Autor Téma: Velikonoce  (Přečteno 2925 krát)

Offline Domecek

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Velikonoce
« kdy: Dubna 09, 2021, 04:11:48 »
Na velikonoce jsem opet u tety na prevychovu a cele 4 dny tady s ni bude i jeji kamaradka zdravotni sestricka. Hned prvni den me obe privitali s nasazenym pripinakem. Obe se na me vystridali a to se opakovalo pri kazdem prebaleni a nechybi pokazde ani vyprask a pokud jim zrovna neslouzim, mam skoro vzdy spoutane ruce za zady retezem. Nekdy je vyjimka a pouta mam zepredu za odmenu jako ted, kdy jsem jim musel predvest jak si to delam nez jsem opet dostal pleny.
---
Tak jsem na noc dostal cca. 8 latkovych plen a k tomu igelitove kalhotky na zamek. Za chvilku prijde teta, dostanu vyprask a spouta mi ruce za zady, abych si to v noci nedelal. Obojek s voditkem mam uz od patku.
---
Dalsi den: Pred chvili me prisla vzbudit kamaradka tety zdravotni sestricka a dala mi do pusy jako roubik sve pouzite kalhotky nez prijdu za nimi,protoze dnes musim pomahat s pripravou velikonoc. I kdyz jsem byl spoutany za zady,v tak velkem baliku plen se mi krasne spalo a uz je poradne tezky jak je plny. Rekla mi ze mam za nimi prijit do obyvaku a pred prebalenim bude nasledovat krome obvykleho osukani ze zadu a vyprasku,abych pred tim obema jako spravna cubka obstastnil jejich umele kamarady pusou. Mam uz hodne plne pleny a neodvazuji se do nich sam udelat. To by poznali a nasledoval by trest. Take mi rekla ze zitra prijdou na navstevu jeji velice dobre kamaradky, ze se chteji pochlubit svym novym otrokem. Krom plen mam u tety po celou dobu na sobe jen kovova pouta a retez a obojek s voditkem a uz ted se tesim na leto na dva tydny k tete a pry me chce poznat i 19 ti leta dcera jeji kamamaradky ktera ma zitra take prijit, tak jsem na to zvedavy a navic poradny balik plen.
---
Kdyz mi oznamila ze v lete takto budu 14 dni jen v plinach a poutech a delat jim sluhu, nechavat se kazdy den ojizdet a cekat az mi dovoli abych se udelal, tak se dost tesim. Tak hezke svatky, uz me vola sestricka na ranni vizitu a pry bude i trest, ze jsem neprisel sam hned a pokud bych vyplivl jeji kalhotky, bude to jeste horsi. To jsem neudelal, protoze z jeji vune se mi postavil a mam co delat abych se neudelal.
---
Zkontrolovala pleny a pricvakla kratsi retez k obojku. Za chvili se vrati a odvede mne do koupelny, abych byl pripraven na jeji navstevu. Rikala ze jsou take zvedave, jak dokazu drzet, kdyz mne teta se sestrickou budou ojizdet pripinakem, ktery jim pred tim budu muset vzit do pusy a mozna ze se vsechny zapoji. Tolik plen a tak natesno jako minulou noc, jsem jeste na sobe nemel a podobny balik budu mit i pri zminene navsteve a budu muset vsem predvest, jak dokazu narazet na analni kolik.
---
Teta se sestrickou sly jeste neco pripravit na dnesni navstevu, tak mam jeste chvilku. Nez odesli, od sestricky jsem opet dostal jeji kalhotky jako roubik. Mam uz dost plne pleny, tak potrebuju uz stejne prebalit, abych byl na navstevu v cistem baliku.