Autor Téma: Dvě miminka 7. díl  (Přečteno 1973 krát)

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Dvě miminka 7. díl
« kdy: Listopadu 04, 2021, 19:50:14 »
Ráno po oslavě jsem se probudil, a po nutné výměně plen a snídani jsme posadili ke kave. Trochu jsem se zamyslel, a Petra se mně zeptala: "Stalo se něco, Fando? Máš mokrou plenku?" "Ne, Petr o, jen jsem si vzpomněl na jeden příběh z doby, kdy mi byly asi dva roky," odpověděl jsem,  a upil kávu ze šálku. "To by mohlo být zajímavé, chceš o tom mluvit?" zeptala se Petra. A tak jsem začal vyprávět svůj příběh. "Jako batole jsem pleny nosil do tří let přes den, na noc pak mnohem déle. Od cca dvou let už byl problém mně prebalit, při výměně plen jsem sebou celkem házel, shazoval pleny z penisu, a vůbec jsem i hlasitě protestoval." "Tos teda musel být pěkné číslo, Fanousku," ozvala se Klarka. "No, to je pravda, ovšem ne vždycky jsem takhle zlobil. Mamka mně ovšem nikdy neplacnula přes zadek, maximálně zvýšila hlas, když už jsem moc zlobil. A to i tak, že jsem si rozepinal zipy nebo druky na kalhotkach. Knoflíky jsem ještě rozepinat neuměl, tak mamka pak používala hlavně kalhotky na knoflíky." "A jaký je teda ten Tvůj příběh?" zeptala se Petra. "Ten den mně táta uložil k odpolednimu spánku, a použil kalhotky na druky. Mimo těchto kalhotek jsem měl jen pyzamovy kabatek. Nevím, jestli je špatně zapnul, nebo jsem je sám uvolnil, zkrátka když jsem se probudil a slyšel, že přijela Jana s tetou, šel jsem te svého podkrovniho pokojíku je přivítat. Když jsem šel ze schodů, tak jsem začal curat. Mít kalhotky správně zapnuté, tak jsem cural jen do plinek, ovšem takhle to šlo i mimo plinky. Jana, moje v te době 6letá sestřenice,mně uviděla a řekla: "Fanoušek se nám probudil. Teto, můžu ho prebalit?" Když se o mně Jana starala, tak jsem i v te době dokázal ležet klidně a nezlobit. řekla: "Proč ne, Jano. Fanousku, Jana Te teď přehledně, abyste si mohli společně hrát, ano?" Vzal jsem Janu za ruku a šli spolu do mého pokojíčku." "To byla Jana hodně hodná, a je zajímavé, že v tomto věku se ráda starala o batole, které nosí plinky," řekla Klarka, která az dosud pozorně poslouchala. "Jo, Jana měla mateřský cit," odpověděl jsem Klarce, a pokračoval ve vyprávění. "Přišli jsme do pokojíčku, Jana mi sundala kabatek a oblékla body. Pak jsem si na její pokyn lehnul na starou deku, krytou igelitovou plenou a velkou plenou. Jana mi rozepnula kalhotky  a chystala se mi vytáhnout mokré pleny. V ten okamžik jsem začal curat, na což byla Jana připravena, a dala mi na penis plinku. Z rozpaků jsem si začal cumlat palec, a Jana řekla: "Fanousku , palecek není moc dobrý, mám pro tebe něco lepšího," a dala mi do pusy dudlika. Začal jsem sat a Jana zatím nachystala nové kalhotky a pět bavlnenych plinek, které mi protáhla mezi nohama a zajistila. Ještě zapnula body v rozkroku, natahnula puncochacky a připravila košili a teplacky. Ty mi pak během chvilky oblékla a ještě mi dala na nohy backurky. Pak si vzpomněla na řetízek na dudlik, který mi chtěla pripnout na ksandu od teplacku a kroužku od dudlika. Začal jsem vrtet hlavou, a Jana mi řekla : "Neboj se, Fanousku, dudlika Ti nevezmu, jen ho musím připevnit, abys ho neztratil." Potom jsem si ho nechal připevnit, Jana mně ještě ucesala, a šli jsme dolů." Chvilku jsem se odmlčel, abych se napil, a pokračoval ve vyprávění. "Přišli jsme s Janou do pokoje, kde seděla teta s mamkou, a když mně teta uviděla, řekla: "No ne, kdopak k nám přišel? A copak tady máš?" Při těchto slovech mně poplacala po rozkroku, kde se mi výrazně rysovaly pleny. Odpověděl jsem ji přes dudlik: "Plinky, Jana mi dala plinky." "No jo, Fanousku, máš plinky, to abys neměl mokré teplacky, víš?" Kývl jsem hlavou, a šel si hrát s Janou." "Tak to byl krásný příběh, no a ja si jdu sbalit věci," řekla Maruska, "vždyť od zítra už zase funguje školka." Ozval se zvonek, venku před vilou stála moje sestřenice Jana. Šel jsem ji otevřít, a Jana se mně zeptala: "Ahoj Fanousku, tak co, nebudeš potřebovat vyměnit pleny? Neboj, vše, co se stalo, vím od Petry."

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Re:Dvě miminka 7. díl
« Odpověď #1 kdy: Listopadu 04, 2021, 19:54:13 »
Snad příběh zaujal, za drobné chyby se omlouvám, píšu na mobilu. Technika bohužel zklamala....

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Dvě miminka 7. díl
« Odpověď #2 kdy: Listopadu 06, 2021, 09:28:47 »
Překrásný příběh prožil Fanoušek jako batolátko. Jsem zvědavej, jak se dál zachová Jana.  :)