Autor Téma: už sem dlouho nepořádal sraz  (Přečteno 10461 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:už sem dlouho nepořádal sraz
« Odpověď #60 kdy: Března 31, 2022, 11:35:16 »
Sraz bude vzdy tam, kde se usporada a to se primarne zaobira tim, kdo ho usporada. Jiz nekolikrat jsme rikal, ze dojedu (a nejen ja) kamkoliv, ale to by musel nekdo zvednout zadecek, sehnat prostory, a rict, poradam sraz. Nebo snad nekdo ceka (jo, zrejme ceka), ze Brnak bude poradat sraz v Chebu, a to jen proto, aby ho mel nekdo bliz?

Pred asi rokem, mi nekdo tvrdil, ze v zapadnich cechach nejsou zensky, co chtej vztah. Divne. Ted nekdo tvrdi, ze v zapadnich cechach nikdo neusporada sraz. Taky divne.

Znam jeden prima hotylek, uzasne misto (dokonce bez signalu), majitel je trosku uchylopozitivni, ale zel je to proste blbe misto na dopravu. Zde se nabizi Brno, druhe nejvetsi mesto v Cr. Jasne, sraz neni primo v Brne, ale myslim, ze do Brna to kdokoliv otoci autem pro pripadne vlakem ci busem prijizdejici ucastniky. Autem pojede docela dost lidi z ruznych mist v Cr i Sk, tudiz je to pouze o tom se domluvit. Osobne mam 2-3 mista v aute z Prahy.

A ohledne toho, co je daleko? Tento mesic jsem objel autem 1/4 zemekoule po rovniku. Obrazne. 5 cest po nejakych 1900km. Pote mi 400km prislo jako vylet do obchudku na rohu.

Z toho plyne, chcete sraz vedle v baraku? Udelejte ho tam. Chcete se ucastnit srazu? Dorazte kde se kona. Nic mezi tim neni. Cokoliv ostatniho je jen zbytecne okecavani kolem.

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re:už sem dlouho nepořádal sraz
« Odpověď #61 kdy: Března 31, 2022, 13:59:08 »
Já bych jel, ale já to mám přes 2000 km... A nemůžu se urvat z práce. KV - Brno je kolik ? 300 ? To je za rohem... Jízda na autem jedno dopoledne, pokud neni někde problém na silnici. Dráhou tak 5 - 6 hodin, možná víc - ale ne o moc.

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:už sem dlouho nepořádal sraz
« Odpověď #62 kdy: Dubna 01, 2022, 10:49:17 »
Tak mě to nevadí že je to dál udělám si výlet alespoň právě přemýšlím že přijedu dřív a Brně jsem ještě nebyl tak že se projdu trošku tam udělám pár fotek atd...
Jenom jsem třetím reagoval na jeho příspěvek. 😀🙂 👍 
Když se jede vlakem tak 7-8 h autobus těch 6-7h záleží na čekání na další spoj.  Teda když jsem koukal minulý rok teď možná rychlejší přece jenom se nějaké úseky modernizovali.

Offline kamikaze3214

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 0
Re:už sem dlouho nepořádal sraz
« Odpověď #63 kdy: Dubna 01, 2022, 11:04:19 »
tak záleží odkud človek jede

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
Re:už sem dlouho nepořádal sraz
« Odpověď #64 kdy: Května 07, 2022, 19:35:42 »
Koná se sraz v tomto termínu? Klidně přijedu,  i když to mám přes 200 km...