Autor Téma: Dvě miminka 3. díl  (Přečteno 1831 krát)

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Dvě miminka 3. díl
« kdy: Června 20, 2021, 16:28:49 »
Petře vrtalo hlavou, proč vlastně se Klárka tak brzy ráno vzbudila kvůli mokrým plínkám. Přišla na to, že je musí trochu jinak poskládat, a opravdu to pomohlo, po odpoledním spánku měla jenom mokré plínky, i když pořádně těžké.
Klárku čekalo v pondělí pravidelné vyšetření u své doktorky, které se taky zmínila o své velikonoční nehodě.
Paní Malá, její doktorka, ji prohlédla, odebrala vzorek moče, a na chvilku poslala do čekárny. Klárka se tam posadila, na chvilku se začetla do časopisů, které tam byly na stolku, a čekala, až ji doktorka Malá opět zavolá.
„Tak mám pro Vás, Klárko, špatnou zprávu. Ve Vaší moči jsem našla zánět, a zároveň jsem zjistila i oslabení močových cest. Říká se tomu inkontinence,“ řekla Klárce její doktorka.
„Myslela jsem si to, paní doktorko. Co se s tím dá dělat?“ zeptala se Klárka.
„No, víte, Klárko, dají se používat speciální vložky na zachycení moči, ale to se týká lehké inkontinence. U Vás je to trošku složitější,“ odpověděla ji paní doktorka.
„Myslíte, paní doktorko, že bych měla nosit plínky?“ zeptala se Klárka své doktorky.
Doktorka Malá se na chvilku zamyslela, a řekla: „Víte, Klárko, musíte se vrátit zpátky k plínkám. Určitě jste již někdy viděla v obchodě plenky pro mimina?“
„Ano, to jsem viděla,“ připustila Klárka, „ale co to má se mnou společného?“
Doktorka Malá otevřela zásuvku u svého stolu, a vytáhla z ní balíček. Z folie vytáhla balíček, který rozbalila, a vysvětlovala Klárce: „Ty pruhy na vnější straně jsou indikátory savosti. Pokud ztmavnou, je to signál k výměně pleny. Na zadní straně jsou umístěny lepítka, které se připevňují na přední stranu pleny. Uvnitř je samostatná plena, kolem které jsou boční pásky. Ty přiléhají k tělu, a zabraňují úniku moči a stolice mimo plenu.“
„Rozumím tomu správně, paní doktorko, že plenkové kalhotky, které jste mi ukazovala, budu muset teď nosit?“ zeptala se Klárka.
„Přesně tak, Klárko, sestra Vám teď napíše poukaz na tyto plínky, a rovnou Vám teď tuto plínku oblékne. Aby nebyly tyto plínky moc nápadné, měla byste nosit spíše volnější oblečení,“ dokončila paní doktorka, zavolala na sestru, a podala ji Klárčinu složku.
Za chvíli již Klárka odešla s poukazem na parkovišti k autu, a odjela do školky.
„Ahoj Petlo,“ zažvatlala roztomile, jakmile vešla do budovy školky, a potkala Petru, která šla zrovna nahoru k Hedvice.
„Jé, ahoj Klárko, tak jak jsi dopadla u té doktorky?“ zeptala se Petra.
„No, jsem na tom stejně jako Fanoušek, středně těžká inkontinence,“ odpověděla Klárka.
Hedvika uslyšela hovor, a přistoupila k oběma ženám.
„Zdravím, nedáte si kávu, Klárko?“ zeptala se, když se obě přivítaly.
„Děkuji, Hedviko, stejně jsem s Vámi chtěla ještě něco probrat,“ řekla Klárka, a všechny ženy odešly do Hedvičiny kanceláře, kde Hedvika postavila na kávu.
„Tak co máte na srdci, Klárko?“ zeptala se Hedvika, když se usadily u stolu.
„Chtěla bych nosit plínky s potiskem, tak jestli by nešly objednat,“ řekla Klárka, zatímco Hedvika zalévala kávu do šálků.
„Nevidím v tom žádný problém, můžu hned odeslat objednávku. Víte už, které plínky se Vám nejvíce líbí? A chcete i boostery, Klárko?“ zeptala se Hedvika.
Klárka dopila kávu ze šálku, a řekla: „Ano, Hedviko, ráda bych nosila plínky Rearz Lil Bella,  mají hodně roztomilý design. A boostery se také budou hodit.“
„Dobře, Klárko, ihned odešlu objednávku. Anička nosí stejné plínky, Petro?“ zeptala se Petry, která zatím seděla mlčky u stolu, a upíjela kávu.
„Ano Hedviko, Anička má stejné plínky, jaké se líbí Klárce. Obě nosí plínky ve velikosti medium,“ odpověděla Petra, a dodala: „Kvůli tomu jsem vlastně šla za Vámi.“
„Tak jo, udělám objednávku, a za několik dní tady plínky budou,“ řekla Hedvika, a Klárka s Petrou odešly dolů.
„Klárko, máš hodně mokré plínečky?“ zeptala se Petra, když přišly mezi nás, a začala ji převlékat do miminkovského oblečení.
Klárka přisvědčila, a tak ji Petra přebalila a převlékla.
Když přišla za mnou, tak mi řekla: „Vidíš, Fanoušku, dnes jsem byla u mé doktorky, a jsem stejně jako ty odkázaná na plínky.“
„Neboj se, Klárko,“ odpověděl jsem, a vzal ji pevně za ruku, „společně to zvládneme, uvidíš.“

 
« Poslední změna: Června 20, 2021, 17:32:08 od Fanda mimi »

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Dvě miminka 3. díl
« Odpověď #1 kdy: Června 22, 2021, 13:00:50 »
Vdlmi hezké, těším se na další pokračování.

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Dvě miminka 3. díl
« Odpověď #2 kdy: Června 22, 2021, 23:44:55 »
Pěkné :) uvidíme jak to bude pokračovat dál :)