Autor Téma: Dvě miminka 6. díl - pokračování  (Přečteno 1549 krát)

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Dvě miminka 6. díl - pokračování
« kdy: Listopadu 02, 2021, 15:57:44 »
Přišli jsme všichni do jídelny, kde už Maruska slavnostně  prostrela na snídani.  Posnidali jsme, a pak už následovalo předání dárků. Dostal jsem krásné teplacky na ksandy, stejné, jako jsem nosil jako batole. Klarka se vybíráním dárku inspirovala při prohlížení starého alba, kde jsem byl v nich vyfocen. Neodolal jsem, a za pomoci Petry jsem byl do nich převlečený. "No ne, Fanousku, Tobě to ale sluší,"řekla Maruska, když jsem se s Petrou vrátil mezi ostatní. Na ksande jsem měl pripevnen řetízek na dudlik, a v rozkroku se mi výrazně rysovaly plinky. Mezi jinými dárky jsem dostal také látkovou plenku do vody a nádherné plyšového medvěda. Den dál pokračoval odpočinkem po obědě, a pok něm jsem si v bazénu v suterénu vily vyzkoušel novou plenku do vody. Večer následovalo grilování na zahradě, kde přišlo i několik mých kamarádů ze školky, včetně Anicky a Hedviky. K poslechu i tanci hrála hudba, a ja si vzpomněl na své narozeniny před rokem. Tehdy to bylo spíš formální posezení, moc jsem si toho neužil. Jak se to zdálo být dávno. ... Blížil se čas na spánek, a pomalu začínal mého dalšího roku v plenkách, mého roku jako miminko, ovšem nyní i s Klarkou.