Autor Téma: Nový domov 15  (Přečteno 2289 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Nový domov 15
« kdy: Března 24, 2021, 13:10:09 »
                                                      Nový domov
15. Prozrazení tajemství , v aquaforum , jarní prázdniny , příprava na MS .

Omlouvám se za pravopis .

Šli sme společně s klukama na procházku a povídali si o všem možném , včetně toho proč nosím já s bráškou plenky . Z Davida vypadlo , že je Martin nosí taky a potom se přiznal k něčemu co jsem rozhodně u něho nečekal .

,,No mě se prostě líbí plenky a taky kluci kteří je mají na sobě . Doma často tady bráchovi pomáhám když potřebuje plenku už vyměnit . Dokonce jsme se dohodli , že když sme samy , tak nosí jen plenku a tričko . Mě se to hrozně moc líbí a jemu nevadí když mu je měním . Dokonce si to myslím i užívá'' pověděl nám David a já jsem se zastavil s vozíkem .

Martin jenom pokýval hlavou na souhlas .

,,No a už jsi je někdy třeba zkoušel mít na sobě sám ? '' zeptal sem se ho .

,,No zatím ne , ale už jsem to nutkání měl , ale říkal sem si , že by to bylo divné . Myslím to tak , že bych jen tak nosil plenky v mém věku '' odpověděl nám David .

,,No to by asi nic divného nebylo Davide , já je totiž nosím dobrovolně . Řek bych , že i tady s bráškou si to užíváme . Maminka se o nás stará jako o malé kluky a oba je nám hej . To jen dneska nám ponechala pouze plenky , protože sme na nich už oba závislí , ale jinak nosíme i dětské oblečení , dostáváme i další dětské věci a moc nás to baví '' pověděl mu bráška když sme se nejdřív pohledem dohodli , že jim to povíme .

Kluci nic neříkali a ani se nám nesmáli . Ukázali sme jim kde co je a pomalu se vraceli domů . Tam už na nás čekali . Tatínek si vzal na starost Belu která byla celá urousaná jak stále běhala kolem nás a teta s maminkou nás kluky .

,,Tak jo pánové , račte nahoru ať vás převlékneme na doma . Potom si můžete hrát dle libosti až do večeře . Zítra se jede  do aquaparku ve městě '' prohlásila teta se zvláštním úsměvem .

Na hoře nejdřív společně s maminkou přebalili mě a brášku . Zatím nás nechali jen v plínkách . Všimnul jsem si hend pohledu Davida . Nemohl od nás odtrhnout oči .

,,Tak a teď vy dva pánové . Vím moc dobře , že některé věci se mají jinak . Takže tobě Martínku dáme plenky co mají kluci a tobě Davčo když se tak líbí je dáme taky . Hlavní pravidlo je , že si plenky nebudete samy zkoušet sundat . Do plenek se dělá rozhodně malá potřeba . Pokud se vám bude chtít kakat , tak buď se nám ohlásíte a nebo to můžete pustit do plenek . Taky dostanete oblečení které nosí malí kluci '' prohlásila teta a vzala pod rukama Martina aby ho položila na přebalovací stůl .

My s bráškou sme samozřejmě vše sledovali . Teta mu sundala všechno oblečení . Pod kalhotama měl slabé jednorázové kalhotky které byly pořádně nasáklé močí a dokonce protekli . Teta mu je sundala , udělala z nich balíček který vyhodila do koše a maminka ho utřela ubrouskama . Potom vzala stejné plenky jaké jsem měl já s bráškou . Rozložila si je a dala mu pod zadeček který Martin ochotně nadzvednul . Položil se na plenku a po namazání ho do ní maminka obratně zabalila .

Nakonec následoval David . On dostal taky stejné plenky . Po zabalení se šlo do pokojů . Mě a kluky si vzala teta a maminka šla oblést brášku .

,,Tak a teď vás všechny pěkně obleču . Davídku , ty samozřejmě klidně nos plenky doma když se ti tak líbí , ale do školy pokud možno ne . '' prohlásila teta a vylovila oblečení z mojí skříně .

Maminka přinesla věci pro Davida a všechny nás společně oblékli . Každý sme měli na sobě body , dětské tepláčky a ponožky . Na nohou bačkory a bylo hotovo . Maminka i teta odešli pryč  . Po oblečení jsem chtěl hned vstát a vyrazit nahoru k mašinkám .

