Autor Téma: Dvě miminka 14. dil  (Přečteno 1278 krát)

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Dvě miminka 14. dil
« kdy: Února 10, 2022, 10:47:28 »
Ráno jsme se s Klárkou probudili hezky prituleni k sobě. Na svém rozkroku jsem cítil její plenky, hezký vycpane a nasakle močí. Totéž ostatně cítila Klárka na svém rozkroku. Milé jsme se na sebe přes dudlik usmáli, a čekali jsme na Janu a Petru, až nás přijdou prebalit. Hlavně moje plenky byly těžké az běda a další počuráni by asi nesnesly. Konečně dovnitř přišla Petra a Jana, a obě nás začaly prebalovat. Po rozbalení jsem to už nevydržel, a začal jsem čurat, na což ovšem Jana byla připravena, a podržela mi na penisu plenku. "Fanoušek se nám hezký počural, tak mu musíme dát nové plinečky," řekla mi Jana s úsměvem, když mně hezký očistila a namazala kremem. To co pak následovalo, mně celkem šokovalo, a říkal jsem si: "Proč mi chce dát mezi nohy polštář?!" Jana si mého pohledu všimla, a řekla: "To je, Fanoušku, nová plenka s mantinely, malé překvapení pro Tebe i Klárku." Cítil jsem, jak se mi penis boří do krásně měkké pleny, a zároveň cítil fakt výrazné šušteni kalhotek na pleny. Toho si vážně nešlo nevšimnout. Petra s Janou nás dooblekly a šli jsme spolu na snídani. Po snídani nám Maruška připravila kávu, a Klárka po chvilce řekla: "Je fakt škoda, že asi nebudu moct mít děti. Na druhou stranu je to tak nejspíš lepší, prý není žádné zlepšení, a s věkem už to lepší nebude, to spíše naopak."
"Taky jsem nedávno mluvil se svojí doktorkou," řekl jsem, když jsem se napil kávy.
"A co ses dozvěděl, Fando?" zeptala se Petra. 
"No, operace u mně nepřipadá v úvahu, její výsledek by byl hodně nejistý. Na toho řidiče, který způsobil nehodu, chce nemocnice podat žalobu," odpověděl jsem Petře.
"A to proč, proboha?" zeptala se Petra.
" Jde o to, ze svým jednáním způsobil ublížení na zdraví s trvalými následky," odpověděl jsem.
"A ty chceš tu žalobu podat, Fando?" zeptala se Jana, která až dosud poslouchala.
"Ani nevím, byl by to hodně nejistý spor, navíc mně ten muž kontaktoval a nabízel mimosoudní vyrovnání," řekl jsem.
Brzy nastal čas oběda a po něm jsme se rozhodli odjet na chalupu od Petry. Tam naše líbánky dál pokračovaly, a mně vyvstala otázka: Mám jít do pře, nebo přistoupit na mimosoudní vyrovnání?

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Re:Dvě miminka 14. dil
« Odpověď #1 kdy: Února 10, 2022, 10:50:41 »
A nabízí se otázka pro hlavního hrdinu příběhu: Má Fanoušek jít do soudního sporu? Anebo má přistoupit k mimosoudnimu vyrovnání?  Co vy na to? Mám scénář pro obě alternativy

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 312
  • Karma: -5
Re:Dvě miminka 14. dil
« Odpověď #2 kdy: Února 11, 2022, 14:06:25 »
Upozornění pro ostatní: od nynějšího dne budu na stránkách vystupovat opět pod původním nickem FrantaM.