Autor Téma: Nejlepší jednorázové plenky  (Přečteno 34606 krát)

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re: Nejlepší jednorázové plenky
« Odpověď #45 kdy: Října 12, 2012, 11:33:36 »
Tak s tím musím naprosto souhlasit. To je výrobek nejideálnější pro nás. Pokud budu mít možnost ihned objednám...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline sinsemillis

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 278
  • Karma: 0
Re: Nejlepší jednorázové plenky
« Odpověď #46 kdy: Října 15, 2012, 10:54:03 »
No jo ale ta cena. Jako dávat za jednu plenu okolo 80-120kč, (pokud počítám poštovné, nebo prachy za cestu) je vážně moc. I když je fakt, že jedna plena stačí na celou noc a nahradí dvě méně savé. Podle testů na youtube, ale nemá o tolik vyšší savost než Abri form L4 X-plus.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re: Nejlepší jednorázové plenky
« Odpověď #47 kdy: Října 15, 2012, 17:27:07 »
Citace: "sinsemillis"
No jo ale ta cena. Jako dávat za jednu plenu okolo 80-120kč, (pokud počítám poštovné, nebo prachy za cestu) je vážně moc. I když je fakt, že jedna plena stačí na celou noc a nahradí dvě méně savé. Podle testů na youtube, ale nemá o tolik vyšší savost než Abri form L4 X-plus.

Dovolil bych si konstatovat, že podle těch, co měli možnost z naší komunity vyzkoušet plenky "Fabine Exulsive" (a mezi ně si dovolím zařadit i sebe), tak tyto plenky oněm plenkám od ABENY - ABRI FORM L4 X-PLUS konkurují a dovolil bych si tvrdit, že s přehledem.
Přímo za sebe tvrdím, že mě vydrželi více nežli uvedené L4.

Co se týče ceny, tak to musím souhlasit - Ano vycházejí podstatně draho, ALE ono se stačí domluvit a vytvořit hromadnou objednávku, tak jak bylo navrženo již na poledním tedy 4.-tém srazu ABDL. Tudíž cena za plenky sice zůstane, ale poštovné se podstatně sníží.
Pokud by někdo chtěl namítnout, že není osoba, která by to zajistila, tak předem uvádím, že ta osoba od onoho srazu již dávno existuje.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline jurko

  • Email nefunguje
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 1
Re: Nejlepší jednorázové plenky
« Odpověď #48 kdy: Prosince 15, 2012, 12:42:17 »
ja používam molicare a som spokojný ale podla mna je to individualne
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Snitzer

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 57
  • Karma: -1
Re: Nejlepší jednorázové plenky
« Odpověď #49 kdy: Března 14, 2013, 11:34:18 »
Vyrozumněl jsem z toho, že se ptáš. Jsou to Fabine Exclusive

http://www.buntewindel.de/epages/630891 ... ducts/1966
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Pan J2

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 100
  • Karma: -7
Re: Nejlepší jednorázové plenky
« Odpověď #50 kdy: Dubna 01, 2013, 20:00:10 »
To si musí osahat každý sám. Já osobně nedám dopustit na Abeny. M3 na den a M4 na noc. Podle mě je blbost nosit silné plenky přes den. Kdo se s tím má po řádném použití tahat a navíc byste museli mít kalhoty tak o dvě čísla větší aby vám to nedrtilo rozkrok.

Dobré byly MoliCare Super Plus. Hlavně rozvod vlhkosti i při použití vestoje. Nestalo se mi pak že bych měl po sednutí pocit jako kdybych si sednul na morký hadr a tudíž ani neprotékaly.

Attends M10. Opravdu nechápu jak mohou být nejsavější u této značky. Srovnatelné tak s M3, možná ještě slabší.

Depend Super Plus. Něco jako MoliCare. Neurazí, nenadchnou.

Poslední dobou zkouším Tena Slip Maxi Medium. Jsou dobrý, pohodlný, příjemný. Až na ta už zde několikrát zmiňovaná lepítka. Mně se teda sice jen rozjíždí, ještě se mi nikdy nerozlepily, ale je to slabina. Kdysi jsem zkoušel i Flex ale nenadchly mě. Výměna snadná a rychlá, ale neměl jsem z toho ten pocit že mám na sobě plenku. Jo a Slip Plus ještě než jsem přešel na Abenu. Taky nebyly špatný.

