Autor Téma: Vztah  (Přečteno 3187 krát)

Offline vojtami

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: -3
Vztah
« kdy: Května 23, 2021, 01:32:12 »
Zdravím tak mě tak napadá jak si hledat s touto zálibou dívku přijde mi to jako celkem nereálná záležitost  :-\

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Vztah
« Odpověď #1 kdy: Května 23, 2021, 11:31:36 »
Zdar,
nerealne je stavet vztah na tom, ze jsou oba na plenky ci abdl. Vztah zel neni jen o tomhle, ale o zivote a to si mnoho lidi neuvedomuje. Naopak se da ale postavit vztah na necem jinem a plenky ci abdl mit jako zpestreni ci jeho soucast.

Offline U.D.L

  • Příliš sexy na normální nick
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 21
  • Karma: 1
Re:Vztah
« Odpověď #2 kdy: Května 25, 2021, 22:38:06 »
Najít si holku, co už je ABDL, to je těžké.
Reálnější je najít si někoho, kdo nesoudí, má otevřenou hlavu, je svolný ke každé špatnosti a neekluje se mu to. Pak je z půlky vyhráno.  ;)
Moje maminka taky o ABDL neslyšela, dokud jsme se nedali dohromady a v začátcích to bylo všelijaké a spíš zkoušení...a teď, 24/7 soft D/s vztah.
A jak píše Raulík, chce to stavět na jiných základech, v první řadě jde o ten vztah jako takový. Když tě miluje, není co řešit. :)

Offline Dappy_

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 4
  • Karma: 0
Re:Vztah
« Odpověď #3 kdy: Června 07, 2021, 10:12:29 »
Vůbec nejlepší je to udělat tak, že to bude její nápad  ;D a ty jen řekneš "no když myslíš"  :P

Ale na to to chce úchylnou přítelkyni. Já se svoji začal u svazování, pak anální hrátky k pásům cudnosti až teď nově po plenky  ;D ale vždy jsem vše dělal nejdřív na ní a ona pak "ale když já, tak ty taky"

Já sám jsem nevěděl, že zajdem takhle daleko, když jsme začínali tak mě taky bralo jen svazování, ale jak se přehltíš jedno tak jdeš dál, je to process. Co na to víc říct.