,,Hele koukej hodit brzdu a vem si berle . Buď rád , že už máš povoleno o nich chodit aspoň doma . Oba moc dobře víme jak na tom s nohou jsi . '' zastavil mě Martin a David do mě dokonce šťouchnul abych nemohl vstát .

,,Nojo kluci , máte pravdu . Já bych už nejraději začal chodit a běhat normálně '' odpověděl sem já .

Vzal jsem si berle a šlo se nahoru na mašinky . Předemnou šel Martin a byl to pěkný pohled na něho .Na zadečku se mu pěkně pohybovala plenka .

,,Tak jakej je to pocit Davide , mít na sobě plenky '' zeptal se ho Péťa kyž sme byli už nahoře .

,,No co mám povídat , pocit je to super . Jsem zvědavej jaké to bude až se za chvíli počůrám . Cítím , že to na mě jde '' odpověděl David .

Trochu se rozkročil a bylo vidět , že tlačí aby se mohl počůrat . Najednou se mu plenka začala vepředu vydouvat  mezi nohama a bylo slyšet slabé syčení jak do ní čůral .

,,Tak a je to . Už jsem se počůral a je to fakt příjemné . Jsem nevěděl , že to tak příjemně hřeje  '' prohlásil on .

Za chvilku vešly holky a nesly nám pití . Nechali ho na stole a zase odešli  pryč , jen dodali , že vše máme vypít a být hodní malí chlapci .

,,No a jakej pocit máš teď když jsi počůranej '' zeptal jsem se ho já .

,,Je to fakt super pocit . Hele ty mašinky jsou bomba ? Kdo to vše dělal ? '' pověděl nám David .

,,Základ už byl hotovej Davčo , ale tady bráška toho udělal už taky hodně . Tamhle v rohu vzniká další část a bude to vše propojené . '' odpověděl mu bráška .

Hráli sme si pěkně s mašinkama a popíjeli džus který nám holky přinesly . Povídali  si o všem možném . Kluci vyprávěli bráškovi co sme vše dělali když jsem byl u nich na prázdninách . Pověděli mu i o našich bitkách z klukama , kteří bydlí u nich za potokem .

,,To ti člověče bylo něco furt s nima do kola . Naštěstí když tam Vlastík byl , tak vždy dokázal dostat sám dva tři kluky najednou a pak byl klid . Jen když odjel , tak nás dost otravovali . To mě vlastně teď dochází . Jak to máš Vlastíku z Kung -fu . Plavání děláš suprově i dál '' ozval se Martin .

,,No ze sportu už můžu kluci skutečně jen plavat . Z Kung-fu  je konečná . Sice mám sílu v rukou , ale zbytek tedy hlavně zraněnou nohu používat nemůžu . Je to škoda no . '' odpověděl jsem já .

Martin který byl kousek ode mě se najednou zarazil a ztichnul . Trochu zčervenal a pak se jen usmíval . Podíval jsem se mu na zadeček a bylo mě to jasné . Kadil akorát do plínek . Trochu se při tom kroutil a když bylo hotovo , tak se jen pořádně usmál . Na stole se mě rozezvonil mobil a hned utichnul . Byl to signál od maminky , že máme jít na večeři . Vypnuly jsme mašinky a šlo se dolů . Já musel jít pomalu . Kluci se rozestoupili tak , aby mě v případě pádu mohli hned zachytit . Takto sme se dostali až do jídelny . Po večeři byla pohádka a po ní dávali v televizi komedii . Bylo rozhodnuto , že se na ní můžeme koukat . Teta i mainka nás vysvlékli z kalhot a my se všichni lehli na rozložený gauč abychom se mohli koukat v pohodlí na televizi .

Když film skončil , bylo na čase jít do postelí . Všechny nás vykoupali a oblékli do plenek na spaní . Potom se šlo už do postýlek . Maminka mě u mě v pokoji sundala I ortézu a uložila do postýlky . Kluci spali u mě v pokoji na rozkládacích lůžkách . Chvilku sme si ještě povídali , ale postupně nás přemohl spánek .

Druhý den se po přebalení a snídani jelo do aquaparku . Já tam ještě nebyl . Bylo tam několik bazénů , vířivky a tobogany . Maminka s tetou nás vybavili speciálními plenkami do vody . Vypadali z povrchu ajo plavky , ale uvnitř měli plenku .

,,Tak jo kluci , dávejte pozor ať Vlastík nenašlapuje vůbec na nohu . Vždy ho podepřete aspoň z jedné
strany nejlépe z obou . '' dal nám pokyn tatínek a my se vydali k bazénům .