Ostatní jsem nezkoušel z důvodu jejich mrzké savosti. A Seni ne už jen proto že jsou polské.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline bracesfan

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 72
  • Karma: -1
Re: Nejlepší jednorázové plenky
« Odpověď #51 kdy: Dubna 01, 2013, 21:51:51 »
A právě Seni jsou hodně hodně dobré.
Obecně Molicare šunt, Tena šunt na druhou, Depends a Attends hodně dobré, Abri tak průměr ....
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Nejlepší jednorázové plenky
« Odpověď #52 kdy: Dubna 02, 2013, 00:21:48 »
Musím podotknout  že se Teny docela zlepšili alspon co se savosti týče jinač lepítka velký problem malo drží mě se sice také neodlepili ale docela se povolujou a pak hrozí protečení . Já niní použivam Tena Slip super a musim říc že docela faj což se niní nedá říc o Molicare to jsou jen drahé kšunty kterým se virovnají i  ty nejlacnější jednorazovky pro děti.Je to sice velice individualní jeden preferuje ty a druhý zase tadyty.Ještě požívam abeny a musim také podotknout že uměvedou mam ještě balení s igelitovím povrchem tušim že jde o M1 ale na dení použití prostě super ani jednou nezradili což nemohu soudit o ostanich značkác co jsem vyskoušel (atends,tena,molicare,euron a depends.) a hlavnědocela levné.  Do budoucna chci vyskoušet Febiny lákají mě už jen tím že jsou potištěné jako dětské akorat až se vyhrabu s finanční tísně.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Drains

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 103
  • Karma: 0
Re: Nejlepší jednorázové plenky
« Odpověď #53 kdy: Dubna 02, 2013, 22:09:20 »
Tak attends byli fajn... měl jsem jak ty slip tak i activ. Slip se mi zdály lepší. Nosil jsem M10 a savost ujde. Není nijak velká, ale ty 2 půrání to vydrží, ale pak si člověk nesmí sedat. Neradší jsem měl aeron from elastic. Něktří to tu neměli v oblibě. Asi fakr záleží na člověku nebo jakou várku chytně. Ale já jsem byl maximálně spokojený. Ty nejvíce savé vydrželi jak abri form M4. Stím že se mi zdáli tenčí.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -51
Re: Nejlepší jednorázové plenky
« Odpověď #54 kdy: Dubna 03, 2013, 04:39:44 »
Citace: "goodnite"
Musím podotknout  že se Teny docela zlepšili alspon co se savosti týče jinač lepítka velký problem malo drží mě se sice také neodlepili ale docela se povolujou a pak hrozí protečení.


Tohle potvrzuju, ale jaky tena pouzivas ??? Me se to stane jedine pokud to odlepim a zase prilepim na jiny misto. Proste Tena nejsou na hrani s lepitkama staveny.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Nejlepší jednorázové plenky
« Odpověď #55 kdy: Dubna 06, 2013, 04:59:51 »
Používám Tena slip super Medium. Přesně jak řikáš jednou přilepit adost podruhý už drží jen silou vůle. A občas Tena  pants ale ti spíš ven protože nejsou tak napadný.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline balicek22

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 114
  • Karma: 0
  • Nejvíce preferuji Diaper Bondage s trochou SM
Re: Nejlepší jednorázové plenky
« Odpověď #56 kdy: Dubna 09, 2013, 17:47:44 »
Pro mě jsou nejlepší Abri Form M4, ale jen s igelitovým povrchem a bohužel už je přestali vyrábět, i když stále jsou na skladě Abeny k dostání, ale jak dlouho...  :(
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Drains

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 103
  • Karma: 0
Re: Nejlepší jednorázové plenky
« Odpověď #57 kdy: Dubna 09, 2013, 22:46:13 »
Tak, ale jsou různé igelitové plenky. Teda PVC, které si na to můžeš natáhnout a pocit budeš mít podobný a hlavně se budeš méně bát protečení :) Tak černě bych to neviděl, chcou prostě, aby ty plenky byly více ekologické.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline balicek22

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 114
  • Karma: 0
  • Nejvíce preferuji Diaper Bondage s trochou SM
Re: Nejlepší jednorázové plenky
« Odpověď #58 kdy: Dubna 15, 2014, 18:03:32 »
Jojo já vím, budu si muset pořídit i igelitový kalhotky přes M4ky s netkanou textílií. Případně z ostatních plín mi vyhovují Euron form medium super plus, ty jsou taky igelitové ještě, ale prostě na M4ky nic nemá, ty mi padnou nejlíp a jsou pro mě prostě nejlepší...  ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re: Nejlepší jednorázové plenky
« Odpověď #59 kdy: Dubna 15, 2014, 20:13:10 »
Lidičky, já bych Vám přál na měsíc si vyzkoušet bejt inkontinentní. Být 20 hodin denně v mokré plínce, řešit opruzeniny, opakující se záněty močových cest a ledvin. No a pak budete rádi za plínky z netkané textilie... Mějte se  :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »