Autor Téma: Dvě miminka 1  (Přečteno 2516 krát)

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Dvě miminka 1
« kdy: Února 22, 2021, 17:40:52 »


Dvě miminka 1. díl
[/size]Dvě miminka je volným pokračováním seriálu ABDL školka, ve kterém jako hlavní postavy vystupuje Fanoušek a Klárka, spolu s Petrou. Seriál ABDL školka končí úterním ránem, kdy všichni tři odjíždí z Petřiny chalupy do školky…
V úterý ráno jsme všichni vyrazili z Petřiny chalupy do školky. Maruška pomohla Petře s mým přebalením, a zároveň mně rovnou nakojila.
Přijeli jsme ke školce, já s Petrou zamířil rovnou do šatny, zatímco Klárka šla nahoru k Hedvice do kanceláře.
„Dobrý den, Klárko, co Vás ke mně přivádí?“ přivítala Klárku Hedvika ve své kanceláři, a podala jí ruku na přivítanou.
„Měla bych k Vám takovou prosbu,“ odpověděla Klárka poté, co ji přijala Hedvičinu ruku, a obě se posadily ke stolu.
„Tak to jsem sama zvědavá, Klárko. Můžu Vám nabídnout kávu nebo čaj?“
„Děkuji, kávu si dám ráda. No, jak bych začala… Mohla bych se stát Vaší klientkou ve školce?“ řekla Klárka, a mimoděk si povytáhla sukni, pod kterou se rýsovala plena.
Hedvika si toho povšimla, a překvapením ji málem vypadla konvice, kterou právě naplnila.
„Klárko, Vy také… nosíte plínky?“ zakoktala Hedvika, při pohledu na Klárku.
„To by byla dlouhá historie, Hedviko, ale ano, je to tak. Od letošních velikonočních svátků,“ řekla Klárka Hedvice, která, překvapená tímto zjištěním, chystala do šálků kávu.
Hedvika přinesla šálky s kávou na stůl, obě ženy se napily, a pak Hedvika řekla: „Dobrá, Klárko, šlo by to, můžete klidně dneska nastoupit. Jaký balíček služeb byste chtěla? Stejný, jako má Fanoušek?“
Klárka přisvědčila, a společně sepsaly papíry, přičemž na závěr Klárka provedla platbu.
„Tak dneska ještě musím něco zařídit ve firmě, a od zítřka jsem Vaším miminkem,“ usmála se Klárka na závěr, a chystala se k odchodu.
„Počkejte, Klárko, koukám, že máte plnou plínku, přebalím Vás,“ řekla Hedvika, a obě zamířily mezi nás.
„Tak to je Klárka, Vaše nová kamarádka. Od zítřka tu bude s námi,“ představila Klárku Hedvika, a společně zamířily k přebalovacímu pultu.
Zrovna v ten okamžik mi Petra dávala pod zadek čisté plínky, a já se na Klárku mile pousmál.
Během krátkého okamžiku byla Klárka přebalena do čistých plínek, Hedvika ji ještě dooblékla, a na závěr ji řekla: „Jestli budete chtít, Klárko, můžete se ještě dnes vrátit, a prožít část dne jako miminko. Stačí, když se pak zastavíte u mě v kanceláři.“
Klárka poděkovala, a odjela ještě do firmy zařídit nejdůležitější záležitosti, a hlavně pověřit Zdeňka vedením společnosti. Den ve školce zatím probíhal zcela normálně, po obědě jsem byl uložen do kočárku, a když jsem se po krátkém spánku probudil, stála vedle Petry i Klárka, již oblečena do slušivých růžových dupaček, přičemž v puse dudala pěkný velký dudlík.
Poté, co mně Petra přebalila, hrál jsem si s Klárkou v ohrádce. Od ní jsem se taky dozvěděl, že se stavila u nás ve vile, a informovala Marušku, naší hospodyni, že budeme až do neděle u Petry a dnes večer s ní přijedeme pro balíky plínek a aby si vybrala, který pokoj ji bude nejlépe vyhovovat.
[size=78%]
« Poslední změna: Února 22, 2021, 17:59:39 od Fanda mimi »

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Dvě miminka 1
« Odpověď #1 kdy: Února 23, 2021, 08:11:15 »
Velmi hezké, líbí se mi ta návaznost na ABDL školku, za mne jednička.