Zkusili sme vodu , která byla příjemně teplá .

,,Jako kafe '' prohlásil jsem já .

,,No a šup do vody '' prohlásil David a chtěl mě tam hodit .

Jenže já stím počítal a pevně se ho chytnul . Výsledek byl ten , že sme tam skončili oba najednou . Kluci za náma skočili taky a začali sme v bazénu blbnout . Já se snažil plavat hodně pomalu , aby jim hned neuplaval . Potom sme se vydali na tobogány . Sjeli sme všechny několikrát  a šli si na chvilku odpočinout . Kluci mě  podpírali z obou stran za což sklidili od tatínka pochvalu . Myslel jsem , že mám aspoň na chvíli klid od všímavých lidí , ale to se nestalo . Najednou se ozvalo mezi hudbou hlášení .

,,Dámy a pánové , vážení navštěvníci . Dovolte abych v našem zábavním parku uvítal vzácného hosta , pro kterého je  plavání  vším . Mezi nás zavítal trojnásobný vícemistr , trojnásobný mistr republiky a čertsvý jednonásobný vícemistr evropy v plavání na dvětstě metrů volný způsob Vlastimil Sítný dříve Janoušek . Přejeme jemu i jeho rodině příjemný pobyt u nás a taky mnoho úspěchů v dalších závodech '' .

Já jsem při tom zčervenal . Kluci se jenom culili . Za chvilku se dostavil sám ředitel podniku aby nás uvítal . Dostal jsem od něho poukazy na další návštěvu a popřál mě mnoho úspěchů .

,,No vidíš Vlastíku jak jsi teď slavný . Však si to taky zasloužíš '' pověděla mě teta .

,,No , ale vodním torpédem zůstává dál '' prohlásil ze smýchem David .

,,Hele nech si toho ty jedna suchozemská želvo '' odpověděl jsem mu já .

Všichni se tomu zasmáli a David prohlásil , že si to vyřídíme později . Během dne si přišlo několik dětí pro podpis a nebo se aspoň se mnou vyfotit .

V půlce jsem prohlásil , že taky musím chvilku trénovat .

,,Jo to víte lidi , ulejvat se moc nemůžu . Za pár měsíců mám hlavní závod  '' a vstal abych doskákal k velému baténu .

,,To bych taky řek . Když by byl každý tak pilný jako ty , tak mám družstvo samých šampionů '' ozval se zamnou známý hlas .

Byl to můj trenér . Pozdravil se se všemi a mě pomohl se dostat k bazénu .

Ostatní mě pozorovali jak pod jeho pokyny trénuji .

Když sem skončili , tak jsem si šl odpočinout .

,,Já si myslela , že trénuješ jen plavání Vlastíku . Teď jsem na tebe koukala , že je to asi pěkný zápřah viď ? '' zeptala se teta .

,,To určitě je . V tom se právě hodně lidí plete . Každý si mylí , že se trénuje jen plavání , ale to je omyl . Musíš trénovat i dýchání a posilovat svaly . No není to jednoduché , ale o to sladčí je pak ten úspěch na závodech '' odpověděl jsem já a po chvilce odpočinku sevydal  s klukama opět do vody .

,,Nojo naše vodní torpédo bylo dlouho na suchu . Už se potřebuje znova smočit ve vodě '' ozvala se tentokrát Péťa .

,,Někteří jsou ve vodě jako doma a jiní se jí bojí jako kočka aby si nenamočila kožíšek '' dostala ode mě rychlou odpověď .

V parku sme strávili celý den a byly tady i na obědě . Byl to skutečně super den . Měl jsem u sebe svoji rodinu , včetně lidí které jsem ani nedoufal , že je ještě někdy uvidím . Před odchodem domů nás maminka s tetou přebalili a jelo se domů . Tam sme si chvilky povídali a po večeři se šlo brzo spát . Další den se s náma teta s klukama rozloučila a odjela domů s příslibem , že si budeme psát a volat často . Po jejím odjezdu jsem si s bráškou hrál .

Dny plynuly velmi rychle . Po týdnu školy sme měli s bráškou jarní prázdniny . Jak mi řekl tatínek , sice se jezdilo na hory , ale tnetokrát odjeli jen holky s babičkou , děděčkem a mainkou .

,,No jsem tady samy chlapy v chalupě . Od bab konečně trochu klidu '' pověděl nám tatínek ze smíchem .

