Autor Téma: Co bych chtěl zažít.  (Přečteno 2535 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Co bych chtěl zažít.
« kdy: Listopadu 06, 2021, 20:30:50 »
Omlouvám se za pravopis a úpravu textu. Píšu z mobilu.

Probouzím se a chvilku nevím kde jsem. Až později mě dochází, že jsem na svoje přání degradován na batole. Hned jak se pohnu, tak zjišťuji, že plínky které mám na sobě jsou pěkně nacucané nočním použitím. V puse mám dudlík a v rohu postýlky svého oblíbeného plyšáčka. Natáhnu k němu ruku a položím si ho na hruď. V tu chvilku se zcela uvolním a cítím jak začínám kakat do plenek. Ještě přidám jednu dávku čurání. Za chvilku se otevřou dveře a přichází tatínek.
,, a vida, Vlastík se nám už vzbudil. Tak teď ho přebalím a potom pěkně nakrmím. Pak si bude můj chlapeček pěkně hrát.,,.
Usměju se na tatínka přes dudlík. On mě pomáhá vstát. V plence mám opravdu pořádnou nálož. Jdu před ním do koupelny, tedy spíš se pěkně batolím. Tady mě tatínek sundává dupačky a staví do vany. Moje plínky se prověsí z extra váhy.

,, Moc pěkné překvapení udělal chlapeček tatínkovi do plínky. Tak ho teď všeho zbavíme ať je zase čisté a voňavé batole,,.

Sundá mě při tom plenky a odloží je. Zapíná sprchu a pořádně mě umeje od kakání. Po umytí mě zabalí do mé oblíbené osušky a odnáší zpět do pokoje. Tam mě položí na stůl a důkladně útře. Přichystá si plinky a položí mi je pod zadeček. Namazže mě mastičkou a pěkně zabalí. Vše mě tak uvolňuje, že si dám do pusy paleček a začnu ho dudlat. Tatínek když to vidí, mě ho hned nahradí dudlíčkem. Obleče mě krásně modrý a heboučký overal. Odnese mě do jídelny a posadí na židli. V misce už je nachystaná kašička. Dostanu velkou bavlněnou plenu kolem krku jako brindáček a začne mě krmit. Po jídle mi dá napít a odvede mě do pokoje. Tam mě posadí na koberec a dá hračky. Během chvilky kolem mě postaví ohrádku. Já si pěkně spokojeně hraju. Po nějaké době přijde tatínek a v lahvičce přinese pro mě pití. Vezme si mě z ohrádky a odnese na gauč. Ten si mě položí tak, že mám hlavičku v jeho klíně. Dá mě bumbat čajíček. Při pití se počůrám do plínky. Zjistím zároveň, že už jsem vlastně mokrej. Snažím se tatínkovi naznačit, že jsem se počůral, ale on na to nereaguje. Jen mi dá ruku z plínky a dá si jí tam sám. Poplácává mě po plínce. Po vypití mě dá zpět do ohrádky. Několikrát mě dá ještě tatkto napít a je čas na oběd. Po jídle mě konečně přebalí do suchých plínek a uloží do postýlky na odpolední spánek. Po něm se jde ven. Mám samozřejmě plínky a na sobě pěkné oteplovačky, protože je venku všude sníh. Blbnu v tom s tatínkem. Čas rychle uběhne a my se vracíme domů. Tam mi tatínek sundá oteplovačky a zjisti, že jsem se venku nejen počůral, ale i pokadil. Skočím proto v koupelně a potom jsem zabalen do plínky. Mohu si ještě chvilku hrát, když přijde čas na večeři. Po ní mě tatínek pustí večerníček a po něm už je čas podle neho jít spinkat. Napustí vanu teplé vody a přidá mi do ní pěnu do koupele. Mám hrozně rád, když se z pěny vytvoří kopce. Jezdím mezi nima s lodičkama. Tatínek mě potom důkladně umeje a pak už zabalí do plínek na noc. Dostanu na sebe dupačky a odnese mě do postýlky. Dostanu do náruče plyšáčka. Přečte mi pohádku na dobrou noc při které už usínám. Cítím jak pěkně čůrám do plínky. Dostanu ještě pusu na dobrou noc a on odchází.
Stará se takto o mě několik dní.

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Re:Co bych chtěl zažít.
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 09, 2021, 07:01:32 »
Hezký příběh, taky bych rád takhle strávil několik dnů