igelitové případně jiné kalhotky na jednorázové plenky
« kdy: Listopadu 10, 2021, 07:10:03 »
Nikde jsem tu nenašel rubriku, ale patří to k plenkám tak píšu sem.  Prosím podělte se se zkušenostmi jaké používáte igelitové kalhotky na plenky, případně na patentky apod. Já používám většinou na patentky a na suchý zip, a měl jsem jedny igelitové, ale ty už vzali za své, tak uvažuji o koupi nových. Odkazy tu jsou, ale nějaké zkušenosti s požíváním (plusy amínusy jednotlivých co máte) a jejich výdrží (třeba i včetně odkazů).

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Re:igelitové případně jiné kalhotky na jednorázové plenky
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 18, 2021, 09:14:28 »
Osobně používám kalhotky na pleny například od firmy Bobánek, které lze upravit s pomocí patentek. Mají je přímo na www.plenkybobanek.cz. Dále pak používám kalhotky na knoflíky s vnějším latkovým potiskem od paní Roubcové. Jsou na abdl-textil.cz

Offline velke.batole

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 6
  • Karma: 0
Re:igelitové případně jiné kalhotky na jednorázové plenky
« Odpověď #2 kdy: Listopadu 21, 2021, 22:43:55 »
Já používám Suprima 1205. Jsou fajn,ale vydrží mi tak 3-6 měsíců.

Offline jazy2

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 4
Re:igelitové případně jiné kalhotky na jednorázové plenky
« Odpověď #3 kdy: Května 31, 2022, 10:42:02 »
Pochvala. Používám fixační kalhotky Abri fix cotton od Abeny. Je vidět, že pracují i hlavou a časem střih dovedli téměř k dokonalosti. Rovněž materiál je moc dobrý. Poměr bavlny a pružného vlákna při zvolení správné velikosti vede k velmi příjemnému pocitu po zabaleni do plenek. Manželka mi je docela ráda natahuje a pak i přes ně pohladí. Mám v nich vložné pleny ID form maxi extra long. Pokud neočekávám velké puštění tak si beru 4 bambusové látkové.