,,Hele bráško , to ti musí být hrozně líto , že nemůžež na hory . '' pověděl jsem mu po jejich odjezdu .

,,Vlastíku to je fuk . Konečně je od nich chvilku klid '' odpověděl mi on z úsměvem

Čas sme trávili u mašinek a hráním si . Třetí den po tom co  odjeli mě zapípal mobil , že mi přišli na účet peníze . Ze začátku jsem to nechal být , ale při večeři už mě to nedalo a podíval jsem se na to . Chvilku sem koukal na displej beze slova . Částka byla pro mě ohromující .

,,Copak bráško , ztratil jsi řeč ? '' zeptal se mě Péťa ..

,,No skoro jo . Představte si , že mě za ten posldení zápas přišlo 150 tisíc . To bych vůbec nečekal '' .

,,Tak to je fajn Vlastíku . Hlavně si to neutrať prosím tě za hlouposti '' ozval se tatínek .

I o prázdninách jsem musel , ale trénovat a to jak doma , tak i v klubu pod vedením trenéra . Tomu najednou přibilo dost lidí . Někteří , ale brzo skončili . Mysleli si totiž , že trénink plavání je jen ve vodě a taky , že hned budou nejlepší . Já jsem těm kteří zůstali dokonce radil jak mají ze začátku trénovat . Trenér mě nakonec ustanovil svojím asistentem .

Potom mě už přišel dlouho očekávaný dopis . Dostal jsem potvrzení o nominaci na MS v plavání . Jen mě zarazilo místo kde se bude konat .

,,No lidi tedy nevím . MS se koná v Korejském Soulu . To je šíleně daleko . Nebude to nejlevněší záležitost . Sice cestu a pobyt pro mě zaplatí klub , ale ostatní bude asi zajímavé '' prohlásil jsem já .

,,Vlastíku vůbec nic neřeš a jeď . Rádi ti přidáme '' prohlásila maminka .

Druhý den , když jsem odpověděl a potvrdil svoji účast sme s maminkou museli za strejdou na policii .

,,Tak tedy Vlastíku takto . Udělily sme v tvém bývalém domově důkladnou domovní prohlídku a to i na chatě . Potřebuji aby jsi nám potvrdil , že lahvičku kterou ti za chvilku ukážu je ta , kterou měl tenkrát tvůj bývalí otec v ruce '' ptohlásil strejda .

Za chvilku jí ukázal . Mě se při tom před očima opět zjevil ten okamžik , když mě jí tenkrát na chodbě ukázal bejvalý otec I ten jeho šílená téměř ďábelský úsměv .

,,Ano je to ona '' jen jsem hlesnul . Maminka mě pevně objala .

Strejda vše zaznamenal do protokolu .

,,Vlastíku moc ti děkuji . Teď co bude dál . Požádali sem soud o exhumaci ostatků tvojí první maminky . To znamená , že až dostaneme povolení budou její ostatky vyzvednuty z hrobu a odvezeny na soudní oddělení k pitvě . Tam se jistě potvrdí schoda látek kterou byla tvoje maminka otrávena . Když bude vše v pořádku , tak budou ostatky uloženy zpět a tvůj bývalý otec obžalován z vraždy . To znamená , že stráví mnoho dalších let ve vězení '' vysvětlil mě strejda

Potom se šlo už domů . Dny ubýhali i dál a přiblížil se můj odlet . V tu dobu jsem mohl už chodit chodit bez berlí , ikdyž jsem musel mít menší ortézu . Ve škole se semnou rozloučila paní ředitelka a všichni ostatní . Na letiště mě doprovodila celá rodina .

,,Vlastíku přejeme ti hrozně moc štěstí . Jedeš na vrcholovej závod ve své kariéře . Určitě uspěješ '' řekla mě mainka a pevně mě objala .

Po ní uděli tak ostatní a já se v doprovodu trenéra a týmu vydal na cestu .



Pokračování příště .

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Nový domov 15
« Odpověď #1 kdy: Března 24, 2021, 14:21:11 »
Velmi hezké, budu se těšít na další pokračování, jen piš dál.

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Re:Nový domov 15
« Odpověď #2 kdy: Března 24, 2021, 16:58:06 »
pěkný příběh, jen tak dál...

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Nový domov 15
« Odpověď #3 kdy: Března 24, 2021, 21:17:41 »
Super příběh :) jen tak dál :)