Autor Téma: Preference plen  (Přečteno 5551 krát)

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Preference plen
« kdy: Února 27, 2021, 11:18:17 »
V současné době je na našem trhu pro nás, jak DL tak i ABDL poměrně široký výběr plen, a to jednorázových i látkových. Jaké pleny preferujete vy, a nejvíce používáte?

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Preference plen
« Odpověď #1 kdy: Února 28, 2021, 08:04:15 »
Ja používám prémiové papírové pleny. Teď tady mám Seni Quatro, ID Slip Maxi, Abena L4 a Depends Super Plus (obrovské překvapení, slyšel jsem, že Depends nikdy nebrat, ale tyhle stojí za to). Na to rád dávám Bobanek plenu a Bobanek vkládací plenu. Papírová mi stačí, co se týče savosti a hlavně mi přijdou stejně nejjemnější a nejpříjemnější. Bobanek pleny pak protože mám rád pořádný balík, všechnu moč pobere ta papírová. Je to super kombinace na spaní  :)

Offline mimi-tom

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 112
  • Karma: 3
Re:Preference plen
« Odpověď #2 kdy: Března 01, 2021, 00:10:55 »
Klasické, čtvercové osuškové pleny  :-) Začátek 80.tých let. Balkony plné látkových plen, bodýček a dupaček, skleněné lahve, dudlíky, bryndáky... Doby, kdy batole ještě bylo batole v pravém slova smyslu, s velkým balíkem plen na sobě... Žádné jednorázovky... :-)

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re:Preference plen
« Odpověď #3 kdy: Března 01, 2021, 18:32:41 »
Jedině látkové. Bobánek a do ní vložená čtvercovka.

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Re:Preference plen
« Odpověď #4 kdy: Března 04, 2021, 06:42:42 »
Klasické, čtvercové osuškové pleny  :-) Začátek 80.tých let. Balkony plné látkových plen, bodýček a dupaček, skleněné lahve, dudlíky, bryndáky... Doby, kdy batole ještě bylo batole v pravém slova smyslu, s velkým balíkem plen na sobě... Žádné jednorázovky... :-)
Tak na tu dobu taky rád vzpomínám, taky jsem byl batole v tomto smyslu... Hodně často mi mamka dávala pleny složené na sklad pro chlapečky (plenu složila na čtvrtiny, pak na polovinu, a tu jednu půlku přeložila dopředu na polovinu) Nejčastěji používám zavinovací kalhotkovou plenu, do ní několik bavlněných plen